Niestety, ta okazja już wygasła
HBO + IPLA ZA DARMO
2287° Zakończono

HBO + IPLA ZA DARMO

Darmowa dostawa DarmowaIpla Okazje
87
2287° Zakończono
HBO + IPLA ZA DARMO
cze 12. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

HBO razem z pozostałą reszta pakietów IPLA zupełnie za darmo. Wystarczy założyć nowe konto co 14dni, na tę samą kartę debetową/kredytową. Ipla po ostatnich zmianach ma sporo błędów. Pierwszy to taki, że konto nie wymaga weryfikacji email. Także nie musimy mieć nawet emaila, wystarczy że podamy coś z @ w nazwie.
Drugi poważny błąd, akceptuje użyte już kiedyś do darmowych 14 dni karty debetowe/kredytowe, wystarczy ze mamy 1zł na karcie do weryfikacji i możemy tworzyć tyle kont ile chcemy
Dzięki temu co 14dni w 5min zakładamy nowe konto na te same dane i cieszymy się darmową TV

1. odpalamy 10minut.xyz/, choć nie musi, można wpisać nazwę z @
2. zakładamy nowe konto ipla.tv/zar…ruj
89059.jpg
Ważne. zapamiętujemy login i hasło

3. Logujemy się ustalonym wcześniej loginem i hasłem na ipla.tv/uzy…nie

4. Wybieramy z górnej belki OFERTY a potem w SPRAWDŹ NASZE PAKIETY
89059.jpg
5. Otworzy się nowe okno gdzie możemy wybrać interesujące nas pakiety.
Oczywiście tylko te które oferują 14 dni bez opłat.
89059.jpg
6. Po wybraniu pakietu otworzy się nam nowe okno, gdzie wybieramy KUP
89059.jpg
7. Wybieramy dostęp cykliczny z darmowym okresem 14 dni
89059.jpg
8. i Podajemy dane karty. Można wpisać cokolwiek, na tym etapie ipla tego nie sprawdza.
89059.jpg
9. Teraz zostaniemy przekierowani do zewnętrznego operatora płatności, ecard. Gdzie należy podać dane naszej karty z saldem równym 1zł lub więcej, w celu weryfikacji.

10. Po pomyślnej weryfikacji karty zostaniemy przekierowani ponownie na stronę ipli, gdzie powinien powitać nas komunikat jak poniżej.
89059.jpg
11. W tym momencie wracamy do punktu 4 i wybieramy pozostałe pakiety z których chcemy skorzystać. Karta debetowa/kredytowa dodana jest już do konta, więc zakup kolejnych pakietów sprowadza się do klikania KUP i DALEJ. Tak jak poniżej.
89059.jpg

12. Po wybraniu pakietów które nas interesują warto usunąć dodaną wcześniej kartę aby nas nie obciążyli przypadkiem sporymi kwotami po 14dniach. W tym celu klikamy jak poniżej MOJE ZAKUPY.
89059.jpg
13. Przekieruje nas do listy pakietów które wybraliśmy, gdzie zobaczymy nową zakładkę FORMY PŁATNOŚCI, klikamy na nią, następnie zobaczymy opcję gdzie możemy usunąć naszą kartę.
89059.jpg
14. Po usunięciu karty możemy spokojnie oglądać przez dwa tygodnie TV. Gdy wygasną pakiety zakładamy nowe konto podając ponownie dane tej samej karty. Wszystkie pakiety które nas interesują należy aktywować podczas jednego zalogowania. Ipla podczas ponownego zalogowania stwierdzi że jednak nasza karta była już wcześniej używana i nie pozwoli nam aktywować kolejnych dwóch tygodni za free.
Aktualizacje społecznościowe
To samo można osiągnąć dziki telefonowi w Plus , ja korzystam z tej opcji. Co 14 lub 28 dni kupujac nowy starter/numer do ipli .
Najlepsze komentarze
87 Komentarzy
Prześlij Komentarz