Niestety, ta okazja już wygasła
Heroes of Might & Magic V: Bundle PC GOG
326° Zakończono

Heroes of Might & Magic V: Bundle PC GOG

17,89zł71,59zł-75%GOG Okazje
16
326° Zakończono
Heroes of Might & Magic V: Bundle PC GOG
gru 19. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kultowa gra Heroes of Might & Magic V w cenie 17,89zł na platformie GOG.
Wersja zawiera podstawową grę Heroes of Might & Magic V oraz 2 dodatki:
  • Kuźnia Przeznaczenia
  • Dzikie Hordy

Sam szukałem w ostatnim czasie, ponieważ miałem ochotę nieco odświeżyć sobie grę z młodych lat, o ile samą podstawkę udało mi się znaleźć w podobnej cenie o tyle wersję kompletną z dodatkami nie.

Na chwilę obecną jedyny minus jaki widzę to wersja językowa. Gra ta posiada rewelacyjną polską wersję językową (z dubbingiem), niestety kupując w platformie GOG prawdopodobnie jej nie będzie. Przynajmniej w specyfikacji nigdzie nie widzę informacji, jakoby była polska wersja językowa. Gra się już pobiera, więc jutro dam znać jak to faktycznie wygląda.

Wersja językowa niestety tak jak przewidywałem, bez polskiej. Jest to niestety minus, ale w dalszym ciągu oferta zasługuje na uwagę. Dla niektórych może to być okazja do podszkolenia języka angielskiego :-)

Dodatkowo daję link, gdyby ktoś był zainteresowany kompletnym bundlem z wersjami HOMM 1 - 5 (dzięki @Arch.Angel ) - link
W tym bundle całość wychodzi za 32,35, ale mamy wszystkie części 1 - 5 i dzięki temu poszczególne części są jeszcze taniej (np V jest w tym bundle za 10,79 zamiast 17,89).
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz