Niestety, ta okazja wygasła 9 listopada 2022.
96° Zakończono
0
Opublikowano 31 października 2022

Gra Hard West @ Ubisoft

5,04zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.134
3.394

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hard West to strategia turowa, która łączy eksplorację świata niczym w serii Heroes of Might & Magic z głębią taktycznych walk, utrzymana w klimacie tzw. Dziwnego Zachodu (miks westernu z fantastyką). Mamy tu do czynienia z pierwszym dużym dziełem warszawskiego studia CreativeForge Games, mającego w składzie weteranów, którzy pracowali wcześniej nad takimi hitami, jak Call of Juarez, Dead Island czy Shadow Warrior.

Jak przystało na grę czerpiącą inspirację z westernów, akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w XIX wieku. Jednak realia historycznie mają tutaj marginalne znaczenie. Trafiamy do posępnej, spalonej słońcem krainy, gdzie szerzy się bezprawie, a najpowszechniejsze dobra to broń, amunicja i krew. Na domiar złego w okolicy zachodzą niewyjaśnione zjawiska, za którymi ani chybi stoi sam diabeł.

Hard West składa się z szeregu scenariuszy, wystarczających minimum na godzinę zabawy. Podstawą rozgrywki jest mapa świata, wypełniona rozmaitymi miejscami obfitującymi w skarby, zadania i tajemnice. Nie brakuje na niej także przeciwników – to właśnie starcia, toczone w szczegółowych i dość rozległych lokacjach, są jednym z ważniejszych elementów Hard West.
Voidu Więcej szczegółów na Voidu
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?