HIKE 500 QUECHUA T-shirt koszulka turystyczna dla chłopców
765°Zakończono

HIKE 500 QUECHUA T-shirt koszulka turystyczna dla chłopców

6,99zł19,99zł-65%Decathlon Okazje
14
sty 6. 2018
Wygodna i stylowa koszulka dla małych wędrowców.
Rozmiary 2-3 lata

Kolor zielony -25% 14,99zł rozmiary 2-5 lat
Kolor żółty -25% 14,99zł rozmiary 2-5 lat

Cechy:

Szybkie wysychanie: Poliester zapewnia szybkie schnięcie.
Swoboda ruchów: Naturalnie rozciągliwa i wygodna tkanina.
Solidność: 2 lata gwarancji.
Łatwość konserwacji: Prać w pralce w 40°C, suszyć na powietrzu lub w suszarce w umiarkowanej temp.


Skład
Materiał główny: 26.00% Poliester, 74.00% Bawełna
Pas: 05.00% Elastan, 95.00% Bawełna
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

Najlepsze komentarze
Kupione dla syna
Tylko sobie go zrobię
14 Komentarzy
Dzięki, kupione dla syna
Kupione, plusik
Kupione dzięki
Kupione dla syna
Tylko sobie go zrobię
psycho144sty 6. 2018

Kupione dla synaTylko sobie go zrobię


Niby Zrobić to nie problem ale jeśli już to szanse masz pół na pół aby to był Syn . W ostateczności zawsze możesz zostać Gepetto..
Dawidssty 6. 2018

Niby Zrobić to nie problem ale jeśli już to szanse masz pół na pół aby to b …Niby Zrobić to nie problem ale jeśli już to szanse masz pół na pół aby to był Syn . W ostateczności zawsze możesz zostać Gepetto..Sprzedam Ci sposób na zaplanowanie potomka
"wystarczy współżyć w określonych dniach cyklu, by skutecznie zaplanować płeć swojego dziecka. Opinia ta wzięła się z faktu, że plemniki "męskie" (z chromosomem Y) poruszają się szybciej niż plemniki "żeńskie", są od nich lżejsze, ale za to szybciej tracą biologiczną zdolność do zapłodnienia. Stąd sugestie, by chcąc zwiększyć szanse na poczęcie chłopca, należy współżyć jak najbliżej terminu spodziewanej owulacji, czyli w okolicy szczytu śluzu i pierwszego dnia wyższej temperatury. Natomiast plemniki z chromosomem X, dłużej zachowują swoją zdolność zapładniającą i w związku z tym dłużej mogą "poczekać" na owulację. Stąd współżycie od pierwszych dni pojawienia się płodnego śluzu, powinno zwiększyć szansę na poczęcie się dziewczynki"
25 procent to poliester
A inne kolory są już za 15 lub 20 złotych
Znając rozmiarówke decathlonu to 2-3 lata będzie dobre dla wieku 1 rok. Ostatnio dla 4 latka wymieniałem rzeczy z rozmiaru 10 lat na 12.
Dzięki. Kupione. :-)
stasicsty 6. 2018

Sprzedam Ci sposób na zaplanowanie potomka "wystarczy współżyć w okre …Sprzedam Ci sposób na zaplanowanie potomka "wystarczy współżyć w określonych dniach cyklu, by skutecznie zaplanować płeć swojego dziecka. Opinia ta wzięła się z faktu, że plemniki "męskie" (z chromosomem Y) poruszają się szybciej niż plemniki "żeńskie", są od nich lżejsze, ale za to szybciej tracą biologiczną zdolność do zapłodnienia. Stąd sugestie, by chcąc zwiększyć szanse na poczęcie chłopca, należy współżyć jak najbliżej terminu spodziewanej owulacji, czyli w okolicy szczytu śluzu i pierwszego dnia wyższej temperatury. Natomiast plemniki z chromosomem X, dłużej zachowują swoją zdolność zapładniającą i w związku z tym dłużej mogą "poczekać" na owulację. Stąd współżycie od pierwszych dni pojawienia się płodnego śluzu, powinno zwiększyć szansę na poczęcie się dziewczynki"


Dziękuję, nie musisz mi nic sprzedawać to są ogólno dostępne informacje, bardzo miło z twojej strony , że chcesz pomóc. Jednak z tego co wiem to żadna metoda nie daje 100% pewności może jedynie zwiększać szanse co za pewne już jest jakimś osiągnięciem. Ale plus dla Ciebie , może kolega który zakupił koszulkę dla przysłego syna zechce skorzystać z tej wiedzy , jeśli jest mu w ogóle potrzebna być może ma lepsze sposoby hehe.
Dawidssty 6. 2018

Dziękuję, nie musisz mi nic sprzedawać to są ogólno dostępne informacje, b …Dziękuję, nie musisz mi nic sprzedawać to są ogólno dostępne informacje, bardzo miło z twojej strony , że chcesz pomóc. Jednak z tego co wiem to żadna metoda nie daje 100% pewności może jedynie zwiększać szanse co za pewne już jest jakimś osiągnięciem. Ale plus dla Ciebie , może kolega który zakupił koszulkę dla przysłego syna zechce skorzystać z tej wiedzy , jeśli jest mu w ogóle potrzebna być może ma lepsze sposoby hehe.


Może adoptować , syn pewny na 100%
Kupione. Leci plusik.
Dzięki za wrzutkę
Urzekła mnie koza-wędrowniczka;) Dzięki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst