Niestety, ta okazja już wygasła
Grzałka do akwarium
474° Zakończono

Grzałka do akwarium

30zł76,49zł-61%
16
lip 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Czas spać. Przeczytałem gorzałka
16 Komentarzy
Czas spać. Przeczytałem gorzałka
Wreszcie ktoś wynalazł miecz świetlny.
sniperxfs24/07/2019 00:09

Czas spać. Przeczytałem gorzałka


Ja też, i jeszcze miałem rozkmine, po co gorszałka w akwarium;)
dobra cena,

mam dokładnie ten model, grzałka w technicznie porządku ale farba z dołu wypala się po kilku miesiącach i robi się przezroczysta przez co nie wygląda tak dobrze.
Łamiąca wiadomość, grzałka do akwarium!
nemesis-4424/07/2019 07:22

dobra cena,mam dokładnie ten model, grzałka w technicznie porządku ale fa …dobra cena,mam dokładnie ten model, grzałka w technicznie porządku ale farba z dołu wypala się po kilku miesiącach i robi się przezroczysta przez co nie wygląda tak dobrze.


Potwierdzam. Ale bez problemu wymienili na gwarancji. Za tą cenę można się bawić
Edytowane przez: "Prze_Kolo" lip 24.
Przeciętnemu akwaryście grzałka jest potrzebna tak samo jak napowietrzacz... czyli wcale!
Gorzałka... wchodzę...czytam... zawód.
Mozna tez wykorzystac do podgrzania nastawu
legion8424/07/2019 10:43

Przeciętnemu akwaryście grzałka jest potrzebna tak samo jak na …Przeciętnemu akwaryście grzałka jest potrzebna tak samo jak napowietrzacz... czyli wcale!


To nie jest prawda. Zastanawiające jak wielu miłośników zwierząt wychodzi z założenia, że jak zwierzę żyje, to znaczy, że ma się świetnie. A jeszcze niech to będą gupiki (nazywane przez 99% amatorów akwarystyki gubikami), którym instynkt przetrwania podpowiada wydalanie zwiększonej ilości potomstwa w niekorzystnych warunkach walcząc w ten sposób o przetrwanie gatunku... Ileż to osób myśli wtedy, że jak się rybki mnożą, to znaczy, że jest ok? Neony czerwone nie będą długo żyły w 18 stopniach, a innesa w 30... Welony z Izraela nie pożyją długo i szczęśliwie w oczku wodnym, podczas, gdy te polskie bez problemu... Napowietrzacz? Niezbędny podczas chorób, kwarantanny, nagłych przyduch i wypadków... W prawidłowo utrzymanym akwarium można sobie darować.
W_P24/07/2019 12:36

To nie jest prawda. Zastanawiające jak wielu miłośników zwierząt wychodzi z …To nie jest prawda. Zastanawiające jak wielu miłośników zwierząt wychodzi z założenia, że jak zwierzę żyje, to znaczy, że ma się świetnie. A jeszcze niech to będą gupiki (nazywane przez 99% amatorów akwarystyki gubikami), którym instynkt przetrwania podpowiada wydalanie zwiększonej ilości potomstwa w niekorzystnych warunkach walcząc w ten sposób o przetrwanie gatunku... Ileż to osób myśli wtedy, że jak się rybki mnożą, to znaczy, że jest ok? Neony czerwone nie będą długo żyły w 18 stopniach, a innesa w 30... Welony z Izraela nie pożyją długo i szczęśliwie w oczku wodnym, podczas, gdy te polskie bez problemu... Napowietrzacz? Niezbędny podczas chorób, kwarantanny, nagłych przyduch i wypadków... W prawidłowo utrzymanym akwarium można sobie darować.Z tym napowietrzaniem to prawda, ALE "bąbelki" powietrza z klasycznego napowietrzacza minimalnie mieszają się z wodą w akwarium. Najskuteczniejszym sposobem napowietrzania jest skierowanie na powierzchnie wody strumienia z deszczownicy, filtra etc.
W_P24/07/2019 12:36

To nie jest prawda. Zastanawiające jak wielu miłośników zwierząt wychodzi z …To nie jest prawda. Zastanawiające jak wielu miłośników zwierząt wychodzi z założenia, że jak zwierzę żyje, to znaczy, że ma się świetnie. A jeszcze niech to będą gupiki (nazywane przez 99% amatorów akwarystyki gubikami), którym instynkt przetrwania podpowiada wydalanie zwiększonej ilości potomstwa w niekorzystnych warunkach walcząc w ten sposób o przetrwanie gatunku... Ileż to osób myśli wtedy, że jak się rybki mnożą, to znaczy, że jest ok? Neony czerwone nie będą długo żyły w 18 stopniach, a innesa w 30... Welony z Izraela nie pożyją długo i szczęśliwie w oczku wodnym, podczas, gdy te polskie bez problemu... Napowietrzacz? Niezbędny podczas chorób, kwarantanny, nagłych przyduch i wypadków... W prawidłowo utrzymanym akwarium można sobie darować.


Szanuję Twoje zdanie i troskę o zwierzęta, ale nie mogę się zgodzić z Twoją opinią i nadal uważam, że PRZECIĘTNEMU AKWARYŚCIE grzałka jest niepotrzebna. W aktualnych warunkach klimatycznych jakie u nas panują najczęstszy problem stanowi ZBYT WYSOKA TEMPERATURA WODY w okresie letnim, a tej grzałką przecież nie zbijesz. W każdej innej porze roku, jeżeli nie mieszkasz w pustostanie, albo nie trzymasz akwarium na nieogrzewanym strychu, temperatura pomieszczenia utrzymuje temperaturę wody w akwarium w zakresie odpowiednim dla znakomitej większości popularnych ryb słodkowodnych. Jeżeli hodujesz np. pyszczaki, paletki, albo prowadzisz holendra czy japońskie jest to równoznaczne z tym, że nie jesteś PRZECIĘTNYM AKWARYSTĄ i posiadasz niezbędną wiedzę wymaganą przy ich hodowli.
legion8424/07/2019 15:29

Szanuję Twoje zdanie i troskę o zwierzęta, ale nie mogę się zgodzić z Twoją …Szanuję Twoje zdanie i troskę o zwierzęta, ale nie mogę się zgodzić z Twoją opinią i nadal uważam, że PRZECIĘTNEMU AKWARYŚCIE grzałka jest niepotrzebna. W aktualnych warunkach klimatycznych jakie u nas panują najczęstszy problem stanowi ZBYT WYSOKA TEMPERATURA WODY w okresie letnim, a tej grzałką przecież nie zbijesz. W każdej innej porze roku, jeżeli nie mieszkasz w pustostanie, albo nie trzymasz akwarium na nieogrzewanym strychu, temperatura pomieszczenia utrzymuje temperaturę wody w akwarium w zakresie odpowiednim dla znakomitej większości popularnych ryb słodkowodnych. Jeżeli hodujesz np. pyszczaki, paletki, albo prowadzisz holendra czy japońskie jest to równoznaczne z tym, że nie jesteś PRZECIĘTNYM AKWARYSTĄ i posiadasz niezbędną wiedzę wymaganą przy ich hodowli.


Przeciętny akwarysta hoduje przeciętne gatunki ryb tropikalnych, którym temperatura pokojowa 18-21 przeszkadza w długotrwałym okresie Do zapewnienie odpowiednich warunków życia obliguje prócz zwykłej przyzwoitości ustawa o ochronie zwierząt. Pola do dyskusji nie ma z szacunkiem, czy bez
tunnel66666624/07/2019 11:27

Mozna tez wykorzystac do podgrzania nastawu


Na gasiorek 10l chyba za duza? Powtorzylbym manewry z dwojniaczkiem
Przeczytałem gorzałka do akwarium -_-
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Grisha. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst