Niestety, ta okazja już wygasła
Hand Cream odżywczo-nawilżający krem do rąk, Pineapple w Smyku
138° Zakończono

Hand Cream odżywczo-nawilżający krem do rąk, Pineapple w Smyku

5,99zł14,99zł-60%Smyk Okazje
14
lip 31.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hand Cream odżywczo-nawilżający krem do rąk, Pineapple w Smyku za 5,99 zł + darmowa dostawa do sklepu

W Internecie najtaniej za ponad 10 złotych + dostawa, więc wydaje mi się, że to fajna promocja
Aktualizacje społecznościowe
Smyk OkazjeSmyk gazetka

Grupy

14 Komentarzy
Bo po ananasie dobry smak ma się.
Dobra zamówiłam🙈
I już kupione +
Skład: Water, Glycerin, Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Cydopentasiloxane (...)

Mineral Oil ... Nope !
obiektywny31/07/2019 20:13

Skład: Water, Glycerin, Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, …Skład: Water, Glycerin, Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Cydopentasiloxane (...)Mineral Oil ... Nope !


Przecież mineral oil to pochodna parafiny, szkodzi Ci taki składnik w kremie do rąk? Pytam z czystej ciekawości, bo żeby unikać przy pielęgnacji twarzy to wiem, ale jestem ciekawa co złego może wyrządzić dłoniom (wiem, że ten składnik niejednokrotnie pomaga osobom z AZS jak i super 'izoluje' skórę zimą przed mrozem) Czy to reakcja ze względu na to, że jest szkodliwa dla środowiska?
Edytowane przez: "Targajdzbana" lip 31.
Targajdzbana31/07/2019 21:06

Przecież mineral oil to pochodna parafiny, szkodzi Ci taki składnik w k …Przecież mineral oil to pochodna parafiny, szkodzi Ci taki składnik w kremie do rąk? Pytam z czystej ciekawości, bo żeby unikać przy pielęgnacji twarzy to wiem, ale jestem ciekawa co złego może wyrządzić dłoniom (wiem, że ten składnik niejednokrotnie pomaga osobom z AZS jak i super 'izoluje' skórę zimą przed mrozem) Czy to reakcja ze względu na to, że jest szkodliwa dla środowiska?


Nie jest to nic tragicznego czy zakazanego, ale lepiej wybierać naturalne oleje które posiadają składniki odżywcze. Ogólnie neguję ten składnik, bo producent może dać coś lepszego niż olej mineralny, a robi to z oszczędności. Tutaj akurat krem drogi jak cholera i na 4 miejscu olej mineralny. Nie mówię że kogoś ten składnik zabije czy zrobi coś złego strasznie, ale są dużo lepsze tylko droższe.
Targajdzbana31/07/2019 21:06

Przecież mineral oil to pochodna parafiny, szkodzi Ci taki składnik w k …Przecież mineral oil to pochodna parafiny, szkodzi Ci taki składnik w kremie do rąk? Pytam z czystej ciekawości, bo żeby unikać przy pielęgnacji twarzy to wiem, ale jestem ciekawa co złego może wyrządzić dłoniom (wiem, że ten składnik niejednokrotnie pomaga osobom z AZS jak i super 'izoluje' skórę zimą przed mrozem) Czy to reakcja ze względu na to, że jest szkodliwa dla środowiska?


Tutaj spoko to napisała kobita :

baranowscy.eu/wor…ie/
obiektywny31/07/2019 21:38

Nie jest to nic tragicznego czy zakazanego, ale lepiej wybierać naturalne …Nie jest to nic tragicznego czy zakazanego, ale lepiej wybierać naturalne oleje które posiadają składniki odżywcze. Ogólnie neguję ten składnik, bo producent może dać coś lepszego niż olej mineralny, a robi to z oszczędności. Tutaj akurat krem drogi jak cholera i na 4 miejscu olej mineralny. Nie mówię że kogoś ten składnik zabije czy zrobi coś złego strasznie, ale są dużo lepsze tylko droższe.


A no to wszystko to ja wiem. Producent może dać coś bardziej odżywczego, niemniej rzadko wtedy można wyhaczyć kosmetyk za 5zl (bo 15 to bym za niego w życiu nie dała - tym bardziej patrząc na dalszą część składu) Wiadomo, wszystko kosztem oszczędności... Na plus jest chociażby to, że parafina jest hipoalergiczna (choć jej nie bronię, sama nie mam problemów skórnych i stawiam na oleje) i w niektórych przypadkach warto czasem postawić na prosty emolient niż te 'ulepszone', które nieraz mogą chociażby podrażnić. No kwestia zupełnie indywidualna myślę, że nie ma co dramatyzować bo można kupić o wiele gorsze i o niebo droższe kosmetyki niż krem do rąk z pochodną parafiny. GRUNT TO BYĆ ŚWIADOMYM KONSUMENTEM Moje wcześniejsze pytanie dotyczyło jedynie Twojego 'oburzenia', ale teraz wszystko jasne, tak jak się spodziewałam - niczego nowego się nie dowiedziałam, ale dobrze mieć własne zdanie/preferencje
Targajdzbana31/07/2019 22:11

A no to wszystko to ja wiem. Producent może dać coś bardziej odżywczego, ni …A no to wszystko to ja wiem. Producent może dać coś bardziej odżywczego, niemniej rzadko wtedy można wyhaczyć kosmetyk za 5zl (bo 15 to bym za niego w życiu nie dała - tym bardziej patrząc na dalszą część składu) Wiadomo, wszystko kosztem oszczędności... Na plus jest chociażby to, że parafina jest hipoalergiczna (choć jej nie bronię, sama nie mam problemów skórnych i stawiam na oleje) i w niektórych przypadkach warto czasem postawić na prosty emolient niż te 'ulepszone', które nieraz mogą chociażby podrażnić. No kwestia zupełnie indywidualna myślę, że nie ma co dramatyzować bo można kupić o wiele gorsze i o niebo droższe kosmetyki niż krem do rąk z pochodną parafiny. GRUNT TO BYĆ ŚWIADOMYM KONSUMENTEM Moje wcześniejsze pytanie dotyczyło jedynie Twojego 'oburzenia', ale teraz wszystko jasne, tak jak się spodziewałam - niczego nowego się nie dowiedziałam, ale dobrze mieć własne zdanie/preferencje


No wg mnie bardzo łatwo da się kosmetyk mieć za taką cenę, tutaj jest 30 ml tylko. 15 to był kosmos, teraz nadal nie jest to nic taniego =)
Używam na przykład Mixy i da się na promce dostać za 12 zł. 100 ml.
obiektywny31/07/2019 22:17

No wg mnie bardzo łatwo da się kosmetyk mieć za taką cenę, tutaj jest 30 ml …No wg mnie bardzo łatwo da się kosmetyk mieć za taką cenę, tutaj jest 30 ml tylko. 15 to był kosmos, teraz nadal nie jest to nic taniego =)Używam na przykład Mixy i da się na promce dostać za 12 zł. 100 ml.


Dostępnych jest ogrom tanich i dobrych kremów do rąk, ludzie jednak wolą sugerować się marką i opakowaniem aniżeli składem. Marketing robi swoje niestety... Dobre składy (choć nie wiem czy wszystkie dostępne warianty) ma chociażby Rossmannowa Alterra, Isana, Nacomi i Feel Free (Hebe), Fitokosmetik (chociażby markety jak Auchan czy Tesco), biolaven, Sylveco, Vianek, Yope. NO JEST TEGO OD GROMA! Choć ja osobiście po wieczornej pielęgnacji twarzy (żel aloesowy, później nierafinowany i niefiltrowany olej konopny) nie myję po prostu rąk tylko resztę wcieram w dłonie i skórki. Mają się naprawdę dobrze i nieporównywalnie lepiej niż po użyciu przeze mnie jakiegokolwiek specjalnego kremu dedykowanego dłoniom, polecam mocno
Targajdzbana31/07/2019 21:06

szkodzi Ci taki składnik w kremie do rąk


Szkodzi, bo zapycha pory, skóra nie może oddychać. Równie dobrze można posmarować dłonie olejem do silnika, też będą gładkie ;). W podobnej cenie można dostać wiele lepszych kremów od rąk bez olejów mineralnych i w większych tubkach.
Odebrałam paczkę i... dostałam jeszcze w gratisie płatki Nesquik 125 gram
Oktawia07/08/2019 20:40

Odebrałam paczkę i... dostałam jeszcze w gratisie płatki Nesquik 125 gram …Odebrałam paczkę i... dostałam jeszcze w gratisie płatki Nesquik 125 gram


Ja też
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst