Heineken za 2,79 w Lidlu
127°Zakończono

Heineken za 2,79 w Lidlu

10
sie 19. 2016
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Lepiej sobie kupic Argusa 2zl a jak jest w promo 1.50 a smakuje o niebo lepiej. A jak sie na etykiecie przypatrzycie to ostatnio widzialem ze jest robiony przez Carlsberga.
Edytowane przez: "DJVahn" sie 19. 2016
w tej cenie w lidlu jest argus el bravos jego sobie lepiej kup tylko schlodz dobrze
Edytowane przez: "konesercebuli" sie 19. 2016
el bravos to substytut desperadosa. tani substytut.
I dobry
DJVahnsie 19. 2016

Lepiej sobie kupic Argusa 2zl a jak jest w promo 1.50 a smakuje o niebo …Lepiej sobie kupic Argusa 2zl a jak jest w promo 1.50 a smakuje o niebo lepiej. A jak sie na etykiecie przypatrzycie to ostatnio widzialem ze jest robiony przez Carlsberga.


Heineken w Polsce jest robiony przez Carlsberg polska ( to nie to samo co Carlsberg, robią jescze wojaka itp). Prawdziwego Heinekena kupisz na stacjach benzynowych, ale tam już kosztuje dużo więcej.
Najlepsza beczka 5l
kwasusie 19. 2016

Heineken w Polsce jest robiony przez Carlsberg polska ( to nie to samo co …Heineken w Polsce jest robiony przez Carlsberg polska ( to nie to samo co Carlsberg, robią jescze wojaka itp). Prawdziwego Heinekena kupisz na stacjach benzynowych, ale tam już kosztuje dużo więcej.

​wojak akurat nalezy do kompanii piwowarskiej wiec widze jak blade masz pojecie. heinekenem zajmuje sie grupa zywiec a nie carlsberg
1ron prowadze hurtownie piwa 9 lat i smiesza mnie takie farmazony "znawców "
Snowmansie 20. 2016

​wojak akurat nalezy do kompanii piwowarskiej wiec widze jak blade masz p …​wojak akurat nalezy do kompanii piwowarskiej wiec widze jak blade masz pojecie. heinekenem zajmuje sie grupa zywiec a nie carlsberg


Pomylił mi się z Carlsbergiem, nie zmienia to faktu że robią go w Polsce, więc to nie to samo. Gratuluję wiedzy, życzę tylko więcej kultury.
kwasusie 21. 2016

Pomylił mi się z Carlsbergiem, nie zmienia to faktu że robią go w Polsce, w …Pomylił mi się z Carlsbergiem, nie zmienia to faktu że robią go w Polsce, więc to nie to samo. Gratuluję wiedzy, życzę tylko więcej kultury.

​dziękuję
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Mycha. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy