GTA V (PC, Rockstar Social Club) za około 98zł @ CDKeys
245°Zakończono

GTA V (PC, Rockstar Social Club) za około 98zł @ CDKeys

Pepper 8
wrz 28. 2016wrz 28. 2016
Dotychczas chyba najtańsza możliwość zakupu od momentu premiery GTA V - wersję na PC w postaci klucza do Rockstar Social Club kupimy za 23,99€ - 5% od CDkeys na Facebooku, co daje 22,79€, czyli około 98zł.

Ceny w innych sklepach za taki klucz to 149,99zł.

Recenzja gry na Gry-Online z oceną 9.5/10.

W Grand Theft Auto V na PC poza daleko idącymi zmianami technicznymi i w oprawie graficznej gracze zobaczą głębszy, bardziej szczegółowy świat Los Santos i hrabstwa Blaine z dłuższym dystansem renderowania obiektów w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, po brzegi wypełniony nowościami. Na graczy czekają m.in.:

  • Nowe uzbrojenie, pojazdy i rozrywki
  • Dodatkowe zwierzęta
  • Większy ruch uliczny
  • Nowy system listowia
  • Lepszy model uszkodzeń i pogody oraz wiele więcej

Wszystkie nowe efekty spotęgowane są przez niesamowitą rozdzielczość, jeszcze wspanialsze oświetlenie, cieniowanie i i tekstury oraz wysoką liczbę klatek na sekundę.

Grand Theft Auto V na PC zawierać będzie także tryb pierwszej osoby, który pozwoli zobaczyć niesamowicie szczegółowy świat Los Santos i hrabstwa Blaine z nieosiągalnej dotąd perspektywy.

Wersja Grand Theft Auto V na PC będzie również zawierać nowy edytor Rockstar, który daje graczom pełen zasób narzędzi edytorskich do tworzenia i publikowania klipów z gry bezpośrednio na Social Club i YouTube.

8 Komentarzy

Tyle lat a cena dalej wysoka

Podczas premiery PC na nuuvem było za 112zł

Na allero można mieć za 1zł... Gdzie jest haczyk?

allegro.pl/gra…tml

pingwin2 min

Na allero można mieć za 1zł... Gdzie jest haczyk?http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-steam-automat-24-7-pc-i6476372239.htmlW ZatocePiratów "kupisz" jeszcze taniej.

To jest współdzielone konto. Możesz być 101. osobą logującą się na nie i pobierającą grę.
Edytowane przez: "pwil" wrz 28. 2016

Autor Pepper

taquito12 min

Podczas premiery PC na nuuvem było za 112zł


VPNy, cuda wianki - tutaj wchodzisz i kupujesz

pingwinwrz 28. 2016

Na allero można mieć za 1zł... Gdzie jest ha …Na allero można mieć za 1zł... Gdzie jest haczyk?http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-steam-automat-24-7-pc-i6476372239.htmlW tym, że tak jak @pwil zauważył to niczym nie różni się od pobrani gry z torrenta. No może oprócz faktu, że tutaj grę pobierasz ze steama, ale piractwo to takie samo jak przy torrentach.

Za taką cenę ma to sens - chociaż ja akurat kupowałem pre-ordera i nie żałuję (130 zł) - co pograłem (i gram) w GTA Online to moje

Fajna gierka, polecam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst