Niestety, ta okazja już wygasła
Highwaykick 1 Jeździk i hulajnoga 2w1 Blueberry
360° Zakończono

Highwaykick 1 Jeździk i hulajnoga 2w1 Blueberry

418,50zł465zł-10% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
maj 21. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Scoot & Ride Highwaykick 1 Jeździk i hulajnoga 2w1 BlueberryHighwaykick 1 austriackiej marki Scoot & Ride to innowacyjny produkt, który łączy w sobie funkcję jeździka i hulajnogi. Jako jeździk z miękkim i profilowanym siedziskiem będzie idealny dla dziecka już od 1 roku życia. Starszaki z pewnością zachwyci hulajnoga o stylowym designie, niebanalnym kolorze i wspaniałych funkcjach. To idealne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które w dodatku „rośnie” razem w nimi. Scoot & Ride Highwaykick 1 stworzony został zgodnie z rygorystycznymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i standardami jakości.

397924-KQgRC.jpg

Rośnie razem z dzieckiem
Solidna konstrukcja wykonana z aluminium i plastiku sprawi, że Highwaykick 1 stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka na wiele lat. Dwa przednie koła z bardzo trwałego, amortyzującego wstrząsy materiału, zapewnią stabilność i komfort jazdy, a tylne koło z błotnikiem wyposażone zostało w hamulec. Kierownica z miękkimi uchwytami zapobiegnie ześlizgiwaniu się rączek podczas jazdy. Wysokość siedziska (a potem także kierownicy) można regulować, a jego najniższa pozycja dostosowana jest do wzrostu stawiających pierwsze kroki maluszków i znajduje się na wysokości 22,5 cm.

Metamorfoza bez narzędzi
Bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika można w kilka sekund zamienić pojazd w hulajnogę na 3 kołach &ndBlueberry; obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą. Wystarczy jeszcze przenieść kierownicę (montowana na klik) i gotowe! Teraz także starsze dziecko może rozpocząć swoją scaterską przygodę.

Bezpieczeństwo to podstawa
Hulajnoga Highwaykick 1 jest doskonale zbalansowana i stabilna, komfortowa i na dodatek wyjątkowo bezpieczna. Wyposażona została w opatentowany, rewolucyjny system Safety Pad, czyli specjalną szeroką podkładkę, umieszczoną w dole przedniej części. Zapobiega ona przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół. Jej pozycję można także regulować. Maksimum bezpieczeństwa zapewni także antypoślizgowy podest oraz konstrukcja pozbawiona ostrych, niebezpiecznych dla dziecka krawędzi i rogów.

397924-dW6VJ.jpg
Nauka i zabawa
Jazda na Highwaykick 1 uczy dzieci utrzymania równowagi i zręczności, buduje pewność siebie, a także poprawia umiejętności motoryczne. Przede wszystkim jednak jest wspaniałą zabawą na długie godziny.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz