Niestety, ta okazja wygasła 1 grudnia 2022.
83° Zakończono
4
Opublikowano 20 listopada 2022

Halo Wars: Definitive Edition za 8,13 zł z Brazylijskiego Xbox Store / Węgierski Xbox Store za 17,77 zł @ PC / Windows 10

8,13zł17,77zł-54%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.301
3.416

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry po R$9,73 i 1550,00HUF

Uwaga: Należy zmienić region na konsoli na Brazylie, wtedy przechodzimy do sklepu i dopiero kupujemy grę za pomocą karty podarunkowej, można też zrobić to przez Microsoft Store na komputerze, zmienić w systemie Windows region na Brazylie

Xbox Live Gift Card (Brazil) > mtcgame.com/pl-…-br


Halo Wars: Definitive Edition (PC) - 17,77 zł - Węgierski Xbox Store - PC

Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.


Pełne wsparcie dla Xbox Play Anywhere: możesz grać zarówno na konsoli Xbox One, jak i na komputerze z systemem Windows 10 bez dodatkowych kosztów.

Halo Wars: Definitive Edition to ulepszona wersja klasycznej strategii czasu rzeczywistego, Halo Wars, przygotowana z myślą o konsolach Xbox One i systemie Windows 10.


Rozgrywająca się w początkach legendarnej wojny pomiędzy Przymierzem i UNSC - tak dobrze znanej serii gier FPS Halo - gra Halo Wars: Definitive Edition umożliwia spojrzenie na ten konflikt z zupełnie nowej perspektywy, jednocześnie wprowadzając na pole bitwy całkowicie nowych bohaterów. Kontroluj ogromne armie Halo i dowódź nimi w bezpośredniej, pełnej akcji walce.

Halo Wars: Definitive Edition zawiera ulepszoną grafikę, nowe osiągnięcia oraz wszystkie dodatki przygotowane z myślą o tej przełomowej strategii czasu rzeczywistego. Przeżyj tę epicką kampanię jeszcze raz lub rywalizuj w starciach online potężnych armii Halo, które masz do swojej dyspozycji.

Gra sieciowa dostępna jedynie pod Windows 10. Rozgrywka wieloosobowa z wersjami gry z platformy Steam nie jest obsługiwana.
Xbox Więcej szczegółów na Xbox
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
  1. Avatar
    Gdzieś są jakieś tanie karty podarunkowe na BRL? Bo jak ostatnio szukałem, to już 100BRL po 90zł było…
  2. Avatar
    Węgry? Wolę szwedzkie okazje (Edytowano)