Niestety, ta okazja już wygasła
Hitman 2 + DLC PC/Steam
318° Zakończono

Hitman 2 + DLC PC/Steam

61,09zł203,89zł-70% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
7
Zaktualizowano wrz 22. (Opublikowano wrz 1.)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Misja główna bardzo krótka.
Można gierkę wydłużyć, wybijając wszystkich naokoło. Nawet całe miasto.
Ah niedawno na promce kupilem 1 i dodalem ja do dwojki(bo dwojke mozna pobrac for free jako tutorial tylko) moze to tez zakupie
@Pepper prośba o podbicie nowa cena.
Cena już zaktualizowana.
Zapowiada się nieprzespana noc
Nie dajcie się zwieść amatorowi okazji. Tu nie ma żadnego DLC. Bądź inaczej, to, co jest opisane jako DLC to jest integralna część gry. CDKeys wali w pręta zarówno z pierwszym jak i z drugim Hitmanem. Sprzedają niby klucze preorderowe, które pozwalały zagrać w tryb Sniper Assassin przed premierą gry (wtedy te klucze nazywali dokładnie w ten sam sposób). Ten tryb był dostępny w bibliotece jako osobny tytuł. Później, w dniu premiery, po prostu znikł, został normalny Hitman 2. I tak, po zakupie Hitmana 2 zobaczycie w bibliotece kolekcję DLC, ponieważ każda mapa z osobna jest traktowana jako DLC - trochę miejsca na dysku zajmują, więc nie trzeba od razu wszystkiego ściągać, podobnie można zacząć grę zanim ściągnie się wszystko - wystarczy pobrać jedną mapę, ale nie znaczy to, że kupując tam klucze dostajecie jakiekolwiek DLC ponad to, co jest standardową grą. (no chyba, że to jakiś bug ... w przypadku Hitmana 1 też nie wiedzieli co ich klucze oferują, dostałem zwrot części poniesionych kosztów).

Swoją drogą, niewiele więcej dałem za edycję gold długo przed premierą, nieźle gra trzyma cenę
Edytowane przez: "SoulReaver" wrz 23.
eneba.com/pl/…bal
Hitman 2: Silent Assassin Steam Key GLOBAL 5,39 zł
Jimmies24/09/2019 22:09

https://www.eneba.com/pl/steam-hitman-2-silent-assassin-steam-key-globalHitman 2: Silent Assassin Steam Key GLOBAL 5,39 złmowa o dwu różnych grach Ty linkujesz Hitman 2, a tu jest okazja na Hitman™ 2 (wstawiający zapomniał dodać ™, które stało się częścią tytułu :/ swoją drogą cdkeys też to pominęło )
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst