Niestety, ta okazja już wygasła

HIMALAYA Liv 52 (Wsparcie Wątroby) - 100 tabletek - AMAZON.PL

mar 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Wysyłka i sprzedaż przez SPEMED. Realna cena - 22zł. Wysylka z poczatkiem kwietnia.

ZIOŁOWY DETOKS
- Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regeneruje komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyspiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych. Produkt pomaga na ogólny stan zdrowia, gdyż pozbywa się wpływu substancji szkodliwych do organizmu dodatkowo zmniejszając objawy infekcji bakteryjnych.

WSPARCIE WATROBY - Wspomaga przy nasilonym i wydłużonym infekcyjnym zapaleniu wątroby, zaburzeniach czynnościowych trawienia, tak samo jak i tłuszczowym zwyrodnieniu wątroby, zaburzeniach czynnościowych wątroby, charłactwie (wyniszczenie organizmu) marskości wątroby, astenicznym syndromie. Ponadto pomaga w alkoholowych uszkodzeniach wątroby.

Liv 52 a tarczyca - produkt wspiera prawidłową pracę tarczycy, wzmacnia jej działanie i pomaga podczas rekonwalescencji.

WIELE KORZYŚCI - Liv 52 wspomaga również organizm przy zwolnionym rozwoju fizycznym, okresie po operacji, ciężkiej chorobie, urazach, cukrzycy, toksykozie ciąży oraz w celu zapobiegania toksycznym urazom wątroby podczas ciągłego stosowania antybiotyków i innych hepatotoksycznych środków leczniczych.

ZIOŁA AJURWEDYJSKIE - Ajurweda, czyli rodzaj indyjskiej medycyny naturalnej zajmuje się szeroko pojętym zdrowiem człowieka. Medycyna ajurwedyjska cechuje się dbaniem o wszystkie aspekty zdrowotne aby osiągnąć równowagę życiową. Liv52 stworzony jest właśnie wg zasad Ajurvedy co świadczy o jego wszechstronnym zastosowaniu.

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych.

Liv 52 ułatwia szybkie wydalanie aldehydu octowego i zapewnia ochronę przed alkoholem który spożywany w większych ilościach negatywnie wpływa a możne również doprowadzić do uszkodzenia wątroby. W przypadku marskości wątroby, spowalnia postępowanie choroby i zapobiega dalszemu jej uszkodzeniu. Dzięki swoim właściwościom reguluje poziom enzymów wątrobowych i poprawia apetyt.

Wspomaga przy nasilonym i wydłużonym infekcyjnym zapaleniu wątroby, zaburzeniach czynnościowych trawienia, tak samo jak i tłuszczowym zwyrodnieniu wątroby, zaburzeniach czynnościowych wątroby, charłactwie (wyniszczenie organizmu) marskości wątroby, astenicznym syndromie, zwolnionym rozwoju fizycznym, okresie po operacji, ciężkiej chorobie, urazach, cukrzycy, toksykozie ciąży, zapobieganiu toksycznym urazom wątroby podczas ciągłego stosowania antybiotyków i innych hepatotoksycznych środków leczniczych.

HIMALAYA LIV, CZYLI KOLEJNE ZIOŁA WSPOMAGAJĄCE WĄTROBĘ!

W organizmie człowieka wątroba to jeden z najważniejszych narządów, odpowiadający m.in. za funkcję metaboliczną, detoksykacyjną, filtracyjną, a także pełniący rolę swoistego magazynu. Nie ulega zatem wątpliwości, że powinniśmy o nią szczególnie dbać. Jedynym ze sposobów, który nam w tym pomoże jest suplement diety Himalaya Liv.

HIMALAYA LIV – CZYM JEST?

Himalaya LIV to stosowana często w indyjskiej medycynie, wyjątkowa mieszanka ziół ajurwedyjskich, której głównym zadaniem jest przyśpieszenie regeneracji wątroby np. przy toksycznych zatruciach wątroby lub przy innych, odwracalnych uszkodzeniach wątroby. Himalaya Liv nie tylko działa wspomagająco w stanach zapalnych wątroby w ten sposób, że pobudza czynność wątroby tj. usprawnia i intensyfikuje jej pracę, ale także dla wątroby działa ochronnie, tzn. chroni ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników czy substancji chemicznych, bakteryjnych wirusowych.

HIMALAYA LIV – JAKI JEST JEJ SKŁAD?

Zanim omówimy dokładne działanie Himalaya LIV na nasz organizm, warto nieco pochylić się nad jej składem, albowiem suplement ten zawiera wiele ciekawych i o różnych właściwości ziół stosowanych w medycynie.

W skład Himalaya Liv wchodzi m.in.:


  • Kapar ciernisty (Capparis spinosa) czyli roślina krzewiasta, której korzenie wykorzystywane są do celów leczniczych i które wykazują hepatoprotekcyjne, czyli ochraniające wątrobę.
  • Cykoria podróżnik (Cichorium intybus semen) to roślina z rodzaju astrowatych, usprawniająca działanie układu pokarmowego m.in. poprzez pobudzenie produkcji soków trawiennych oraz żółci
  • Ferric Oxide (Mandur bhasma), czyli substancja łącząca tlenek żelaza ze wodnym wyciągiem ziołowym, a wykorzystywana głównie po toksycznych zatruciach wątroby celem szybszego ozdrowienia
  • Psianka czarna (Solani nigri herba), czyli roślina z rodziny psiankowatych, z której wyciąg uznawany jest za skuteczny środek w leczeniu schorzeń wątrobowych.
  • Migdałecznik ajruna (Terminaliae arjunae), roślina wykorzystywana w fitoterapii, stosowana w szczególności jaki preparat usprawniający pracę serca i układu krążenia oraz środek przeciwdziałający marskości wątroby
  • Cofee Senna (Cassia occidentalis) to roślina wykorzystywana w medycynie niekonwencjonalnej jako substancja dbająca o regularność wypróżnień oraz wspomagająca wątrobę zmniejszając dolegliwości związane z nieprawidłową pracą układu pokarmowego.
  • Krwawnik pospolity (Achillea millefolim semen) to roślina należąca do rodziny astrowatych, cechująca się działaniem przeciwzapalnym, bakteriostatycznym oraz odtruwającym.
  • Tamaryszek francuski (Tamarix gallica), czyli liściasty, wysoki krzew które ekstrakty z liści mają za zadanie ulepszyć kondycję wątroby i zagwarantować jej prawidłowe funkcjonowanie.


HIMALAYA LIV – ZASTOSOWANIE

Z uwagi na obecność w swoim składzie wspomnianych wyżej ziół, suplement diety Himalaya LIV stosowany jest w medycynie niekonwencjonalnej głównie po to, aby zadbać o wątrobę, a to oznacza:

§ wspomóc regenerację komórek wątroby,
§ chronić ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
§ usprawnić proces regulacji enzymów wątrobowych,
§ zapobiegać stanom zapalnym wątroby, a w razie zachorowań, przyśpieszyć jej wyleczenie,
§ nie dopuścić do marskości wątroby i innym jej uszkodzeniom,
§ w stanach rekonwalescencji wątroby przyśpieszyć jej prawidłowe funkcjonowanie,

Oprócz pozytywnego wpływu na wątrobę, suplement Himalaya LIV sprawdza się jako środek, który:

· dba o prawidłowe funkcjonowanie dróg żółciowych,
· usuwa toksyny z organizmu,
· zmniejsza poziom trójglicerydów we krwi oraz bilirubiny tj. barwnika żółciowy, który w nadmiarze może doprowadzić do żółtaczki,
· wspomaga leczenie dolegliwości związanych z układem pokarmowym,
· zwiększa i poprawia apetyt.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz