Half-Life: Alyx na Steam
996°

Half-Life: Alyx na Steam

161,24zł214,99zł-25%Steam Okazje
77
996°
Half-Life: Alyx na Steam
Zaktualizowano lis 26. (Opublikowano paź 29.)
Half-Life: Alyx to powrót Valve do serii Half-Life dzięki technologii VR. To historia umiejscowiona między wydarzeniami z Half-Life a Half-Life 2 i opowiada ona o niemożliwej walce z okrutną rasą obcych znaną jako Kombinat.

Grając jako Alyx Vance, jesteś jedyną szansą ludzkości na przetrwanie. Kombinat tylko umocnił swoją władzę nad planetą od czasu incydentu w Black Mesie, zaganiając pozostałą populację do miast. Wśród tych ludzi znajdują się najwięksi naukowcy Ziemi: ty oraz twój ojciec, dr Eli Vance.

Jako założyciele raczkującego ruchu oporu wciąż kierujecie tajną działalnością naukową – przeprowadzacie ważne badania oraz tworzycie bezcenne narzędzia dla garstki osób na tyle odważnych, by stawić czoło Kombinatowi.

Każdego dnia dowiadujecie się więcej o swoim wrogu i każdego dnia pracujecie nad znalezieniem słabego punktu.

O ROZGRYWCE W VR:

Powrót Valve do świata Half-Life, od którego wszystko się zaczęło, został zbudowany od podstaw z myślą o wirtualnej rzeczywistości. VR zostało stworzone, by umożliwić rozgrywkę stanowiącą serce serii Half-Life.

Wkrocz do świata głębokich interakcji ze środowiskiem, rozwiązywania zagadek, eksploracji świata i intuicyjnej walki.

Wychyl się zza zniszczonego muru lub pochyl się pod ukwiałem, by oddać niemożliwy strzał. Przeszukaj szafki, by znaleźć strzykawkę zdrowia lub naboje do strzelby. Korzystaj z narzędzi do hakowania interfejsów obcych. Rzuć butelką przez okno, by odwrócić uwagę wroga. Zerwij głowokraba ze swojej twarzy i wyrzuć go przez okno.

Środowiska tworzone przez społeczność

W grze znajduje się zestaw narzędzi silnika Source 2 umożliwiający graczom tworzenie nowych środowisk i udostępnianie ich społeczności do zagrania poprzez Warsztat Steam Half-Life: Alyx. Hammer, narzędzie do tworzenia poziomów autorstwa Valve, zostało zaktualizowane i od teraz posiada wszelkie narzędzia i komponenty związane z rozgrywką w wirtualnej rzeczywistości.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
Najlepsze komentarze
77 Komentarzy
Prześlij Komentarz