Niestety, ta okazja już wygasła
HANZO Gra XBOX ONE GTA V (PL Napisy)
-105° Zakończono

HANZO Gra XBOX ONE GTA V (PL Napisy)

10
maj 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Grę GTA V na XBOX ONE znalazłem na stronie internetowej sklepu Media expert. Wg mnie 79 zł (cena online) to oferta warta uwagi. Co prawda w opisie jest, że wersja językowa: polska (napisy) i niemiecka.

mediaexpert.pl/gry…140
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

10 Komentarzy
Po co dopisek Hanzo?
Już myślałem że jakaś gra z Hattori Hanzo w roli głównej
"Co prawda w opisie jest, że wersja językowa: polska (napisy) i niemiecka." Przeczytałeś to przed publikacją?
Panie przedstawicielu handlowy z Media Expert, niestety GTA V w każdym obecnie sklepie tyle kosztuje ceneo.pl/306…524
Dejwid09/05/2019 16:21

Panie przedstawicielu handlowy z Media Expert, niestety GTA V w każdym …Panie przedstawicielu handlowy z Media Expert, niestety GTA V w każdym obecnie sklepie tyle kosztuje https://www.ceneo.pl/30669524


Aczkolwiek tutaj jest darmowy odbiór w sklepie
Dejwid09/05/2019 16:21

Panie przedstawicielu handlowy z Media Expert, niestety GTA V w każdym …Panie przedstawicielu handlowy z Media Expert, niestety GTA V w każdym obecnie sklepie tyle kosztuje https://www.ceneo.pl/30669524


Nie pracuje w tym sklepie ani dla tego sklepu
Piterosss_09/05/2019 16:20

"Co prawda w opisie jest, że wersja językowa: polska (napisy) i n …"Co prawda w opisie jest, że wersja językowa: polska (napisy) i niemiecka." Przeczytałeś to przed publikacją?


Co w tym złego? Na opakowaniu są opisy w języku niemieckim, a w środku jest mapa w języku niemieckim.
Wersje w języku angielskim kosztują zwykle ponad 100 zł na konsole xbox. W związku z tym to ważna informacja dla kupującego. Mi osobiście nie przeszkadzają napisy niemieckie. Dialogi w grze są w języku angielskim, a napisy w języku polskim.
Edytowane przez: "tudpiotr" maj 19. 2019
tudpiotr19/05/2019 14:08

Co w tym złego? Na opakowaniu są opisy w języku niemieckim, a w środku jes …Co w tym złego? Na opakowaniu są opisy w języku niemieckim, a w środku jest mapa w języku niemieckim.


Mi nie chodziło o język gry a o sposób w jaki to napisałeś. Przeczytaj to jeszcze raz, powinno być "co prawda na opakowaniu są opisy po niemiecku, ale gra ma polskie napisy". Przyczepiłem się opisu nie mającego sensu a nie języka na pudełku.
Piterosss_19/05/2019 14:12

Mi nie chodziło o język gry a o sposób w jaki to napisałeś. Przeczytaj to j …Mi nie chodziło o język gry a o sposób w jaki to napisałeś. Przeczytaj to jeszcze raz, powinno być "co prawda na opakowaniu są opisy po niemiecku, ale gra ma polskie napisy". Przyczepiłem się opisu nie mającego sensu a nie języka na pudełku.


ehhh...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od tudpiotr. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst