Niestety, ta okazja już wygasła
Grycan - lody kulka połowę taniej
1177° Zakończono

Grycan - lody kulka połowę taniej

2zł4zł-50%Grycan Okazje
33
1177° Zakończono
Grycan - lody kulka połowę taniej
Zaktualizowano wrz 1. (Opublikowano sie 26.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja lokalna Galeria dodała przed chwilą post na Facebook, że w lodziarnio kawiarniach Grycan z okazji zakończenia wakacji jedna kulka lodów ma być po 2 zł, czyli połowę tańsza. Start promocji od 28 sierpnia do 1 września. Raczej nie lokalna, bo admin strony w komentarzach pisał, że ogólnopolska. Na razie brak na stronie Grycana oficjalnego info.
Aktualizacje społecznościowe
Grycan OkazjeGrycan promocja
Najlepsze komentarze
Taka cena powinna byc normalnie na codzień
Na co dzień.
klimas726/08/2020 15:29

A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania l …A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania lokali? O promocji nie wspominając. Może założysz własną sieć? Lody faktycznie średnie, ale za lepsze (ofc na gałki/packi) trzeba zapłacić więcej.


Jedz do Rabki. Koszty lokalu zapewne mniejsze, zatrudnienia pewnie podobne, lody jakosciowo 10x lepsze, cena 2zl za porcje wielkosci 3 galek grycan. Da sie sprzedac 6x taniej i zarobic...

Ja rozumiem Twoj pkt widzenia i sie z nim zgadzam, ale po prostu patrzac na rosnace ceny to uwazam ze tyle to powinno kosztowac i bylaby to dla mnie bardzo atrakcyjna cena jak dla klienta.

Ostatnio gdzies dmuchance rozstawili i cena 15zl za 5min... masakra.
Edytowane przez: "zwirz" sie 26.
Ja tylko dorzucę, że 10 gałka jest za free (w Goodie).
33 Komentarze
4975054-USiea.jpgDrugi obrazek który wrzucili w poście.
Taka cena powinna byc normalnie na codzień
Na co dzień.
Poczekam na mikołajki i cenę 1 zł
zwirz26/08/2020 14:38

Taka cena powinna byc normalnie na codzień


A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania lokali? O promocji nie wspominając. Może założysz własną sieć? Lody faktycznie średnie, ale za lepsze (ofc na gałki/packi) trzeba zapłacić więcej.
Ja tylko dorzucę, że 10 gałka jest za free (w Goodie).
klimas726/08/2020 15:29

A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania l …A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania lokali? O promocji nie wspominając. Może założysz własną sieć? Lody faktycznie średnie, ale za lepsze (ofc na gałki/packi) trzeba zapłacić więcej.


Jedz do Rabki. Koszty lokalu zapewne mniejsze, zatrudnienia pewnie podobne, lody jakosciowo 10x lepsze, cena 2zl za porcje wielkosci 3 galek grycan. Da sie sprzedac 6x taniej i zarobic...

Ja rozumiem Twoj pkt widzenia i sie z nim zgadzam, ale po prostu patrzac na rosnace ceny to uwazam ze tyle to powinno kosztowac i bylaby to dla mnie bardzo atrakcyjna cena jak dla klienta.

Ostatnio gdzies dmuchance rozstawili i cena 15zl za 5min... masakra.
Edytowane przez: "zwirz" sie 26.
zwirz26/08/2020 16:29

Jedz do Rabki. Koszty lokalu zapewne mniejsze, zatrudnienia pewnie …Jedz do Rabki. Koszty lokalu zapewne mniejsze, zatrudnienia pewnie podobne, lody jakosciowo 10x lepsze, cena 2zl za porcje wielkosci 3 galek grycan. Da sie sprzedac 6x taniej i zarobic...Ja rozumiem Twoj pkt widzenia i sie z nim zgadzam, ale po prostu patrzac na rosnace ceny to uwazam ze tyle to powinno kosztowac i bylaby to dla mnie bardzo atrakcyjna cena jak dla klienta.Ostatnio gdzies dmuchance rozstawili i cena 15zl za 5min... masakra.


Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prowadzenia sieciówki są inne niż 1 budki. Druga sprawa, 2zł za co najmniej 150 gram? Albo coś źle liczysz albo jakość produktu musi być tragiczna.
Kulki,miniaturki. 🤪
klimas726/08/2020 16:34

Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prow …Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prowadzenia sieciówki są inne niż 1 budki. Druga sprawa, 2zł za co najmniej 150 gram? Albo coś źle liczysz albo jakość produktu musi być tragiczna.


Jakosc dobra, co do gramatury oceniałbym na min. 100g. To raczej celowy zabieg marketingowy jalo wabik bo pozostale ceny ciast kaw obiadow juz wysokomarzowe. To lokalna sieć kilka punktów.
klimas726/08/2020 15:29

A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania l …A dlaczego powinna? Skąd wiesz jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania lokali? O promocji nie wspominając. Może założysz własną sieć? Lody faktycznie średnie, ale za lepsze (ofc na gałki/packi) trzeba zapłacić więcej.



Grycan jest takiej ekstra jakości, że w Bydgoszczy w Focusie torty są od spodu spleśniałe, a jak raz padł im prąd, to te rozmrożone lody mrozili dalej, a nie wyrzucali. Płacisz za fałszywą jakość. Chociaż większość lodziarni teraz tak ma i bądź tu mądry
Lodzik za dwa zeta,jakoś tak tanio ale uczciwie
Ogólnopolskie? Wrocław?
Z opisu wstawki " jedna kulka lodów ma być po 2 zł," Zrozumiałem że pierwszy kulka za 2 zł, reszta w normalnej cenie :P
lukaa27/08/2020 01:01

Z opisu wstawki " jedna kulka lodów ma być po 2 zł," Zrozumiałem że pier …Z opisu wstawki " jedna kulka lodów ma być po 2 zł," Zrozumiałem że pierwszy kulka za 2 zł, reszta w normalnej cenie :P


No nie Chodzi przecież o każdą
Jest oficjalne potwierdzenie akcji: facebook.com/gry…868
Proszę @Pepper o podbicie, akcja rusza dzisiaj.
Jeśli weźmiemy koszty samego produktu to gałka spokojnie 0,50zł może być i jeszcze na tym mini zarobek będzie ale trzeba zapłacić pracownika, wynajem lokalu, koszty stałe firmy itd, wtedy zależnie od lokalizacji nawet i 4zł za gałkę będzie mało.
Nie zmienia to faktu że w centrum Rzymu lody są tańsze już, a nie ma nawet co dyskutować, które lepsze bo tam faktycznie produkcja lokalna to norma, a u nas głównie zagraniczne lody na gałki i nasze zielona budka czy grycan, które są przeciętne
Polecam w Krakowie Good Lood bo to jedyne u nas lody tak dobre jak włoskie.
Edytowane przez: "Marcio" sie 28.
klimas726/08/2020 16:34

Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prow …Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prowadzenia sieciówki są inne niż 1 budki. Druga sprawa, 2zł za co najmniej 150 gram? Albo coś źle liczysz albo jakość produktu musi być tragiczna.


Taaa w Grycanie te kulki to są kuleczki trzymam się tego lokalu z daleko typowi wyzyskiwacze ale zgodzę się ze wszystko dziś kosztuje ale efekt końcowy mnie nie zadawala i to jest moja subiektywna opinia. No i u mnie to ta kulka to może ma z 60g a nie 150...
Edytowane przez: "KubaSzewa" sie 28.
Jednak da się po 2 zeta...
klimas726/08/2020 16:34

Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prow …Mogę podać skrajny przykład w drugą stronę, ale czy to ma sens? Koszty prowadzenia sieciówki są inne niż 1 budki. Druga sprawa, 2zł za co najmniej 150 gram? Albo coś źle liczysz albo jakość produktu musi być tragiczna.


150g xDD toś dowalił... może połowa tego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst