Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
78° Zakończono
2
Opublikowano 6 dni temu

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za 14,50 zł, Guacamelee! 2 za 20 zł i Guacamelee! 2 Complete za 21,50 zł @ Switch

14,50zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.431
3.482

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry za £2.99, £4.49

Guacamelee! 2 - 20 zł

Guacamelee! 2 Complete - 21,50 zł

Guacamelee to humorystyczna platformówka, w której obserwujemy akcję z boku. Głównym bohaterem jest Meksykanin Juan Aguacate. Postanawia on uratować świat, ratując uprowadzoną Córkę El Presidenta. Porywaczem okazuje się Zły Szkielet Charro. Zadaniem gracza jest pokonanie szeregu poziomów przy wykorzystaniu umiejętności przełączania się między wymiarami. W związku z tym, jeśli natrafimy np. na niezniszczalną barierę blokującą przejście, możemy spróbować przenieść się do innego wymiaru, w którym ta przeszkoda nie występuje. W ten sposób odwiedzamy między innymi świat umarłych oraz koszmarów.

W trakcie zabawy stawiamy czoła licznej armii wroga, wykonując kombinacje ciosów zakończone tzw. finiszerami. Niektóre z uderzeń pozwalają na dostanie się w trudno dostępne miejsca. Z tego względu konieczne jest baczne przyglądanie się wszystkim ścianom, gdyż często mogą one zostać zburzone, a po ich zniszczeniu odkrywamy kolejne pomieszczenia.
Nintendo eShop Więcej szczegółów na Nintendo eShop

Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

2 Komentarze

Avatar
  1. Avatar
    Gra potrafi napsuć krwi, ale daje potem satysfakcję. Niektóre wyzwania pokonałem sam nie wiem jak, bo palce zasuwały na padzie z prędkością grającego Chopina.
    Avatar
    Potwierdzam
Powiązane dyskusje
Powiązane grupy
Powiązani sprzedawcy