Niestety, ta okazja już wygasła

Halo Wars: Definitive Edition za 462 korony islandzkie z Islandzkiego Xbox Store @ Xbox One/PC

kwi 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za kr.462.00

Do zakupu w islandzkim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.

Pełne wsparcie dla Xbox Play Anywhere: możesz grać zarówno na konsoli Xbox One, jak i na komputerze z systemem Windows 10 bez dodatkowych kosztów.

Halo Wars: Definitive Edition to ulepszona wersja klasycznej strategii czasu rzeczywistego, Halo Wars, przygotowana z myślą o konsolach Xbox One i systemie Windows 10.

Rozgrywająca się w początkach legendarnej wojny pomiędzy Przymierzem i UNSC - tak dobrze znanej serii gier FPS Halo - gra Halo Wars: Definitive Edition umożliwia spojrzenie na ten konflikt z zupełnie nowej perspektywy, jednocześnie wprowadzając na pole bitwy całkowicie nowych bohaterów. Kontroluj ogromne armie Halo i dowódź nimi w bezpośredniej, pełnej akcji walce.

Halo Wars: Definitive Edition zawiera ulepszoną grafikę, nowe osiągnięcia oraz wszystkie dodatki przygotowane z myślą o tej przełomowej strategii czasu rzeczywistego. Przeżyj tę epicką kampanię jeszcze raz lub rywalizuj w starciach online potężnych armii Halo, które masz do swojej dyspozycji.

Gra sieciowa dostępna jedynie pod Windows 10. Rozgrywka wieloosobowa z wersjami gry z platformy Steam nie jest obsługiwana.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz