Niestety, ta okazja wygasła 17 lutego 2023.
76° Zakończono
1
Opublikowano 18 stycznia 2023

Play-Doh Wizyta u weterynarza F3639

73,99zł97,89zł-24%
Darmowa dostawa · Amazon.pl Okazje
Awatar użytkownika Art
Opublikowane przez Art
Dołączył w 2015
28
80

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj
Play-Doh Wizyta u weterynarzaCzas na badanie szczeniaka! Mając tak wiele sposobów na kreatywność i zabawę w weterynarza, ten zestaw Play-Doh dla dzieci w wieku od 3 lat z pewnością podbije serca małych miłośników zwierząt. Dzieci zbadają, a następnie wystylizują figurkę pieska – mogą zapuścić ciastolinową sierść, obcinać ją i usuwać pchły Play-Doh za pomocą pęsety. A po wizycie mogą wsadzić pieska do nosidełka, które ma wiele foremek na ściankach, takich jak tabletki czy kokardki.

Mnóstwo wesołej zabawyDzieci rozpoczną kontrolę, zmuszając szczeniaka do wystawienia długiego języka Play-Doh. Do dyspozycji mają 10 narzędzi weterynaryjnych, w tym zabawkowy stetoskop, termometr i wiele innych. Każde z narzędzi zawiera stempelek lub foremkę, więc mali weterynarze mają wiele możliwości zabawy. Dzięki 5 tubom masy Play-Doh w klasycznych kolorach, ten gotowy do zabawy w weterynarza zestaw jest świetnym prezentem urodzinowym lub upominkiem na każdą okazję!

Zawartość pudełkaW pudełku znajduje się: figurka pieska, nosidełko, stetoskop ze stemplem, strzykawka, foremka termometr, 2 stemple bandaża, pudełko plastrów, wałek, pęseta, nożyczki, nożyk i 5 tub ciastoliny Play-Doh.

Taka sama cena na empik: empik.com/has…i-p

ceneo.pl/124…htm
Amazon.pl Więcej szczegółów na Amazon.pl
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć TUTAJ
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika