Ta okazja kończy się 9 kwietnia o 21:59
286°
20
Opublikowano 3 dni temu

Albert cyfrowa platforma edukacyjna dla dzieci 3-9lat (4użytkowników) za darmo dla nowych członków do 9kwietnia

ZA DARMO84,99zł
Z Polska
Avatar
Opublikowane przez Siajomi
Dołączył w 2017
283
3.033

O tej okazji

Nauka poprzez zabawę przez ponad 2miesiace distępna za darmo dla nowych członków. Cyfrowa platforma edukacyjna dla dzieci z tysiącami zabawnych i edukacyjnych ćwiczeń, które stworzono w oparciu o program nauczania. Anulować można członkostwo w dowolnym momencie, więc jeśli anulujecie do Świąt Wielkanocnych to nie powinno nas to nic kosztować. Jeśli nie anulujecie to zostanie pobrana za .pomoca karty z konta suma 84,99zł miesięcznie (płatna subskrubcja Plus), a ponieważ mamy początek lutego to możemy zaoszczędzuc teoretycznie 170zł Na uwagę zasługuje fakt może jednocześnie korzystać czworo dzieci z jednej subskrypcji.
641621_1.jpg641621_1.jpg641621_1.jpg641621_1.jpg641621_1.jpg
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A ja uważam że dzieci w tym wieku wogole nie powinny korzystać z komputera telefonu internetu, lepsze są pomoce naukowe tradycyjne
  Avatar
  moja 3latka układa chętnie puzzle tradycyjne jak i te na tablecie. Tablet ma do dyspozycji (jak każdą inną zabawkę) do przebrania w piżamkę i nikt jej go nie zabiera i korzysta może godzinę w sumie dziennie. jeśli coś ją w za bardzo w tablecie wciąga to jest blokowane albo odinstalowywane. puki co nie widzę problemu i nie ma awantur o to że musi mieć tablet. (Edytowano)
 2. Avatar
  To jest dla ogrow instagramu co nie potrafia uzywac swiata dookola siebie tylko ktos im musi mowic jak to robic.
 3. Avatar
  ale abo miesięczny to jakieś przegięcie. myślałem że to kwota za rok. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Dlatego warto sprawdzić za darmo czy jest to coś warte. Jeszcze jest wersja Basic za 53zł.
 4. Avatar
  To subiektywna opinia, ale mieliśmy z córką 2 podejścia do tej appki i jakoś mi nam nie podeszła. Mimo że widać sporo pracy i ładne wykonanie, to sama "gra" jest mało angażująca. Szczególnie słaba moim zdaniem jest matma.
  Avatar
  Autor
  Tylko tutaj nie ma mowy o apce a platformie internetowej. I tam sporo różnych rzeczy jest a nie tylko gierka. (Edytowano)
Avatar