Niestety, ta okazja już wygasła
Heroes of Might & Magic 3 Complete @GOG
1411° Zakończono

Heroes of Might & Magic 3 Complete @GOG

13,49zł39,89zł-66%GOG Okazje
54
1411° Zakończono
Heroes of Might & Magic 3 Complete @GOG
maj 31. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wiem, że jest zbiorcza okazja, ale ta gra wymaga moim zdaniem opisu w formie instrukcji dla świeżej krwi

1. Gra z GOG nie ma zabezpieczeń DRM, możesz ściągnąć sam instalator i używać gdzie chcesz już bez internetu.

2. Jest wersja polska (podstawki i oficjalnych dodatków).

3. Wersja gry z GOG to 4.0. Zawiera dodatki Armageddon's Blade i The Shadow of Death.

4. Nie, wersja HD na Steam nie jest lepsza, brakuje w niej bardzo dobrych dodatków. Dodatkowo do wersji z GOG dostępne jest narzędzie o nazwie HD Mod, które pozwala uruchamiać grę w wyższej rozdzielczości. Do ściągnięcia tu: sites.google.com/sit…oad
Po ściągnięciu najlepiej zainstalować w folderze z grą. Uruchamiamy poprzez wybór pliku exe, można wybrać plik, który uruchomi podstawową wersję gry lub grę z nieoficjalnym dodatkiem ( o czym niżej ). Można zrobić od razu plik exe, który będzie uruchamiał grę w wersji HD z pominięciem tego launchera.

5. Po ograniu podstawki i oficjalnych dodatków, polecam zainstalowanie nieoficjalnego dodatku o nazwie Horn of the Abyss, do pobrania np tu: h3mods.heroes.net.pl/hor…yss
strona dla fanów tego dodatku na fb: facebook.com/h3h…ial
Pod koniec roku mają dodać kolejną fakcję z nowymi jednostkami.
Dodatek też instalujemy w folderze z grą, pojawia się osobny plik exe, którym uruchomimy ten dodatek. Podstawka z oficjalnymi dodatkami dalej będzie miała osobny plik .exe. Wszystkie pliki .exe będą widoczne na rozwijanej liście w HD mod.

6. Jest też nieoficjalny dodatek o nazwie In The Wake of Gods. Dla niego najlepiej mieć osobna instalację Heroes 3, gdyż może się gryźć z Horn of the Abyss. Więcej o dodatku tu: heroes3.eu/in-…ods
Do ściągnięcia tu: wog.acidcave.net/dow…tml

Poradnik skrótów i znaczeń używanych w Heroes 3 HotA przez graczy (dzięki @Lokux ) do ściągnięcia tu: megawrzuta.pl/dow…tml

Polecane strony:
kanał po angielsku Discord: discordapp.com/cha…929
reddit.com/r/H…MM/
heroes3.eu
acidcave.net/
h3.heroes.net.pl/
h3mods.heroes.net.pl/
facebook.com/h3h…ial
Nie jestem jakimś ogarem w tym temacie, jak gdzieś napisałem głupotę proszę poprawcie :P Jak macie fajne stronki do dodania też piszcie, to dodam.


162822.jpg
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
Najlepsze komentarze
Piaszczyk08/07/2019 19:57

A która była lepsza wersja? HD czy z dodatkami czy jak to było? Ktoś pam …A która była lepsza wersja? HD czy z dodatkami czy jak to było? Ktoś pamięta?


Ta wersja + HD 5.0 RC53 Launcher (odpalanie gry w wyższych rozdzielczościach) radzę też zainstalować dodatek horn of the abbys. To jest najlepszy starter pack do hirołsów3
takiereklamy31/05/2019 20:57

Pośladki były najlepsze bo najlepszy kumpel i piwo. Żaden czat głosowy nie …Pośladki były najlepsze bo najlepszy kumpel i piwo. Żaden czat głosowy nie zastąpi tegoA teraz? 2 laptopy, piwo i symultaniczne tury i nie czeka się/zagląda co robi kolega. Ale urok tamtych czasów pozostał, pamiętam ile się siedziało by zagrać dobrą XL lub XXL.
Gronbar31/05/2019 19:43

Gorące pośladki znowu będą rozgrzaneJakie gorące poślady? Teraz odpalasz lobby i masz od groma oponentów od Jebusa Crossa po Areny/jeden osiem L mapy.

Brać póki ciepłe i nie kupować H3 HD
54 Komentarze
Gorące pośladki znowu będą rozgrzane
Gronbar31/05/2019 19:43

Gorące pośladki znowu będą rozgrzaneJakie gorące poślady? Teraz odpalasz lobby i masz od groma oponentów od Jebusa Crossa po Areny/jeden osiem L mapy.

Brać póki ciepłe i nie kupować H3 HD
Często ostatnio w promocji Heroes 3
Lokux31/05/2019 20:02

Jakie gorące poślady? Teraz odpalasz lobby i masz od groma oponentów od Je …Jakie gorące poślady? Teraz odpalasz lobby i masz od groma oponentów od Jebusa Crossa po Areny/jeden osiem L mapy.Brać póki ciepłe i nie kupować H3 HD


Pośladki były najlepsze bo najlepszy kumpel i piwo. Żaden czat głosowy nie zastąpi tego
takiereklamy31/05/2019 20:57

Pośladki były najlepsze bo najlepszy kumpel i piwo. Żaden czat głosowy nie …Pośladki były najlepsze bo najlepszy kumpel i piwo. Żaden czat głosowy nie zastąpi tegoA teraz? 2 laptopy, piwo i symultaniczne tury i nie czeka się/zagląda co robi kolega. Ale urok tamtych czasów pozostał, pamiętam ile się siedziało by zagrać dobrą XL lub XXL.
Czy ktoś wie dlaczego H3 zniknęło z google play? Wciąż mogę je zobaczyć na liście życzeń w telefonie, ale nie kupić bo nie gra nie jest zgodna z urządzeniem. Jest już tak co najmniej od kilku miesięcy.
Qaktus31/05/2019 21:21

Czy ktoś wie dlaczego H3 zniknęło z google play? Wciąż mogę je zobaczyć na …Czy ktoś wie dlaczego H3 zniknęło z google play? Wciąż mogę je zobaczyć na liście życzeń w telefonie, ale nie kupić bo nie gra nie jest zgodna z urządzeniem. Jest już tak co najmniej od kilku miesięcy.


Musisz mieć tableta na tele to nie poklikasz za mały ekran.
Patrzę na okzaję....myślę SUPER! W końcu będę mógł ograć Herosów znów. Idę na GOGa a tu zdziwko. Już ją mam Kiedy ja to wszystko ogram?

Plus (+) się i tak należy.
remkac9631/05/2019 21:32

Musisz mieć tableta na tele to nie poklikasz za mały ekran.


To wiem, ale mnie ciekawi powód zniknięcia że sklepu (przypuszczam że coś z licencją). Mam ją tylko w liście życzeń i to tylko na telefonie. A sama gra działa na telefonach jeśli się ją ręcznie zainstaluje.
Najlepsiejsza
Okazja wciąż ok ale pamiętam, że na rozpoczęcie wiosny był za 9.99 Wiem bo sam kupiłem. Mimo to leci +
Betty8431/05/2019 20:46

Często ostatnio w promocji Heroes 3


Odgrzewaja kotleta żeby wycisnąć z tego szajsu ile się da.
Stary strucel, minus za promowNie badziewia
klasyka
remkac9631/05/2019 21:32

Musisz mieć tableta na tele to nie poklikasz za mały ekran.


Kolego ja na note 3 katuję
Dla tych co nie wiedzą szło to nawet na takim demonie prędkości :

IBM ThinkPad 380
Manufacturer IBM
Introduced 1997
Processor Intel Pentium/Pentium II
Frequency 150-300 MHz
Memory 16-96 MB EDO RAM

2389871-dXSxx.jpg
Edytowane przez: "KrisPier" cze 1. 2019
Oczywiście plusik Raz że klasyk, a drugie wypasiony opis, tak trzymać
A tą wersję 4 warto? czy gorsza od 3? jest za ~9zł :gog.com/gam…ete
Piotrkovski31/05/2019 21:38

Odgrzewaja kotleta żeby wycisnąć z tego szajsu ile się da.Stary strucel, mi …Odgrzewaja kotleta żeby wycisnąć z tego szajsu ile się da.Stary strucel, minus za promowNie badziewiaTo raczej nie polityka Ubi, tylko fenomen dodatku HotA który oferuje Generator map losowych, sporo grywalnych szablonów pod rankingowe gry, balans miast/umiejek który jest prowadzony z głową a nie na hur dur lub lament community(choć tempo jakie ma HotA Crew nie jest powalające). Dodatkowo też spore community zebrało się nad tą wiekową grą, jest specjalny server na discordzie gdzie multum ludzików rozmawia,szuka kogoś do gry, daje feedback np do zbliżającego się balansu Magii szczególnie Ziemi z ikonicznymi Slow/Shield/Stone Skin i Implozją.

Więc nie ma co dissować tylko spróbować, oczywiście na początku nie będzie się Bogiem np Jebusa i brejki sadzić od 116 do 122, prędzej będzie się uprawiało "Biomgejming" żeby pokonać guardiana biomu. Ale odnośnie porad tego drugiego, zaglądnijcie do Gluhammera "Dzbana" który firmóweczką tj. Castle/Zamkiem gra takie coś.
Edytowane przez: "Lokux" cze 1. 2019
Lokux01/06/2019 08:17

To raczej nie polityka Ubi, tylko fenomen dodatku HotA który oferuje …To raczej nie polityka Ubi, tylko fenomen dodatku HotA który oferuje Generator map losowych, sporo grywalnych szablonów pod rankingowe gry, balans miast/umiejek który jest prowadzony z głową a nie na hur dur lub lament community(choć tempo jakie ma HotA Crew nie jest powalające). Dodatkowo też spore community zebrało się nad tą wiekową grą, jest specjalny server na discordzie gdzie multum ludzików rozmawia,szuka kogoś do gry, daje feedback np do zbliżającego się balansu Magii szczególnie Ziemi z ikonicznymi Slow/Shield/Stone Skin i Implozją.Więc nie ma co dissować tylko spróbować, oczywiście na początku nie będzie się Bogiem np Jebusa i brejki sadzić od 116 do 122, prędzej będzie się uprawiało "Biomgejming" żeby pokonać guardiana biomu. Ale odnośnie porad tego drugiego, zaglądnijcie do Gluhammera "Dzbana" który firmóweczką tj. Castle/Zamkiem gra takie coś.


Człowieku - pierwszy akapit ogarnąłem, ale w drugim jedynie domniemywam co chciałeś przekazać ... jako starsze pokolenie (grające chwilę po premierze tej gry i obecnie poza obiegiem community) ładnie proszę o translację z Twojego na nasze
Biere, będzie dobra giereczka na ThinkPada T430
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst