Niestety, ta okazja już wygasła
Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition STEAM
350° Zakończono

Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition STEAM

13,66zł Darmowa dostawa Darmowa2Game Okazje
24
wrz 16.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £2.81 z kodem rabatowym.

Najbardziej popularna część Heroes® wraca w formacie HD! Piętnaście lat później znów możecie podażać śladami Królowej Katarzyny, której celem jest zjednoczenie krain Erathii.Kieruj losami potężnych i magicznych herosów, prowadź magiczne stworzenia w grze, która stanowi kamień milowy w serii Might & Magic: Heroes.

Cechy produktu:

  • Nowe doświadczenie w HD: przeżyj ponownie przygodę z Heroes® III w formacie HD, z nową grafiką kompatybilną z systemami szerokoerkanowymi.
  • Legendarna rozgrywka Heroes® III, 7 ekscytujących scenariuszy kampanii, około 50 map bojowych, lokalny tryb wieloosobowy oraz edytor map..
  • Nowy, sieciowy tryb wieloosobowy: Dzięki kompaybilności ze Steamworks, Heroes® III oferuje sieciowy tryb wieloosobowy i lobby, w którym można dzielić się doświadczneniami ze społecznością Heroes® III.
Aktualizacje społecznościowe
2Game Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Lepiej kupić na gogu i wgrac hote + hd mod (paczka).
24 Komentarze
Kto z peperkow zagra amatorsko Jebusa? Sobota/niedziela
Gram aktualnie w hote. Fajnie jest wrócić...
Lepiej kupić na gogu i wgrac hote + hd mod (paczka).
szymon.chmielewicz16/09/2019 12:01

Lepiej kupić na gogu i wgrac hote + hd mod (paczka).


Tak jak mowi kolega. Miejcie na uwadze ze to tylko podstawka bez dodatkow ktore robi bardzo duzą roznice. Kupowac na gogu wercje complete i instalowc hote +hd mod i nic wiecej do szczescia nie trzeba.
Nie polecam tej wersji - wygląda ładnie, ale to tylko podstawka. Ubi obiecał dodatki, ale się ich raczej nie doczekamy.
szymon.chmielewicz16/09/2019 12:01

Lepiej kupić na gogu i wgrac hote + hd mod (paczka).
Moim zdaniem to lepiej grać w grę, na której HoMM się wzorowało, czyli King's Bounty. Przewagą jej jest to, że na mapie chodzimy bezturowo, turowe są za to walki. Natomiast grafika i muzyka są tak przepiękne (szczególnie w pierwszej części "Legenda"), że szczerze HoMM się do niej nie umywa. Też uwielbiałem Heroes'ów, dopóki nie spróbowałem King's Bounty. Szczególnie, że czasami w Biedronkach można po 10 zł pudełkowe wersje dostać
Vendeur16/09/2019 15:07

Moim zdaniem to lepiej grać w grę, na której HoMM się wzorowało, czyli King …Moim zdaniem to lepiej grać w grę, na której HoMM się wzorowało, czyli King's Bounty. Przewagą jej jest to, że na mapie chodzimy bezturowo, turowe są za to walki. Natomiast grafika i muzyka są tak przepiękne (szczególnie w pierwszej części "Legenda"), że szczerze HoMM się do niej nie umywa. Też uwielbiałem Heroes'ów, dopóki nie spróbowałem King's Bounty. Szczególnie, że czasami w Biedronkach można po 10 zł pudełkowe wersje dostać


Dzięki! Nie znałem tego tytułu, na iOS jest za free, zaraz instaluje.
hd edition, minus
adrian.bosak16/09/2019 11:43

Kto z peperkow zagra amatorsko Jebusa? Sobota/niedziela


Jarzębski to ty?
Jako stary piernik (czyt. 35+), który nie ma już tak dużo czasu na granie stwierdzam, że wersja HD nie jest taka zła Wiem, nie ma dodatków, ale podstawka zapewnia ładne paręnaście godzin zabawy, a tryb HD moim zdaniem zdaje egzamin. Także jak ktoś chce sobie przypomnieć stare dobre czasy i rozegrać parę scenariuszy to jak najbardziej polecam.
STX8416/09/2019 21:26

Jako stary piernik (czyt. 35+), który nie ma już tak dużo czasu na granie s …Jako stary piernik (czyt. 35+), który nie ma już tak dużo czasu na granie stwierdzam, że wersja HD nie jest taka zła Wiem, nie ma dodatków, ale podstawka zapewnia ładne paręnaście godzin zabawy, a tryb HD moim zdaniem zdaje egzamin. Także jak ktoś chce sobie przypomnieć stare dobre czasy i rozegrać parę scenariuszy to jak najbardziej polecam.


Taniej można wyrwać na gogu i jest jeszcze opcja gry multi jakbyś chciał + dużo modów.
Szkoda że na konsole nie ma. Pograłbym ale nie mam jak.
Czosku16/09/2019 21:22

Jarzębski to ty?


mati by miał nick adrian.bosak, hmm xD
zuniek16/09/2019 21:56

mati by miał nick adrian.bosak, hmm xD


Idk widze włóczykija - myślę jarzębski xD
szymon.chmielewicz16/09/2019 21:32

Taniej można wyrwać na gogu i jest jeszcze opcja gry multi jakbyś chciał + …Taniej można wyrwać na gogu i jest jeszcze opcja gry multi jakbyś chciał + dużo modów.Wiem, nawet posiadam, ale jednak nawet z modem HD grafika już trąci myszką, To co wyglądało dobrze na monitorze CRT nie wygląda już tak dobrze na monitorze LCD FHD+
Czy orientujecie się może czy jest grywalna wersja na komputery MAC? Nie chciałbym się bawić w wgrywanie windowsa dla jednej gry
Avatar
Usunięty207982
Wypas, biere!
-cebulinho-17/09/2019 07:09

Co to ta hota?


Hotrn of the abbys. Dodatek. Podobnie jak WOG - wake of goods
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst