Hity od 18 do 23 października @Netto
-47°Zakończono

Hity od 18 do 23 października @Netto

6
6 Komentarzy
Cóż za wspaniały opis. Musiałeś trochę nad nim posiedzieć.
juz nawet nie zwracam uwagi na okazje tego gościa, bo to jedna wielka żenada. Wrzucać byle co, byle jak, tak ma odpieprz się - nie ma to zupełnie sensu i normalnej osobie szkoda by było na to czasu ale widocznie go to kręci.
krycha, chce Ci się jeszcze walczyć z wiatrakami? chcieli zrobić z ciekawego portalu dyskontowy ściek to zrobili. przecież jak się patrzy na główną stronę to się niedobrze robi, z tygodnia na tydzień coraz gorzej... kiedyś się czepiałem śmieciarstwa zorki ale to co robią ten powyżej i kilku jego naśladowców to woła o pomstę do nieba i naprawdę odechciewa się tu zaglądać.
nowartpaź 16. 2016

krycha, chce Ci się jeszcze walczyć z wiatrakami? chcieli zrobić z ci …krycha, chce Ci się jeszcze walczyć z wiatrakami? chcieli zrobić z ciekawego portalu dyskontowy ściek to zrobili. przecież jak się patrzy na główną stronę to się niedobrze robi, z tygodnia na tydzień coraz gorzej... kiedyś się czepiałem śmieciarstwa zorki ale to co robią ten powyżej i kilku jego naśladowców to woła o pomstę do nieba i naprawdę odechciewa się tu zaglądać.

​jak dla mnie to wina administracji - wystarczy zrobić filtr "okazja z gazetki". Momentalnie 75% "promocji" z głównej by zniknęła. Logiczne że tego nie zrobią, bo takie gowno okazje generują ruch na stronie.
krycha00paź 16. 2016

​jak dla mnie to wina administracji - wystarczy zrobić filtr "okazja z ga …​jak dla mnie to wina administracji - wystarczy zrobić filtr "okazja z gazetki". Momentalnie 75% "promocji" z głównej by zniknęła. Logiczne że tego nie zrobią, bo takie gowno okazje generują ruch na stronie.

​Ja używam Peppera także dlatego, że nie mam czasu na przeglądanie kilku gazetek i pilnowanie tego - to dobrze że ktoś filtruje okazję z gazetek i ja wrzuca, od razu wiadomo, czy w danej gazetce jest coś ciekawego.
pablito0202paź 17. 2016

​Ja używam Peppera także dlatego, że nie mam czasu na przeglądanie kilku ga …​Ja używam Peppera także dlatego, że nie mam czasu na przeglądanie kilku gazetek i pilnowanie tego - to dobrze że ktoś filtruje okazję z gazetek i ja wrzuca, od razu wiadomo, czy w danej gazetce jest coś ciekawego."filtruje okazje"..?
to jakiś ponury żart czy czegoś nie dostrzegam? "coś ciekawego"? przecież to co on wrzuca to pierwsze lepsze śmieci, żadne promocje, skopiowane gazetki dyskontów znalezione o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową, często gęsto w cenach, jakie są w innych sklepach. Mam wrażenie, że to jakiś dzieciak, którego jedynym celem życia jest jakaś wirtualna atencja, zbieranie odznak, plusów, komentarzy bo naprawdę nie wiem co może kierować normalnego człowieka do takiej szmiry i tandeciarstwa.
gość i kilku jemu podobnych robią z tego portalu totalny śmietnik przez który wchodzić się tu odechciewa a Ty jeszcze twierdzisz, że dobrze, iż jest ktoś taki?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy