Niestety, ta okazja już wygasła
   Heroes of Might and Magic® 5 Bundle na gog
   386° Zakończono

   Heroes of Might and Magic® 5 Bundle na gog

   20,09zł79,89zł-75%GOG Okazje
   11
   sie 20.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Heroes of Might and Magic® 5 to turowa strategia, w której budujesz miasta i przeprowadzasz ich oblężenia, szkolisz wojska i dokonujesz na nich rzezi, odkrywasz nowe krainy i podbijasz je z pełną bezwzględnością. Bezpośrednio dowodzisz armiami na polach bitew, wspierając je zdolnościami swojej postaci oraz własnymi umiejętnościami strategicznymi. W Heroes of Might and Magic® 5 do wyboru jest sześć niepowtarzalnych frakcji, z których każda posiada własne budynki i stworzenia. Całość zapewnia mnóstwo opcji strategicznych i szczegółową grafikę, z których znana jest ta seria. Dokonując postępów w grze, Twoja postać zyskuje kolejne poziomy doświadczenia, co pozwala jej poznać nowe zaklęcia i zdolności. Akcja gry rozgrywa się w magicznym, zachwycającym i legendarnym świecie Might and Magic®.

   Heroes of Might and Magic® 5 to bez wątpienia odsłona godna tej uznanej serii. Zachowuje wierność formule znanej z poprzednich odsłon, ale jednocześnie ją ulepsza, tworząc niezwykle rozrywkowy tytuł z ciekawą historią, urokliwą ścieżką dźwiękową i piękną grafiką, a przede wszystkim - bardzo płynną rozgrywką. Fani serii na pewno nie będą zawiedzeni, a jeśli nie znasz jeszcze Heroes of Might and Magic®, to idealna okazja na rozpoczęcie przygody.
   • Zestaw Heroes of Might and Magic® 5 zawiera Heroes of Might and Magic® 5 oraz dwa dodatki: Tribes of the East i Hammers of Fate.
   • W trakcie trzynastu kampanii zatopisz się w rozbudowanych strategicznych możliwościach gry zapewniających niezliczone godziny rozrywki w świecie fantasy Might and Magic®.
   • Bardzo wysoki poziom zanurzenia w świecie został osiągnięty poprzez połączenie przepięknej grafiki, fantastycznej muzyki i płynnej rozgrywki.
   Aktualizacje społecznościowe
   GOG OkazjeGOG promo

   Grupy

   11 Komentarzy
   To teraz każdy Heroes będziecie wrzucać z osobna jako okazja , nie wystarczy informacja że jest ogólna przecena na gogu -75%
   avazav20/08/2019 11:31

   To teraz każdy Heroes będziecie wrzucać z osobna jako okazja , nie wy …To teraz każdy Heroes będziecie wrzucać z osobna jako okazja , nie wystarczy informacja że jest ogólna przecena na gogu -75%


   Osoba która wrzuciła ofertę będzie wrzucać tak jak jej się podoba. Jeżeli jakieś obiekcje będzie miała administracja to go o tym powiadomi. Jeżeli 5 część wybrał za szczególnie ciekawa to tak zrobił i bardzo dobrze bo dzięki temu sam zakupie 5 a tak pewnie bym pominął ofertę bo najczęściej oferują tylko 3.
   Edytowane przez: "rog333r" sie 20.
   rog333r20/08/2019 11:45

   Osoba która wrzuciła ofertę będzie wrzucać tak jak jej się podoba. Jeżeli j …Osoba która wrzuciła ofertę będzie wrzucać tak jak jej się podoba. Jeżeli jakieś obiekcje będzie miała administracja to go o tym powiadomi. Jeżeli 5 część wybrał za szczególnie ciekawa to tak zrobił i bardzo dobrze bo dzięki temu sam zakupie 5 a tak pewnie bym pominął ofertę bo najczęściej oferują tylko 3.


   Nie bądź śmieszny , o gustach się nie dyskutuje.
   Jak każdy będzie wrzucał taką okazję jako osobna to będzie śmietnik a nie okazja .
   rog333r20/08/2019 11:45

   Osoba która wrzuciła ofertę będzie wrzucać tak jak jej się podoba. Jeżeli j …Osoba która wrzuciła ofertę będzie wrzucać tak jak jej się podoba. Jeżeli jakieś obiekcje będzie miała administracja to go o tym powiadomi. Jeżeli 5 część wybrał za szczególnie ciekawa to tak zrobił i bardzo dobrze bo dzięki temu sam zakupie 5 a tak pewnie bym pominął ofertę bo najczęściej oferują tylko 3.

   Nie jest to legendarna trojeczka ale kupione. I tak nie zagram ;p
   Moim zdaniem 20 złotych to dość dużo. Nie ma potrzeby kupowania podstawki z dodatkami, wystarczy zakup samodzielnie działającego dodatku. Wszystkie kampanie można pobrać tak, żeby były kompatybilne z tym dodatkiem.
   Czy też tak macie, że niezależnie od mocy kompa tury komputerowego przeciwnika w tej grze trwają wiecznie? Zwłaszcza na pojedyńczych, większych mapach.
   leszek.gumowski20/08/2019 20:57

   Czy też tak macie, że niezależnie od mocy kompa tury komputerowego pr …Czy też tak macie, że niezależnie od mocy kompa tury komputerowego przeciwnika w tej grze trwają wiecznie? Zwłaszcza na pojedyńczych, większych mapach.


   SSD pomoże.
   No niestety nie. Tam jest coś skopane.
   leszek.gumowski20/08/2019 22:53

   No niestety nie. Tam jest coś skopane.


   Tak. To problem optymalizacji AI. Na arhn eu o tym mówili w Heroes w pigułce część 2
   danterape20/08/2019 23:27

   Tak. To problem optymalizacji AI. Na arhn eu o tym mówili w Heroes w …Tak. To problem optymalizacji AI. Na arhn eu o tym mówili w Heroes w pigułce część 2


   Modyfikacja Heroes 5.5 rozwiązuje ten problem
   Kupiłbym na 100% ale gdyby ta w gra była w bardziej uczciwej cenie - czyli za darmo 😁
   Edytowane przez: "Gepard_KR" sie 25.
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst