89°
Zakończono
Gruszki 1kg. -69% Tesco
Gruszki 1kg. -69% Tesco
Artykuły spożywczeOkazje Tesco

Gruszki 1kg. -69% Tesco

1kg gruszek w cenie 1,25zl. Gruszka Paten. Dostawca Rajpol. Klasa II. Polska.

3 Komentarze

Wrzucanie takich promocji nie ma sensu. Zostało im przed świętami w jakimś markecie to sprzedają za grosze, zamiast wyrzucić. I fajnie, ale generalnie nikt stąd na tym nie skorzysta.

Autor

lasicLis 1. 2015

Wrzucanie takich promocji nie ma sensu. Zostało im przed świętami w jakimś markecie to sprzedają za grosze, zamiast wyrzucić. I fajnie, ale generalnie nikt stąd na tym nie skorzysta.Jakimi świętami? jeden dzień w niedzielę. Gruszki nie mają terminu do spożycia i nie są przeterminowane. Powiedz mi czy kupisz jakikolwiek owoc za 1,25 za kg? co prawda jest to drugi sort, gruszki nie są urodziwe, są małe ale przekonany jestem, że jakbyś sam zobaczył taką okazje to zapewne byś kupił ;-) więc czemu mam się nie podzielić tą informacją z innymi?

Generalnie chodzi o to Yupi że takie promocje są codziennie. Natomiast codziennie w innym sklepie. W Bielsku na Warszawskiej mamy codziennie po 16tej obniżki, więc musiałbym zaraz po tym jak pracownicy przecenią wrzucać tu fotki.
To nie promocja centralna tylko tej jednej konkretnej hali której zostało sporo towaru. No i gruszki terminu nie mają, ale szacunkowe (transport, przechowanie, ekspozycja) mają, stąd musieli je wyprzedać, bo pewnie były do poniedziałku, a w niedzielę zamknięte.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst