Niestety, ta okazja już wygasła
Hearts of Iron IV: Cadet Edition czyli idealna gra dla strategów
176° Zakończono

Hearts of Iron IV: Cadet Edition czyli idealna gra dla strategów

35,74zł142,99zł-75% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
14
176° Zakończono
Hearts of Iron IV: Cadet Edition czyli idealna gra dla strategów
cze 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki! Umiejętność poprowadzenia swojego narodu jest Twoją najpotężniejszą bronią. Gra strategiczna Hearts of Iron IV pozwala Ci przejąć kontrolę nad dowolnym państwem w czasie II wojnie światowej – największym konflikcie w dziejach ludzkości.

Poprowadzisz swój naród ku chwale, posyłając wojska w ogień bitwy, negocjując w zaciszu gabinetów i organizując wielkie inwazje. W Twoich rękach leżą losy II wojny światowej. Teraz masz szansę udowodnić, że jesteś największym wodzem, jakiego widział świat. Czy pozwolisz, by historia się powtórzyła, czy zmienisz jej bieg? Czy wpłyniesz na losy całego świata, osiągając zwycięstwo bez względu na cenę?
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
14 Komentarzy
Zastanawiam się nad kupnem gry z WWII, warto hearts of iron czy może coś innego polecicie?
Rafalica27/06/2020 22:36

Zastanawiam się nad kupnem gry z WWII, warto hearts of iron czy może coś in …Zastanawiam się nad kupnem gry z WWII, warto hearts of iron czy może coś innego polecicie?


Wszystkie gry paradoxu, czy to hoi, czy eu4 są cholernie trudne do ogarnięcia na początku. Potem się gra przyjemnie, ale pytanie, ile czasu jesteś poświęcić na zapoznanie z grą i czy się zbyt szybko nie zniechęcisz.
Ta gra ponoć zawsze tyle kosztuje
Zdecydowanie gra warta swojej kasy jeśli ktoś lubi strategie
detramix27/06/2020 22:45

Wszystkie gry paradoxu, czy to hoi, czy eu4 są cholernie trudne do …Wszystkie gry paradoxu, czy to hoi, czy eu4 są cholernie trudne do ogarnięcia na początku. Potem się gra przyjemnie, ale pytanie, ile czasu jesteś poświęcić na zapoznanie z grą i czy się zbyt szybko nie zniechęcisz.


Ja grałem w wy 1 i 2 i 3 . Niestety brak spolszczenia w 4 i nie ogarnąłem. Szkoda
adimen16_27/06/2020 23:25

Ja grałem w wy 1 i 2 i 3 . Niestety brak spolszczenia w 4 i nie ogarnąłem. …Ja grałem w wy 1 i 2 i 3 . Niestety brak spolszczenia w 4 i nie ogarnąłem. Szkoda


Akurat w moim przypadku spolszczenie to był najmniejszy problem (mówię o eu4) , ale po ok. 30 godzinach gry ze znajomymi, którzy ciągle mi coś nowego tłumaczyli. Mimo tego odpuściłem sobie całkowicie i przeszedłem na cywilizację. Zdecydowanie niższy próg wejścia, chociaż gatunek się trochę różni
detramix27/06/2020 22:45

Wszystkie gry paradoxu, czy to hoi, czy eu4 są cholernie trudne do …Wszystkie gry paradoxu, czy to hoi, czy eu4 są cholernie trudne do ogarnięcia na początku. Potem się gra przyjemnie, ale pytanie, ile czasu jesteś poświęcić na zapoznanie z grą i czy się zbyt szybko nie zniechęcisz.


A którą polecasz? Zastanawiam się nad kupnem całej paczki eu4, stellaris, hoi i imperator rome, najbardziej Rzym chyba, bo to mój ulubiony czas historyczny
Ta gra jest idealna jeśli grasz na modzie black ice. Vanilla jest wręcz śmieszna i kompletnie nierealistyczna ale ma duży potencjał pod mody. Wlasnie największy plus kupienia tej gry to programie w mody, które bardzo rozbudowują mechaniki w gierce i wyciągają z giereczki prawdziwy potencjał.
Gra tylko i wyłącznie pod mody jak dla mnie.

Względem 3 uproszczona jeśli chodzi o zarządzanie wojskiem, mniej taktyczna i mniej mikro zarządzania armiami. Za to dużo bardziej rozbudowany aspekt produkcji, gospodarki i technologii. W 3 dużo grałem ale w 4 jeszcze więcej zwłaszcza dzięki systemowi produkcji wyposażenia i uzupełnień. Moim zdaniem bardzo dobry krok.

Idealnie jakby częściowo przywrócili taktyczny aspekt z 3 i połączyli z strategicznym i gospodarczym w 5.

No i niech w końcu sensownie rozwiążą zaopatrzenie
Edytowane przez: "Kevin.Wonsz" cze 28.
Hoi 4 ma polską wersję językową. Europa Universalis 4 niestety już nie jest w rodzimym języku. Polecam grać z modem Stony road 56.
Jak multi?
Rafalica28/06/2020 01:30

A którą polecasz? Zastanawiam się nad kupnem całej paczki eu4, stellaris, h …A którą polecasz? Zastanawiam się nad kupnem całej paczki eu4, stellaris, hoi i imperator rome, najbardziej Rzym chyba, bo to mój ulubiony czas historyczny


Anie w stellarisa, ani w imperatora nie grałem, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Szczerze mówiąc wziąłbym najnowszy tytuł, który nie posiada pierdyliarda dlc, bo na nich naprawdę można zabulić
Stellaris jest imho najlepszym wyjściem jesli nie miales wczesniej styczności z grami Paradoxu. Wraz z dodatkami jest rozbudowany na setki godzin rozgrywki. Ma pare rozwiązań zaczerpniętych z innych gier, np. Tradycje z Civilization.

Hearts of Iron 4 jest duzo uproszczone względem 3 ale to wciaz gra, ktora nie wybacza błędów (jak morska inwazja pancernymi dywizjami, czy tez braki w zaopatrzeniu). Na początek zagraj Stanami Zjednoczonymi w sposob historyczny i powoli odkrywaj rozne aspekty.
HoI4 super gra ale nie dla kazdego, odpal jakis filmik na youtubiei zobacz czy będze Ci odpowiadać. Gra na wiele wiele godzin. Polecam i jest w polskiej wersji.
zdecydowanie nie jest to okazja, gierke można wyrwać za ok. 20 zł, a do tych co żałośnie będą straszyć banem za klucze, podajcie proszę przykład na własnej skórze, punkt regulaminowy który tego zabrania, a nie mity i legendy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst