Herosi gra karciana taniej niż na aukcjach - rebel.pl
132°Zakończono

Herosi gra karciana taniej niż na aukcjach - rebel.pl

0
sie 11. 2016
Promocja dobra bo taniej nie znalazłem w sieci. Sama gra zbiera dużo pozytywnych komentarzy. Podobno dobrze oddaje klimat z komputerowej serii Might & Magic.

Produkt dla 2-4 graczy, partia trwa ok 30 min. Raczej dla doświadczonych graczy, którzy lubią rozbudowane rozgrywki.

Do tego można od razu zakupić dodatek za 5 pln.


koszty wysyłki od 9 pln (paczkomaty)


Poniżej opis:


Przystępując do pojedynku, zaufaj swoim instynktom. Przygotuj się do walki, w której tylko Twoje szybkie decyzje i siła woli pozwolą pokonać władających żywiołami przeciwników. Gdy nadejdzie czas, będą próbowali Cię zniszczyć! Rozpęta się bitewny szał, a powietrze zadrży od wszechobecnej magii. Stań naprzeciw wyzwaniu i wyjdź z tego boju zwycięsko!


Herosi to dynamiczna gra czasu rzeczywistego, przeznaczona dla od 2 do 4 graczy, w której wcielisz się w rolę jednego z władców czterech magicznych żywiołów i weźmiesz udział w pojedynku.


W każdej rozgrywce będziesz miał możliwość poprowadzenia do boju armii złożonej z monstrów i bestii powiązanych z kontrolowanym przez Ciebie żywiołem. Sam będziesz wybierał, które z nich mają Ci towarzyszyć i ustawiał je w szyku, który Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w bitwie.


Następnie za pomocą kości do gry zapleciesz wzory zaklęć oraz wezwiesz na pomoc potężne siły przyrody. Dzięki nim będziesz mógł rzucać kolejne zaklęcia, aktywować kontrolowane przez Ciebie stwory, uczyć się nowych czarów czy rozpraszać te rzucone przez przeciwników. Spostrzegawczość, refleks oraz przemyślana strategia to klucze do wygranej.


Istotne jest to, że Twój Heros powiązany jest z jednym z czterech żywiołów. Może uczuć się jednak zaklęć innych żywiołów, tworząc potężne kombinacje czarów, jednak zawsze używając czarów przeciwnego żywiołu otrzymywał będzie obrażenia. Żywioły przeciwne występują w parach: ogień-woda, ziemia-powietrze.


Herosi to gra stawiająca na strategię i dynamikę rozgrywki. Jednym z kluczowych zadań gracza jest umiejętne wykorzystanie posiadanych kart zaklęć i potworów, a także szybka analiza wyniku rzutu na kościach, bo tylko konkretne zestawy symboli umożliwiają zagranie czarów i uruchomienie własnych bestii.


Smoki, salamandry, golemy, trytony, gryfy oraz pioruny, błyskawice, ściany ognia, błogosławieństwa i magiczne strzały – to tylko część możliwości, dzięki którym uzyskasz przewagę nad przeciwnikami.


Nie daj się przechytrzyć swoim rywalom.


Gra została wydana przy współpracy wydawnictw:


Lion Games oraz Rebel

  1. Rebel Okazje
  2. Podróże
Kategorie
  1. Podróże
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Sezzamek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy