Groupon -50% rabatu na 6 miesięcy (pakiet #DlaMnieSuper) @ Virgin Mobile
307°Zakończono

Groupon -50% rabatu na 6 miesięcy (pakiet #DlaMnieSuper) @ Virgin Mobile

Pepper 19
sie 30. 2016
Za 9zł kupimy Groupon, dzięki któremu za 6 miesięcy korzystania z pakietu #DlaMnieSuper w Virgin Mobile zapłacimy 177zł zamiast 354zł (29,50zł zamiast 59zł miesięcznie).

W pakiecie otrzymujemy:
 • nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne oraz komórki
 • nielimitowane SMS
 • 10GB transferu danych
 • bezpłatny dostęp do aplikacji: Messenger, Gadu Gadu, Facebook, Ask.pl, Twitter

Aby skorzystać z oferty należy:
 • Kupić groupon.
 • Złożyć zamówienie na pakiet Sześciopak #DlaMnieSuper w Virgin MOBILE klikając TUTAJ (w przypadku nowych Klientów Virgin Mobile) lub TUTAJ (w przypadku obecnych Klientów Virgin Mobile) najpóźniej do 20.10.2016 r.
 • Oferta zostanie aktywowana automatycznie, zgodnie z warunkami regulaminu promocji.
 • Płatność za aktywację pakietu odbywa się za pośrednictwem PayU, a nie przez doładowanie konta. Całość pakietu (6 miesięcy) musimy opłacić z góry.

Ważność grouponu wygasa 20 października.
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Niby spoko, ale np w playu na karte mamy za 25zl to samo oprocz netu (6gb) ale nie wiazemy sie na pol roku.
A jak wiadomo oferty często się zmieniają, nie wiadomo jaka oferta będzie za 6 miesięcy.
Autor Pepper
Sięgnęliśmy już chyba historycznego, cenowego dna. Tak przynajmniej mówią specjaliści. W każdej chwili ceny mogą iść w górę, zamiast dalej w dół
Spoko udostępniłem dla znajomych, ja mam abo z pełnym no limitem na rozmowy, sms, mms, neta po 10 GB mam 1 mb.
pakierhakierxdsie 30. 2016

Spoko udostępniłem dla znajomych, ja mam abo z pełnym no limitem na ro …Spoko udostępniłem dla znajomych, ja mam abo z pełnym no limitem na rozmowy, sms, mms, neta po 10 GB mam 1 mb.pochwal się w jakiej sieci i ceną itd.
w lycamobile to samo bez umowy i 50gr taniej;p
89767-mTUQV.jpgno i 2GB więcej
Ja mam abo z telefonem w Play
75zł mc
no limit rozmowy do wszystkich
no limit sms /mms do wszystkich
30 dni w roamingu za 0zł
10gb a potem 1 mb (da sie korzystac od polowy mca na lejku) nawet tv ogladam

Za parę mies przedluze pewnie na to samo z nowym tel np K10 lub wezme to samo na przedluzenie bez tel z abo na czas nieokreslony (40zl).Opcja dostepna dla kazdego kto ma abo w play po wyp.Ja juz abo w play mam 5 lat
Dymeksie 30. 2016

w lycamobile to samo bez umowy i 50gr taniej;p[Obrazek] no i 2GB więcej


Ale za to nie działa tethering
pakierhakierxdsie 30. 2016

Ale za to nie działa tetheringhehe, Lumia i tethering z lycamobile, niestety to prawda ale nie jest źle
pakierhakierxdsie 30. 2016

Ja mam abo z telefonem w Play75zł mcno limit rozmowy do wszystkichno limit …Ja mam abo z telefonem w Play75zł mcno limit rozmowy do wszystkichno limit sms /mms do wszystkich30 dni w roamingu za 0zł10gb a potem 1 mb (da sie korzystac od polowy mca na lejku) nawet tv ogladamZa parę mies przedluze pewnie na to samo z nowym tel np K10 lub wezme to samo na przedluzenie bez tel z abo na czas nieokreslony (40zl).Opcja dostepna dla kazdego kto ma abo w play po wyp.Ja juz abo w play mam 5 lat


O jak dobrze że tacy jak ty dorzucają się do mojej sieci :P Jestem w Play dla firm i za 19zł mam to co ty już drugi rok. Wtedy miałem 2GB a teraz 10GB i lejek
Dymeksie 30. 2016

w lycamobile to samo bez umowy i 50gr taniej;p[Obrazek] no i 2GB więceja jak tam z tetheringiem? coś się zmieniło czy nadal jest blokada?
SEOsie 30. 2016

A jak wiadomo oferty często się zmieniają, nie wiadomo jaka oferta będzie z …A jak wiadomo oferty często się zmieniają, nie wiadomo jaka oferta będzie za 6 miesięcy.Koronny argument gości dzwoniących do mnie z Play'a. Sorry, nigdy nie zmieniła mi się oferta na gorszą.

Może za krótko żyję, ale nikt mnie w ten sposób nie przekona.
Edytowane przez: "Leonidas94" sie 31. 2016
szopensie 30. 2016

a jak tam z tetheringiem? coś się zmieniło czy nadal jest blokada?nie korzystam więc nie wiem;p
Leonidas94sie 31. 2016

Koronny argument gości dzwoniących do mnie z Play'a. Sorry, nigdy nie z …Koronny argument gości dzwoniących do mnie z Play'a. Sorry, nigdy nie zmieniła mi się oferta na gorszą.Może za krótko żyję, ale nikt mnie w ten sposób nie przekona.byłem w orange(pakiet 600sms i 1500sms i pakiety minut, net był wtedy 5MB za 5zł chyba), później w GaduAir (najlepsza sieć net, minuty, sms i promocje ale bardzo słaba reklama), następnie w VirginMobile (oferta bez kompromisów 2012) a teraz w Lycamobile (bolączką w tej sieci jest naliczanie minutowa;-/ ) ale za 44zł mam w tej sieci wszystko prócz MMSów, no i 150min na zagraniczne wszelakie numery mam;-) Pamiętam jak wszedł PLAY cud malina a teraz to w PL tylko Orange najlepsze, i koło mi się zatoczyło
Leonidas94sie 31. 2016

Koronny argument gości dzwoniących do mnie z Play'a. Sorry, nigdy nie z …Koronny argument gości dzwoniących do mnie z Play'a. Sorry, nigdy nie zmieniła mi się oferta na gorszą.Może za krótko żyję, ale nikt mnie w ten sposób nie przekona.


Tylko mi chodzilon ze za pól roku za 29zl pewnie będą lepsze oferty prepaid (juz są przy przenoszeniu). Nie ma co się wiązać z góry na 6 miesiecy. Ja nie lubię. Dlatego nigdy jeszcze nie mialem telefonu na abonament.
Czy takie Orange najlepsze to ja nie wiem
Ja tam w prepaid bym wolal Rbma lub Nju

redbullmobile.pl/ofe…te/ -rbm 30zl mc 10 gb + no limit rozmowy + no limit sms/mms
w nju to samo co w rbm ale z umowa na czas nieokreslony
pakierhakierxdsie 31. 2016

Czy takie Orange najlepsze to ja nie wiem Ja tam w prepaid bym wolal …Czy takie Orange najlepsze to ja nie wiem Ja tam w prepaid bym wolal Rbma lub Nju https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy-na-karte/ -rbm 30zl mc 10 gb + no limit rozmowy + no limit sms/mmsPrzy przenoszeniu do Orange (Orange Free na kartę) za 28zł mam nolimit rozmowy i sms + 18 GB/mc
orange.pl/kid…tml
Edytowane przez: "SEO" sie 31. 2016
Miałem ten pakiet na 6 miesięcy juz w poprzedniej edycji tej promocji, POLECAM w 100%
10GB co miesiąc w zupełności wystarcza

Plusem tej sieci jest też to, że korzysta z zasięgu dwóch sieci: Play i T-Mobile, wiec pokrycie jest na prawde spore, do tego LTE działa bez żadnych ograniczeń.
Edytowane przez: "acer123" wrz 1. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst

  Najlepsi sprzedawcy