Herbata za darmo dla niezadowolonych @Biedronka
153°Zakończono

Herbata za darmo dla niezadowolonych @Biedronka

35
paź 9. 2016
Klasyczna,English Breakfast Tea,Earl Grey z nutą cytryny,Earl Grey Strong jeżeli z niej nie bedziemy zadowoleni dostaniemy zwrot w postaci bonu.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
źle bym się czuł po takiej cebuli, dlatego minus
Zbanowany
john_cebulapaź 9. 2016

Co będzie następne - papier toaletowy za darmo dla niezadowolonych ?


Ponoć prezerwatywy
24 Komentarze
źle bym się czuł po takiej cebuli, dlatego minus
Jeżeli ktoś ma ''nerwy ze stali '' i chce stać stać przy kasie 30 minut i patrzeć jak kierownik dzwoni do innych kierowników z pytaniem ''jak się robi zwrot, bo ja nigdy tego nie robiłam'' to życze powodzenia z tymi herbatami.
Kierownicy w biedronce w Warszawie nic nie wiedzieli o promocji z czekoladami i odsyłali mnie do innej biedronki
Totalna porażka !!
Edytowane przez: "nergal" paź 9. 2016
Co będzie następne - papier toaletowy za darmo dla niezadowolonych ?
Zbanowany
john_cebulapaź 9. 2016

Co będzie następne - papier toaletowy za darmo dla niezadowolonych ?


Ponoć prezerwatywy
u mnie ja zawsze bez problemow. kolejna akcja i kolejne bony.
U mnie standardowo:
kasjer/ka: czy ma Pan kartę biedronka?
ja: nie nie mam ale z chęcią poproszę jedną
kasjer/ka: niestety nie mamy już żadnej

3 razy to samo, czy te karty to ze złota że rzucili pare na sklep i już nigdzie nie ma?
akropaź 9. 2016

U mnie standardowo: kasjer/ka: czy ma Pan kartę biedronka? ja: nie nie mam …U mnie standardowo: kasjer/ka: czy ma Pan kartę biedronka? ja: nie nie mam ale z chęcią poproszę jednąkasjer/ka: niestety nie mamy już żadnej3 razy to samo, czy te karty to ze złota że rzucili pare na sklep i już nigdzie nie ma?

​ zgłoś to do centrali, z tymi kartami to są jaja, mi np ciągle mówili, że nie dadzą bo za niska kwota zakupów, mimo że regulamin mówi, że dowolna wartość i karta się należy.
anna666paź 9. 2016

​ idzie im coraz lepiej. u mnie luzik i kaska wracaA dlaczego byłaś niezadowolona? Bo taki jest właśnie sens takiej akcji, kupić i od razu iść po pieniądze z powrotem "bo jestę proszę pani nie zadowolona, moje kubki smakowe tylko przyjmują liście herbaty zbierane wczoraj, więc dej te pjeńć złoty"...
Edytowane przez: "SEO" paź 9. 2016
nergalpaź 9. 2016

Jeżeli ktoś ma ''nerwy ze stali '' i chce stać stać przy kasie 30 minut i p …Jeżeli ktoś ma ''nerwy ze stali '' i chce stać stać przy kasie 30 minut i patrzeć jak kierownik dzwoni do innych kierowników z pytaniem ''jak się robi zwrot, bo ja nigdy tego nie robiłam'' to życze powodzenia z tymi herbatami. Kierownicy w biedronce w Warszawie nic nie wiedzieli o promocji z czekoladami i odsyłali mnie do innej biedronkiTotalna porażka !!

​Która biedronka dokładnie? Dzielnica?
akropaź 9. 2016

U mnie standardowo: kasjer/ka: czy ma Pan kartę biedronka? ja: nie nie mam …U mnie standardowo: kasjer/ka: czy ma Pan kartę biedronka? ja: nie nie mam ale z chęcią poproszę jednąkasjer/ka: niestety nie mamy już żadnej3 razy to samo, czy te karty to ze złota że rzucili pare na sklep i już nigdzie nie ma?


Ten uczuć kiedy mam dwie w domu i żadnej nie mogę zarejestrować bo ciągle spróbuj ponownie później
A ja tam lubie te herbate
pirat183paź 9. 2016

Ten uczuć kiedy mam dwie w domu i żadnej nie mogę zarejestrować bo ciągle s …Ten uczuć kiedy mam dwie w domu i żadnej nie mogę zarejestrować bo ciągle spróbuj ponownie później

​Mam tak samo i nie wiem o co chodzi
pirat183paź 9. 2016

Ten uczuć kiedy mam dwie w domu i żadnej nie mogę zarejestrować bo ciągle s …Ten uczuć kiedy mam dwie w domu i żadnej nie mogę zarejestrować bo ciągle spróbuj ponownie późniejdan2522paź 9. 2016

​Mam tak samo i nie wiem o co chodzikarty muszą być zeskanowane przy zakupach, na poczatku akcji rozdawali bez skanowania i nie dalo sie ich zarejestrowac, wystarczy przy kolejnych zakupach uzyc tej karty i odblokuje sie mozliwosc rejestracji
Zbanowany
Kto opiszę mi procedurę jak wyglądała przy kasie przy zwrocie bo muszę poinformować kierowników Biedronki bo oni nie wiedzą co i jak. Ale serio.

Sebixpaź 9. 2016

karty muszą być zeskanowane przy zakupach, na poczatku akcji rozdawali bez …karty muszą być zeskanowane przy zakupach, na poczatku akcji rozdawali bez skanowania i nie dalo sie ich zarejestrowac, wystarczy przy kolejnych zakupach uzyc tej karty i odblokuje sie mozliwosc rejestracji


prowde godo, hej!
anna666paź 10. 2016

​ Jakbyś był choć trochę inteligentny to byś wiedział że promocja herbaty j …​ Jakbyś był choć trochę inteligentny to byś wiedział że promocja herbaty jest od dziś. Nie odpisuję ci na te twoje głupie posty po prostu nie mogę się zniżyć do twojego poziomu jest zbyt niski . Nie spamuj tego miejsca twoimi postami twoją obecnością


Czyj tu poziom jest niski? Tego co krytykuje naciąganie? Jeżeli tego produktu z którego się było niezadowolonym nie oddało się na przykład ubogim tylko ze smakiem skorzystało i wyciągnęło za niego kasę to według mnie jest wyłudzenie. Czy warto upadać moralnie za 4.99?
Zbanowany
olaflarrypaź 10. 2016

Czyj tu poziom jest niski? Tego co krytykuje naciąganie? Jeżeli tego p …Czyj tu poziom jest niski? Tego co krytykuje naciąganie? Jeżeli tego produktu z którego się było niezadowolonym nie oddało się na przykład ubogim tylko ze smakiem skorzystało i wyciągnęło za niego kasę to według mnie jest wyłudzenie. Czy warto upadać moralnie za 4.99?


Kolejny ktory nie pomysli tylko napisze od razu. Przeczytaj wyzej lub wroc do szkoly gdzie czyta sie ze zrozumieniem.
anna666paź 10. 2016

​ Jakbyś był choć trochę inteligentny to byś wiedział że promocja herbaty j …​ Jakbyś był choć trochę inteligentny to byś wiedział że promocja herbaty jest od dziś. Nie odpisuję ci na te twoje głupie posty po prostu nie mogę się zniżyć do twojego poziomu jest zbyt niski . Nie spamuj tego miejsca twoimi postami twoją obecnościąGratuluje zatem twojej inteligencji i kultury wypowiedzi.

" idzie im coraz lepiej. u mnie luzik i kaska wraca"; "Kolejny ktory nie pomysli tylko napisze od razu. Przeczytaj wyzej lub wroc do szkoly gdzie czyta sie ze zrozumieniem." - widać promocję takie są dla osób takich jak ty, widocznie.

I mów mi co mam robić, a co nie, bo nie jesteś osobą od tego. Widocznie nigdzie regulaminu nie złamałem, skoro nadal tu jestem. W przeciwieństwie do innych, którzy obrażają innych użytkowników.
Edytowane przez: "SEO" paź 10. 2016
Zbanowany
anna666paź 10. 2016

​ a ty szczeniaku możesz mówić komuś co ma robić? Jesteś typowym trollem i …​ a ty szczeniaku możesz mówić komuś co ma robić? Jesteś typowym trollem i hejterem internetowym. A co do kultury no cóż możesz uczyć się na swoich postach jakiej nie mieć. żegnam cię kolejny razdlaczego anna66 kolejny raz pomimo chamstwa i żenującego poziomu nie dostaję upomnienia? to są jakieś jaja, kolejny raz jad i żółć wylewa się z jej komentarzy, a karani są tylko ci co jej odpiszą, skandal
anna666paź 10. 2016

Kolejny ktory nie pomysli tylko napisze od razu. Przeczytaj wyzej lub wroc …Kolejny ktory nie pomysli tylko napisze od razu. Przeczytaj wyzej lub wroc do szkoly gdzie czyta sie ze zrozumieniem.
"u mnie luzik i kaska wraca";

Czytam i czytam, i jeszcze raz czytam. I inaczej tego zinterpretować nie potrafię niż : Na luzie kupuję herbatę z wyżej wymienionej promocji, następnie udaję sobie niezadowoloną z tejże herbaty i żądam zwrotu poniesionych kosztów. I jestem zadowolona z tego przekrętu.
Jeżeli błędnie zinterpretowałem - chętnie zapoznam się z inną interpretacją.

"Kolejny ktory nie pomysli"
"wroc do szkoly gdzie czyta sie ze zrozumieniem
."
"a ty szczeniaku możesz mówić komuś co ma robić?"
"Jakbyś był choć trochę inteligentny to byś wiedział
"
"twoje głupie posty"
"nie mogę się zniżyć do twojego poziomu jest zbyt niski"
"Jesteś typowym trollem i hejterem internetowym."

Sądzę, iż ostatnie zdanie powinnaś napisać w pierwszej osobie. Tak przynajmniej wynika z Twoich wypowiedzi.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy