Hitman: Sniper   (8,5zł z 4,99euro) iOS - pierwszy raz przecena
52°Zakończono

Hitman: Sniper (8,5zł z 4,99euro) iOS - pierwszy raz przecena

0
lis 16. 2015
W grze bierzemy udział w szeregu misji, w których naszym celem staje się wyeliminowanie kolejnych szarych eminencji trzęsących światkiem przestępczym. Dokonujemy tego za pomocą karabinu snajperskiego z odległości kilkuset metrów. Naszym celem jest jednak zazwyczaj nie tylko zlikwidowanie głównego podejrzanego – często musimy także przekroczyć odpowiedni pułap punktowy, zabić strażników w wyrafinowany sposób czy też nie wzbudzić jakiegokolwiek zainteresowania ze strony przeciwników.
12881.jpg
12881.jpg
12881.jpg

To rzecz jasna nie jest prosta sprawa, dlatego konieczne staje się obserwowanie zachowań przeciwników, zbadanie ich ścieżek i powolne, precyzyjne zestrzeliwanie kolejnych postaci.

Misji jest naprawdę sporo – twórcy przygotowali bogaty zestaw aż 150 wyzwań, w których za każdym razem musimy uśmiercić jedną z głównych postaci. Sposobów na likwidację jest całe mnóstwo – w każdym z wyzwań istnieje przynajmniej kilka sposobów dobrania się do skóry głównemu przeciwnikowi. Rzecz jasna możemy uśmiercić wroga od razu, ale wiąże się to z zakończeniem misji z niskim wynikiem punktowym, a przede wszystkim – z mniejszą radością z rozgrywki. Gra premiuje rozwiązywanie spraw “po nitce do kłębka”, eliminując najpierw szeregowych strażników, poprzez postacie poboczne, na głównym celu skończywszy.

appmaniak.pl/sys…gry

  1. ITunes Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst