Niestety, ta okazja już wygasła

Hasbro Nerf Ultra Select na morele

kwi 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hasbro Nerf Ultra Select + strzałki F0958- ODLEGŁOŚĆ ORAZ PRECYZJA: Do wyrzutni Nerf Ultra Select dołączono 2 magazynki oraz 10 strzałek Nerf Ultra zaprojektowanych na maksymalną odległość wystrzału oraz 10 strzałek zaprojektowanych na uzyskanie maksymalnej dokładności. Aby wybrać magazynek, poprostu przestaw przełącznik - to proste!
- W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANE STRZELANIE STRZAŁKAMI: Uruchom tą w pełni zautomatyzowaną wyrzutnię strzałek i rozpocznij szybkie strzelanie (wymagane jest 6 baterii C 1,5 V, nie dołączono). Ten nerf na strzałki Cię nie zawiedzie.
- DWA 10-STRZAŁKOWE MAGAZYNKI ORAZ 20 STRZAŁEK: Wyrzutnia mieści 2 magazynki. Załaduj 10 strzałek Nerf Ultra zaprojektowanych na maksymalną odległość do 1 magazynka, a kolejne 10 strzałek załaduj do drugiego tak aby uzyskać dokładność, następnie włóż te 2 magazynki do wyrzutni. Ten nerf blaster to perfekcja!
- ZAŁADUJ STRZAŁKI, GDY STRZELASZ: Magazynki zaprojektowano tak, by można było ładować do nich strzałki bez wyjmowania ich z wyrzutni, tak aby skrócić czas przestoju na przeładowanie. Ten nerf jest naprawdę szybki!
- EKOLOGICZNE OPAKOWANIE: Dostawa w prostym opakowaniu do recyklingu, które otwiera się z łatwością, przez co nie powoduje frustracji!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
4 Komentarze
Prześlij Komentarz