255°
Zakończono
Guma balonowa Turbo w cenie 0,29zł/1szt powraca
Guma balonowa Turbo w cenie 0,29zł/1szt powraca

Guma balonowa Turbo w cenie 0,29zł/1szt powraca

Biedronka po raz drug w tym roku pozwoli nam przypomnieć smak lat 80 i 90! Guma turbo wraca do sprzedaży w cenie 0,29zł/sztuka.

Oferta dostępna w wybranych sklepach. Ja byłem w Łodzi w trzech w rożnych punktach miasta i w a każdej były.

Oferta ważna od 28.12 do 05.01

Smacznego żucia!

Najlepsze komentarze

Albo ja się zestarzałem, albo te produkty są zupełnie inne niż kiedyś. Magia nie działa, mimo że są tak samo zapakowane. Frugo też kiedyś było hitem, dzisiaj to kiepskiej jakości średniak..
15 Komentarzy

Albo ja się zestarzałem, albo te produkty są zupełnie inne niż kiedyś. Magia nie działa, mimo że są tak samo zapakowane. Frugo też kiedyś było hitem, dzisiaj to kiepskiej jakości średniak..

@kowal2300 zgadzam się z Tobą, pozostał wygląd, smak się zmienił ale możliwe że kilka % smaku wynika z tego że to my się zmieniliśmy..

Są w środku zdjęcia z samochodami?

Sa, nowych, a smak rzeczywiscie nie ten sam i traci go bardzo szybko

A tam smak, i tak się kupowało tylko dla samochodów

Pewnie produkowane w chinach to dlatego tak frugo jak i turbo mają smak nie ten co kiedyś. Takie czasy

Obrazki tez nie mają tego klimatu co kiedyś, ale to może przed to, że za dzieciaka inaczej się świat postrzega:) BTW. Nie w każdej biedzie turbówki są, wczoraj byłem w jednej na zakupach, szukałem ich i nie było nawet pustego opakowania. Przy poprzedniej akcji w Częstochowie akurat jak byłem dopiero w drugiej biedronce je znalazłem, w pierwszej pytałem o nie i dostałem odpowiedz ze nie przyszła im dostawa w ogóle tego.

Gdyby ktos miał obrazek z "prawdziwej turbo" to pewnie do dzisiaj by pachniał tym "wyjątkowym" zapachem - niestety ta guma nie stała nawet obok w dodatku po paru minutach rzuciła nie ma smaku. Tak czy owak - mili sie robi :-)

Jakis czas temu kupilem to "cudo"...nie ma nic wspolnego ze starym TURBO - nawet opakowanie jest inne (na pierwszy rzut oka wyglada tak samo)...o smaku nie wspomne bo to dno i w niczym nie przypomina smaku starej.

@jandudkiewicz zgadza się mam około 300 w jednym pudełku i jak otwieram to zapach jest bardzo intensywny

To już lepiej smakowała guma kulka za 10 groszy w latach 90 niż ten wynalazek co zrobili z tego teraz

Niestety te nowe Turbo nawet nie próbuje udawać w smaku tego starego. Szkoda.

Przecież stare Turbo też prawie od razu traciło smak i robiło się twarde - kupowało się dla obrazków z samochodami, od smaku czy robienia balonów były inne gumy np Hubba Bubba. Po prostu sporo lat minęło i młodość się inaczej wspomina

Mam do dzisiaj obrazki z tamtej gumy Turbo i do dziś one pachną. A to... to jest jakiś shit.

Autor

DarioGru 30. 2015

Mam do dzisiaj obrazki z tamtej gumy Turbo i do dziś one pachną. A to... to jest jakiś shit.Nie bronię obecnych gum, bo faktycznie nie są tak dobre jak poprzednie, ale na dobrą sprawę zachwalacie produkt sprzed lat za intensywność smaku czyli za to, ze w pakowali tam o wiele więcej chemii niż do obcych gum, no bo niby jak zapach maiłby utrzymać się do dzisiaj? Naturalne wonie są przecież dość ulotne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst