HBO MAX 30 dni za 1 CZK NIE WSZYSTKIE PRODUKCJE | VPN

kwi 12. 2022
Tak jest, dobrze widzisz droga cebulo hbomax na 30 dni za 1 koronę czeską, co w przeliczeniu na polskie daje nam 19 groszy.
Dobra dobra.... gdzie haczyk?
Haczyk jest tak, że jest to oferta promocyjna czeska/słowacka co za tym idzie nie będziemy mieli dostępu do wszystkich filmów/seriali w języku polskim (jak ktoś jest poliglotą to może po angielsku oglądać).
Dobra anon dawaj poradnik co robić!!!11!!

1. Wchodzimy na sledovanitv.cz/ott…ope
2. Podajemy na stronie głównej swojego maila (Nie wiem czy na innej podstronie działa).
523905_1.jpg3. Powinno być napisane, że hbo max jest w pakiecie.523905_1.jpg4. Kontynuujemy rejestracje, podajemy kartę kredytową. Polecam wirtualną kartę na revolucie.
5. Po rejestracji odpalamy VPN'a (VPN jest potrzebny tylko do rejestracji na hbo, później już nie będzie potrzebny) z lokalizacją na czechy. Ja korzystałem z seed4me, które były wcześniej wrzucane na pepperka.
6. Przechodzimy na stronę play.hbomax.com/login ,powinno nam wyskoczyć okno do logowania, jeżeli nie no to klikamy "Přihlásit se/Zaloguj się" -> "PROPOJIT ÚČTY/Połącz Konta" -> wybieramy "sledovanitv.cz s.r.o.", podajemy dane logowania do sledovanitv.
7. Zostaniemy poproszeni o podanie imienia i nazwiska, maila oraz hasła. To będą nasze nowe dane do logowania na HBO MAX.
8. Możemy się cieszyć HBO MAX za 19 groszy na 30 dni .

Przykładowe polskie seriale: Odwilż, Wataha, Pakt, Ślepnąc od świateł.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
70 Komentarzy
Prześlij Komentarz