Niestety, ta okazja już wygasła
GS o 22.00 Xkom, Rejestrator S8 taniej o 100,99 zł ! 30% taniej!
168° Zakończono

GS o 22.00 Xkom, Rejestrator S8 taniej o 100,99 zł ! 30% taniej!

249zł349zł-29%x-kom Okazje
4
168° Zakończono
GS o 22.00 Xkom, Rejestrator S8 taniej o 100,99 zł ! 30% taniej!
wrz 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wideorejestrator Xblitz S8
Xblitz S8 to wysokiej jakości kamera samochodowa, która będzieTwoim osobistym świadkiem na drodze i zarejestruje każde zdarzenie. Wprzypadku ewentualnych sytuacji spornych, nagrania z wideorejestratoramogą stanowić dowód dla policji i pomoc w znalezieniu sprawcy. Bezwzględu na to czy stłuczka miała miejsce w czasie jazdy samochodem, czywtedy gdy był on zaparkowany, kamera Xblitz S8 nagra to zdarzenie izabezpieczy przed usunięciem.


Rejestrator Xblitz S8 może nagrywać obraz w rozdzielczości2560x1440p, dzięki czemu uchwyconych zostanie znacznie więcej szczegółówniż to ma miejsce w przypadku nagrań Full HD. Szeroki kąt widzenia itryb nocny sprawia, że nagrania będą wyraźne, bardziej jasne idynamiczne, nawet po zmroku i w nocy.


Całość została zamknięta w niewielkiej i ergonomicznej obudowie. Wjej wnętrzu znajdują się mocne podzespoły na czele z procesorem Novatek96675. Zapewnia on dużą moc obliczeniową, w rezultacie czego urządzenieprzetwarza nagrania w wysokiej rozdzielczości QHD.


298777.jpgZaawansowany sensor Starvis
Kamerę samochodową Xblitz S8 wyposażono w zaawansowany sensorStarvis, dzięki któremu może rejestrować obraz o rozdzielczości2560x1440p. W ten sposób, model ten może uchwycić znacznie więcejszczegółów niż wideorejestratory nagrywające w standardzie Full HD.


Ponadto, urządzenie S8 wyposażono w funkcję trybu nocnego, którawykorzystuje szczególne właściwości sensora Starvis. Obraz nagrany wtrybie nocnym charakteryzuje się znacznie większą jasnością i dynamiką,dzięki czemu filmy zarejestrowane nocą są przejrzyste.


298777.jpgTryb parkingowy i G-Sensor
Dzięki funkcji trybu parkingowego w wideorejestatorze Xblitz S8,Twój samochód będzie bezpieczny, nawet wtedy gdy będziesz daleko odniego. W przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką na parkingu,kamera S8 rozpocznie nagrywanie krótkiego wideo w celu uchwyceniasprawcy stłuczki na filmie.


Co więcej, wbudowana funkcja G-Sensor odpowiada za zabezpieczeniekluczowych danych w momencie kolizji lub w przypadku nagłego hamowania.Następnie urządzenie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo znajbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane, gdynagrywanie będzie kontynuowane.


298777.jpgAktywny uchwyt
Wideorejestrator Xblitz S8 możesz zawsze zabrać ze sobą. Dziękiaktywnemu uchwytowi nie musisz walczyć z przewodami, aby odłączyćurządzenie od zasilania. A gdy chcesz ponownie umieścić kameręsamochodową na miejscu, wystarczy jeden klik.


298777.jpg
SpecyfikacjaPrzekątna wyświetlacza
2,0", TFT LCD
Dotykowy wyświetlacz
Nie
Rozdzielczość nagrywania
QHD 1440p (do 30 fps)
Sensor
Sony IMX335
Przysłona
f/1.8
Kąt widzenia kamery
140°
Rodzaj soczewki
Szkło
Kamera tylna
Brak
Format wideo
MP4 (H.265)
Miejsce montażu
Szyba
Moduł GPS
Nie
Złącza
Micro USB - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Łączność bezprzewodowa
Nie
Bateria
Wbudowana
Pamięć wbudowana
Nie
Funkcje
Nagrywanie w pętli
WDR – szeroki zakres dynamiki oświetlenia
Tryb nocny
Tryb parkingowy
Czujnik wstrząsów
Dodatkowe informacje
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Karta pamięci w zestawie
Brak
Maksymalna pojemność karty pamięci
256GB
Dołączone akcesoria
Uchwyt samochodowy
Ładowarka samochodowa
Kabel microUSB
Czytnik kart microSD
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
4 Komentarze
Ta kamerka w 2,5k 30klatek/s jest tak dobra że ludzie kupują? Dla mnie nic specjalnego w nocy nic nie widać.
Uj tam nie sprawdzam ale plus za opis
valgav14/09/2020 22:24

Ta kamerka w 2,5k 30klatek/s jest tak dobra że ludzie kupują? Dla mnie nic …Ta kamerka w 2,5k 30klatek/s jest tak dobra że ludzie kupują? Dla mnie nic specjalnego w nocy nic nie widać.nie wiem na ile śledzisz dane biznesowe etc. ale marka Xblitz jest generalnie 3 siłą w Polsce jeśli chodzi o wybór konsumenta i realną odsprzedaż więc bądźmy szczerzy, ale opinie na tym portalu są pierdnięciem szczerze mówiąc i trafiają może do 0,0035% konsumentów Zaskakuje Garmin ale pewnie to jakiś fake raport poleciał + 70MAI, bo żadna sieć retail na ekspozycję jeszcze tego nie wprowadziła. Dlaczgo ? odpowiedz sobie sam.
Nie ma większych oszustów nad xk om jeżeli chodzi o cenę, przed promocją podwyższają cenę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst