Niestety, ta okazja już wygasła
Heroes of Might & Magic III HD  £2.84 w dreamgame.com
327° Zakończono

Heroes of Might & Magic III HD £2.84 w dreamgame.com

15
maj 27. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Heroes of Might & Magic III: HD Edition to odświeżone wydanie jednej z najsłynniejszych turowych strategii fantasy w dziejach elektronicznej rozrywki, stworzonej przez New World Computing w 1999 roku. Za reedycję odpowiada francuskie studio DotEmu, które otrzymało zlecenie na jej realizację od firmy Ubisoft, chcącej uczcić w ten sposób 20-lecie istnienia serii Heroes of Might & Magic i 15-lecie wydania trzeciej odsłony tegoż cyklu.

Opis i wymagania sprzętowe.

Cena: £2,84.
Dream Game Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
igor.redos27/05/2019 13:10

Czy jest to po polsku ?


Pewnie jest ale to jest tzw. Vanilla lub golas czyli sama podstawa więc nie opłaca się. Niedawno była promka na Gogu z H3 Complete za podobną cenę a masz opcję instalacji wszelkich modów szczególnie HD-moda i HotA która daje wiele opcji i grywalności.
15 Komentarzy
Czy jest to po polsku ?
Jak chcecie pograc w HotA, przez neta itp to nie bierzcie na Steam!!!!!
igor.redos27/05/2019 13:10

Czy jest to po polsku ?


Pewnie jest ale to jest tzw. Vanilla lub golas czyli sama podstawa więc nie opłaca się. Niedawno była promka na Gogu z H3 Complete za podobną cenę a masz opcję instalacji wszelkich modów szczególnie HD-moda i HotA która daje wiele opcji i grywalności.
Lokux27/05/2019 13:55

Pewnie jest ale to jest tzw. Vanilla lub golas czyli sama podstawa więc …Pewnie jest ale to jest tzw. Vanilla lub golas czyli sama podstawa więc nie opłaca się. Niedawno była promka na Gogu z H3 Complete za podobną cenę a masz opcję instalacji wszelkich modów szczególnie HD-moda i HotA która daje wiele opcji i grywalności.


Ok. Dziękuję za info.
igor.redos27/05/2019 14:21

Ok. Dziękuję za info.Nie ma sprawy w razie pytań pomogę, dodać mogę że HotA obecnie oferuje grę multi w lobby gdzie średnio na tygodniu/weekendy ma około 2tyś ludzików z całej EU i nie tylko. Dodatkowo zamek Cove(przystań) oraz zapowiedziany już Factory na przyszły rok.
Moja ulubiona gra. Gimby nie znajo
igor.redos27/05/2019 13:10

Czy jest to po polsku ?


Nie. HD edition to wersja upośledzona bo nie licząc kilku zmian w kodzie do nie wywalania się pod nowszym Windowsem i powiększonymi grafikami (najgorszą możliwą metodą bo wszystko jest jakby nieostre, rozmyte - można poszukać screenów).
Była informacja że dodatków ani poprawek (bo ta wersja jest bez poprawek balansujących) nie ma i nie będzie bo źródła do przeróbki obu dodatków nie zostały przekazane i gdzieś zaginęły.

Polecam zakup wersji z GOGa. Jest po polsku, możesz sobie ściągnąć instalkę (w sumie trzymam sobie zainstalowaną na pendrive jako portable - polecam ten styl życia) do tego HD mod (nie wiem jaka jest polityka linków na stronie ale do znalezienia bez problemu. I oczywiście HOTA - bez paniki jest też spolszczenie. Zalety tego rozwiązania już zostały wymienione
Gram obecnie, parę kampanii już przeszedłem. Nie wiem, czy tak było w oryginale, ale komputer jest głupi jak but. Praktycznie zero wyzwania, ot zbieram armię i czyszczę mapę.
STX8428/05/2019 09:53

Gram obecnie, parę kampanii już przeszedłem. Nie wiem, czy tak było w ory …Gram obecnie, parę kampanii już przeszedłem. Nie wiem, czy tak było w oryginale, ale komputer jest głupi jak but. Praktycznie zero wyzwania, ot zbieram armię i czyszczę mapę.


Polecam zmienić poziom trudnosc
florek12628/05/2019 12:59

Polecam zmienić poziom trudnoscW kampanii się nie da, jest na sztywno ustawiony.
Czy jest jakaś informacja o planowanych dodatkach (SoD + AB) w HD?
STX8428/05/2019 13:11

W kampanii się nie da, jest na sztywno ustawiony.


W niektorych się dalo
baseband528/05/2019 09:07

Nie. HD edition to wersja upośledzona bo nie licząc kilku zmian w kodzie d …Nie. HD edition to wersja upośledzona bo nie licząc kilku zmian w kodzie do nie wywalania się pod nowszym Windowsem i powiększonymi grafikami (najgorszą możliwą metodą bo wszystko jest jakby nieostre, rozmyte - można poszukać screenów).Była informacja że dodatków ani poprawek (bo ta wersja jest bez poprawek balansujących) nie ma i nie będzie bo źródła do przeróbki obu dodatków nie zostały przekazane i gdzieś zaginęły.Polecam zakup wersji z GOGa. Jest po polsku, możesz sobie ściągnąć instalkę (w sumie trzymam sobie zainstalowaną na pendrive jako portable - polecam ten styl życia) do tego HD mod (nie wiem jaka jest polityka linków na stronie ale do znalezienia bez problemu. I oczywiście HOTA - bez paniki jest też spolszczenie. Zalety tego rozwiązania już zostały wymienione


Na gog 40 zł także spora różnica cenowa
avazav28/05/2019 14:28

Na gog 40 zł także spora różnica cenowa


Polecam się chwilę wstrzymać. Ja kupiłem na promocji za 3 złote. Do 10 złotych spada co jakiś czas a i dodatki są już od razu w cenie. Uwierz mi że warto
Zibi9128/05/2019 13:12

Czy jest jakaś informacja o planowanych dodatkach (SoD + AB) w HD?


Nope, Ubi powiedziało że zgubiło kody źródłowe do SoDa i AB więc raczej nie będzie HD chyba że napiszą nowy pod to HD. Ale wszystko rozchodzi się o hajs a Ubi jest leniwe.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst