Niestety, ta okazja już wygasła
HBOGO 3msc za darmo dla abonentów plus/plush
655° Zakończono

HBOGO 3msc za darmo dla abonentów plus/plush

ZA DARMO60złPlus Okazje
31
wrz 27. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Plus daje swoim abonentom 2 miesiace HBOGO na próbę ale jak się to dobrze rozegra to są prawie 3.
Promocja jest na dwa pełne okresy rozliczeniowe, więc jak aktywujemy w pierwszym dniu nowego to mamy ten okres a potem dwa pełne.
Działa też w plush abo.
189510-9ujqn.jpg
Telekomy żyją w magicznym świecie okresów rozliczeniowych
Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internet
Najlepsze komentarze
Przy tak mizernej jakości obrazu i braku dźwięku wielokanałowego to by mi chyba musieli dopłacić bym z tego korzystał
31 Komentarzy
Ale to jest HBO GO, czy tylko pakiet danych do wykorzystania przy oglądaniu HBO GO? Bo według nazwy usługi która została aktywowana, to jest pakiet danych…
Minus za baitowy tytuł
Jak ktoś nie ogląda seriali to w sumie nie warto specjalnie brać abonamentu w plusie żeby to dostać.
Tylko dla ludzi którzy wcześniej z tego nie korzystali?
AzMoDaN27/09/2019 10:01

Ale to jest HBO GO, czy tylko pakiet danych do wykorzystania przy …Ale to jest HBO GO, czy tylko pakiet danych do wykorzystania przy oglądaniu HBO GO? Bo według nazwy usługi która została aktywowana, to jest pakiet danych…


Znając plusa to pewnie można za 17zł wykupić dodatkowy pakiet danych na HBO żeby neta nie zżerało podczas oglądania.
AzMoDaN27/09/2019 10:01

Ale to jest HBO GO, czy tylko pakiet danych do wykorzystania przy …Ale to jest HBO GO, czy tylko pakiet danych do wykorzystania przy oglądaniu HBO GO? Bo według nazwy usługi która została aktywowana, to jest pakiet danych…


To sie tak u nich nazywa :-/
2887125-8TrnZ.jpg
Donek27/09/2019 10:06

Znając plusa to pewnie można za 17zł wykupić dodatkowy pakiet danych na HBO …Znając plusa to pewnie można za 17zł wykupić dodatkowy pakiet danych na HBO żeby neta nie zżerało podczas oglądania.


Słabo się do tej wstawki przyłożyłem bo brakuje info, że w usłudze jest 5GB/mies na HBOGO.
Przy tak mizernej jakości obrazu i braku dźwięku wielokanałowego to by mi chyba musieli dopłacić bym z tego korzystał
sireplama27/09/2019 10:05

Tylko dla ludzi którzy wcześniej z tego nie korzystali?


2887162-Kv2F5.jpg
palmito27/09/2019 10:07

To sie tak u nich nazywa :-/[Obrazek]


Z regulaminu:
"Zasady korzystania z Usługi
5. Usługa składa się z dwóch elementów: a. limitu transmisji danych w wysokości 5 GB w sieci telekomunikacyjnej Plus za pośrednictwem Aplikacji lub strony hbogo.pl, umożliwiającego korzystanie z serwisu HBO GO, b. dostępu do serwisu HBO GO, który zawiera treści audiowizualne za pomocą streamingu w sieci IP."
Więc zarówno pakiet danych jak i dostęp do HBO GO
Można aktywować na 5 urządzeniach, także jak ktoś korzysta a nie zużyje na 5 urządzeń to może podesłać mi dane to będę oglądać na TV
Na karcie plush dostaję komunikat: błędny kod SMS
od dawna to jest

EDIT: od kwietnia cały czas jest taka promka

pepper.pl/pro…282
Edytowane przez: "Silent_Bob" wrz 27. 2019
w hbo go miesiac rozliczeniowy rozpoczyna sie 1 dnia miesiaca kalendarzowego, czy od momentu aktywacji sybskrypcji ?

EDIT: ok z tego co widze to od momentu wykupienia.

Jeśli Użytkownik nie jest uprawniony do Okresu próbnego ani Okresu promocyjnego, pierwsza zapłata opłaty za subskrypcję zostanie pobrana w dniu zawarcia Umowy przez Użytkownika, a opłata za subskrypcję na rzecz HBO za kolejny(e) miesiąc(e), jest pobierana z góry w tym samym dniu danego miesiąca, w którym Użytkownik zawarł Umowę o świadczenie Usługi.
Edytowane przez: "krycha00" wrz 27. 2019
GNLS8927/09/2019 10:22

Można aktywować na 5 urządzeniach, także jak ktoś korzysta a nie zużyje na …Można aktywować na 5 urządzeniach, także jak ktoś korzysta a nie zużyje na 5 urządzeń to może podesłać mi dane to będę oglądać na TV


Aktywować można na 5 ale oglądać jednocześnie na dwóch.
Uwaga, bo od 21.10 okres próbny na HBO go będzie trwał 7 dni. Wtedy faktycznie 5 GB z plusa może wystarczy...
A ja mam takie pytanko, może ktoś będzie wiedział, bo mam abonament na firme w plusie ( kilka tel + internet ) i czy przysługuje mi ta promocja HBO / polsat sport / tidal ? :P Czy to jest tylko dla indywidualnych ? Dzięki !
Kacper_Imiela27/09/2019 11:53

A ja mam takie pytanko, może ktoś będzie wiedział, bo mam abonament na fir …A ja mam takie pytanko, może ktoś będzie wiedział, bo mam abonament na firme w plusie ( kilka tel + internet ) i czy przysługuje mi ta promocja HBO / polsat sport / tidal ? :P Czy to jest tylko dla indywidualnych ? Dzięki !


Jest to tylko przy ofercie Plus.80 (70zł po ef) dla os. indywidualnych. Jako osoba, która ma firmę możesz również skorzystać z tej promocji aktualiząc ofertę na jakimś numerze wybierając właśnie te Plus.80 bo jest taka możliwość.
krycha0027/09/2019 10:55

w hbo go miesiac rozliczeniowy rozpoczyna sie 1 dnia miesiaca …w hbo go miesiac rozliczeniowy rozpoczyna sie 1 dnia miesiaca kalendarzowego, czy od momentu aktywacji sybskrypcji ?EDIT: ok z tego co widze to od momentu wykupienia.Jeśli Użytkownik nie jest uprawniony do Okresu próbnego ani Okresu promocyjnego, pierwsza zapłata opłaty za subskrypcję zostanie pobrana w dniu zawarcia Umowy przez Użytkownika, a opłata za subskrypcję na rzecz HBO za kolejny(e) miesiąc(e), jest pobierana z góry w tym samym dniu danego miesiąca, w którym Użytkownik zawarł Umowę o świadczenie Usługi.


Miesiąc rozliczeniowy zaczyna się od dnia, który wcześniej jest ustalony na koncie abonenta (dzień który rozpoczyna kolejny cykl). Przykładowo: aktywujesz usługę dnia 20, twój cykl rozpoczyna się 25 każdego miesiąca więc 2miesiace darmowej usługi liczą się od dn. 25, a okres od 20 do 25 jest dodatkowy darmowy
palmito27/09/2019 10:11

Słabo się do tej wstawki przyłożyłem bo brakuje info, że w usłudze jest 5GB …Słabo się do tej wstawki przyłożyłem bo brakuje info, że w usłudze jest 5GB/mies na HBOGO.


Nieprawda. Do końca roku pakiet HBO GO aktywowany na numerze nie pobiera transmisji danych. Zawsze było 5GB jednakże w ostatnim czasie weszła aktualizacja, która właśnie daje taką możliwość korzystania bez ograniczeń.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst