Niestety, ta okazja już wygasła
55° Zakończono
12

słuchawki bezprzewodowe Haylou GT6 (czarny i biały)

79,90zł
Avatar
adamuadamu
Dołączył w 2017
3
328
gru 15. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Haylou GT6 w euro com pl znów taniej od wyjściowej 99,99. Sam kupiłem niedawno z polecenia z pepperka i bardzo sobie chwalę. Dostawa wg info na stronie darmowa.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj
12 Komentarzy
 1. Avatar
  Fajne słuchawki ale dla mnie za ciche plusik leci
 2. Avatar
  Kupowałem za 69.99 dwa tygodnie temu. Dlatego uważam że jak kogoś nie ciśnie to warto poczekać.
 3. Avatar
  Timo15/12/2021 18:33

  Kupowałem za 69.99 dwa tygodnie temu. Dlatego uważam że jak kogoś nie ciś …Kupowałem za 69.99 dwa tygodnie temu. Dlatego uważam że jak kogoś nie ciśnie to warto poczekać.


  Inflacja 8%, chyba jednak nie warto czekać.
 4. Avatar
  melislaw15/12/2021 18:41

  Inflacja 8%, chyba jednak nie warto czekać.


  Piramidalna bzdura, inflacja elektroniki i lokomotyw dotyczy w innym stopniu niż spożywki.
 5. Avatar
  bumelant15/12/2021 19:15

  Piramidalna bzdura, inflacja elektroniki i lokomotyw dotyczy w innym …Piramidalna bzdura, inflacja elektroniki i lokomotyw dotyczy w innym stopniu niż spożywki.


  Masz rację, ostatnio szukałem głośników aktywnych do komputera i model który mnie interesuje poszedł w ciągu roku o 13% do góry a dodatkowo jest bardzo ciężko z dostępnością i praktycznie tylko Amazon ma je dostępne (podwyżka z 770 na 870).

  Tak więc te 8% to bzdura...
  Edytowane przez: "melislaw" gru 15. 2021
 6. Avatar
  melislaw15/12/2021 21:16

  Masz rację, ostatnio szukałem głośników aktywnych do komputera i model któr …Masz rację, ostatnio szukałem głośników aktywnych do komputera i model który mnie interesuje poszedł w ciągu roku o 13% do góry a dodatkowo jest bardzo ciężko z dostępnością i praktycznie tylko Amazon ma je dostępne (podwyżka z 770 na 870).Tak więc te 8% to bzdura...


  Ma Pan bardzo uproszczony i zbyt wązki ogląd rynku na podstawie jednego produktu. Testowanie ile podwyżki na elektronikę łyknie klient w imię inflacji jeszcze nie dowodzi że inflacja na elektronice to aż 8%. Co innego inflacja cen energii czy spożywki a co innego elektroniki, która rządzi się innymi prawami. Inne marże, podatki itd.
  Ale proszę dalej wmawiać innym że oportunistyczne podwyżyki cen elektronki przed świętami (typowe jak co roku) są równoznaczne z inflacją.
  Edytowane przez: "bumelant" gru 15. 2021
 7. Avatar
  bumelant15/12/2021 21:35

  Ma Pan bardzo uproszczony i zbyt wązki ogląd rynku na podstawie jednego p …Ma Pan bardzo uproszczony i zbyt wązki ogląd rynku na podstawie jednego produktu. Testowanie ile podwyżki na elektronikę łyknie klient w imię inflacji jeszcze nie dowodzi że inflacja na elektronice to aż 8%. Co innego inflacja cen energii czy spożywki a co innego elektroniki, która rządzi się innymi prawami. Inne marże, podatki itd.Ale proszę dalej wmawiać innym że oportunistyczne podwyżyki cen elektronki przed świętami (typowe jak co roku) są równoznaczne z inflacją.


  Nie zrozumieliśmy się, a może ja to za bardzo butnie napisałem.

  Zgadzam się że 8% to fikcja, jak każda średnia z jakiegoś zbioru danych. Daje jednak jakiś pogląd na to ile warty jest sam pieniądz i czy ogólnie tendencja jest spadkową czy wzrostową. No dobra, cały czas w historii pieniądza tendencja jest spadkową, ale mówi nam o jakimś przybliżonym tempie spadku wartości. (definicja inflacji w pewnym sensie)
  Elektronika jako kategoria produktów, nie istnieje w oderwaniu od całej naszej rzeczywistości. Poza tym jest wiele czynników które również w tej kategorii ma dodatnie sprzężenie zwrotne (bo ceny wzrastają), wzrost cen frachtu, wzrost cen paliw, po nowym roku wchodzi nowy wał, a więc każdy przedsiębiorca dostaje po tyłku. Zaczynają się prośby pracowników o podwyżki, większą liczbą kradzieży w różnych dziedzinach, bo ludziom zaczyna brakować kasy...

  Pozwolę zostać przy swoim zdaniu ze dzisiejsze promocje mogą być tymi najlepszymi promocjami w najbliższej perspektywie czasowej.

  Szanuje Pana odmienny pogląd, w zasadzie to nawet bym się ucieszył gdybym się mylił, choć Intuicja podpowiada mi że jednak nie koniecznie będę miał się z czego cieszyć.
 8. Avatar
  melislaw15/12/2021 21:47

  Nie zrozumieliśmy się, a może ja to za bardzo butnie napisałem.Zgadzam się …Nie zrozumieliśmy się, a może ja to za bardzo butnie napisałem.Zgadzam się że 8% to fikcja, jak każda średnia z jakiegoś zbioru danych. Daje jednak jakiś pogląd na to ile warty jest sam pieniądz i czy ogólnie tendencja jest spadkową czy wzrostową. No dobra, cały czas w historii pieniądza tendencja jest spadkową, ale mówi nam o jakimś przybliżonym tempie spadku wartości. (definicja inflacji w pewnym sensie) Elektronika jako kategoria produktów, nie istnieje w oderwaniu od całej naszej rzeczywistości. Poza tym jest wiele czynników które również w tej kategorii ma dodatnie sprzężenie zwrotne (bo ceny wzrastają), wzrost cen frachtu, wzrost cen paliw, po nowym roku wchodzi nowy wał, a więc każdy przedsiębiorca dostaje po tyłku. Zaczynają się prośby pracowników o podwyżki, większą liczbą kradzieży w różnych dziedzinach, bo ludziom zaczyna brakować kasy...Pozwolę zostać przy swoim zdaniu ze dzisiejsze promocje mogą być tymi najlepszymi promocjami w najbliższej perspektywie czasowej.Szanuje Pana odmienny pogląd, w zasadzie to nawet bym się ucieszył gdybym się mylił, choć Intuicja podpowiada mi że jednak nie koniecznie będę miał się z czego cieszyć.


  Pełna zgoda że na wzrost cen wpływa wiele czynników. Zwrócę jedynie uwagę że o ile spożywka czy paliwo są towarami 1. potrzeby to elektronika już nie i tam wpływ inflacji jest mniejszy. Druga sprawa to świadomość detalistów że klient nie ma gumowej pensji, proporcjonalnie rosnącej w obszarze wydatków codziennych i okazjonalnych. Wzrost cen tych pierwszych nie oznacza automatycznego wzrostu ceny towarów luksusowych, czy rzadziej nabywanych. Jeśli więc klient będzie dysponował mniejszymi oszczędnościami na towary zbędne, to podwyżka cen tychże będzie strzałem w stopę detalistów. Biada jeśli rynek uzna że wzrosty cen elektroniki są uzasadnione wyłącznie inflacyjnie, nie sezonowo.

  Marże na elektronice dają pole do obniżek. Jestem dobrej myśli. Zejście się okresu przedświątecznego i wyższej inflacji daje istotnie takie wrażenie że ceny rosną ale nie przypisywałbym winy inflacji. 8% wzrost cen elektroniki mogłby zabić popyt na tym rynku. Sprzedający sięgają po argument inflacyjny by podnieść cenę i zwiększyć sprzedaż, choć przed świętami są to okresowe wzrosty.
  Edytowane przez: "bumelant" gru 15. 2021
 9. Avatar
  Świetny dźwięk, komfort użytkowania. Ale za cicho... Odesłałem.
  Jakby grały tak głośno jak X6 Edifier to byłyby Genialne.
 10. Avatar
  warto?
 11. Avatar
  Posiadam, używam i polecam
Prześlij Komentarz
Avatar