Niestety, ta okazja już wygasła
Grolsch Holenderskie piwo premium Carrefour
167° Zakończono

Grolsch Holenderskie piwo premium Carrefour

3,99zł5,15zł-23%Carrefour Okazje
22
sty 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Grolsch to wyjątkowa, międzynarodowa marka piwa premium. To piwo dla ludzi niezależnych duchem, podążających własną drogą, którzy doceniają nie tylko wyśmienity smak ale i unikalne zamknięcie typu Swingtop.
Grolsch powstaje w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych browarów w Europie, w holenderskim mieście Enschende. Swój doskonały smak zawdzięcza unikalnej technice warzenia w niskiej temperaturze.
130409-oFJiI.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
fripuc5 min

Prawie zawsze jest za tyle samo na promocji w Biedronce, ode mnie minus.


Przecież wszyscy doskonale wiemy, że w Biedronce to nie jest to samo piwo.
Produkowane specjalnie dla sieci, mieszane pół na pół z uryną Meksykańskiego perłopława stepowego
22 Komentarze
Zacne 🍺 zacna cena ➕
Prawie zawsze jest za tyle samo na promocji w Biedronce, ode mnie minus.
fripuc5 min

Prawie zawsze jest za tyle samo na promocji w Biedronce, ode mnie minus.


Przecież wszyscy doskonale wiemy, że w Biedronce to nie jest to samo piwo.
Produkowane specjalnie dla sieci, mieszane pół na pół z uryną Meksykańskiego perłopława stepowego
Kiedyś wypiłam jedno takie piwo 1.5L weszło jak 0.5L
"Grolsch to wyjątkowa, międzynarodowa marka piwa premium. To piwo dla ludzi niezależnych duchem, podążających własną drogą, którzy doceniają nie tylko wyśmienity smak ale i unikalne zamknięcie typu Swingtop.
Grolsch powstaje w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych browarów w Europie, w holenderskim mieście Enschende. Swój doskonały smak zawdzięcza unikalnej technice warzenia w niskiej temperaturze."
JPRDL, jakie morskie opowieści ...
To "warzenie w niskiej temperaturze" mnie na koniec dobiło ;>
fripuc51 min

Prawie zawsze jest za tyle samo na promocji w Biedronce, ode mnie minus.


To w końcu prawie zawsze czy na promocji? ➖ dla Ciebie
Edytowane przez: "Berzelot" sty 6. 2019
Właścicielem tejże marki jest Kompania Piwowarska z siedzibą w Poznaniu która jest w 100% japońską firmą. To by było na tyle holenderskości tego piwa. Nie ma się czym zachwycać. Zwykły koncerniak. W NL jakieś 80 centów.
Avatar
Usunięty32304
Enschende? Chyba Enschede. Szkoda tylko, że nie smakuje jak premium.
Dary237824 min

Właścicielem tejże marki jest Kompania Piwowarska z siedzibą w Poznaniu któ …Właścicielem tejże marki jest Kompania Piwowarska z siedzibą w Poznaniu która jest w 100% japońską firmą. To by było na tyle holenderskości tego piwa. Nie ma się czym zachwycać. Zwykły koncerniak. W NL jakieś 80 centów.


Właścicielem jest Asahi Group Holdings ( Japoński koncert) która kupiła Kampanie Piwowarską słabo doczytałem
20 lat temu Grolsch bił na głowę rodzime browary. Piłem go w lokalu i tylko go piłem. Ostatnio zakupiłem go u nas. Kupiłem w sklepie (Biedronka) i nie miał nic ze smaku dobrego piwa. Lubuję się w dobrym piwie, często w browarze lokalnym lub regionalnym. Ciężko komercyjnym browarom przebić się przez te produkty. Jak będę kiedyś za granicą to znów być może porównam. Jedno jest pewne...aktualna chemia w browarze zabija smak i jakość piwa.
Edytowane przez: "DiabełTaz" sty 6. 2019
DiabełTaz15 min

20 lat temu Grolsch bił na głowę rodzime browary. Piłem go w lokalu i tyl …20 lat temu Grolsch bił na głowę rodzime browary. Piłem go w lokalu i tylko go piłem. Ostatnio zakupiłem go u nas. Kupiłem w sklepie (Biedronka) i nie miał nic że smaku dobrego piwa. Lubuję się w dobrym piwie, często w browarze lokalnym lub regionalnym. Ciężko komercyjnym browarom przebić się przez te produkty. Jak będę kiedyś za granicą to znów być może porównam. Jedno jest pewne...aktualna chemia w browarze zabija smak i jakość piwa.


Potwierdzam, niestety co było a nie jest... Kupiłem w Biedrze to masakra jakaś. Stary grolsh był naprawdę niezły. I butelki miały 500ml co to kwa jest 450ml.
I tak piwo lepsze od popularnych piw po 2-3 zł.
Ja kupuję dla butelek idealne na domowe soki z owoców, pomidorów, czy cydru, bo niestety ale koszt samej patentowej butelki wyższy o 2-3 zł od piwa Grolsh.
to jest taki sam koncerniak jak heineken czy carlsberg tylko w droższej butelce....natomiast lepszego płynu w środku o tych dwóch wymienionych nie ma co się spodziewać ot lager w zielonej butli.

natomiast z tego co pamiętam właścicielem grolscha był SABMiller czyli były właściciel kompani piwowarskiej. Natomiast tak się jakiś czas temu na tym rynku światowym porobiło że nie dosyć że SABMillerowi nie udało się przejąc grupy HEINEKEN (w Polsce Żywiec) chociaż miał takie pomysły i składał Heinekenowi oferty, to na dododatek SABMiler sam został przęjety przez największego światowego gracza na rynku piwa tj. inBEV....jednocześnie eurpoejskie urzedy monopolowe zezwoliły na to przejęcie pod warunkiem że inBEV sprzeda spółki europejskie dlatego od zeszłego roku m.in Kompania Piwowarska jest właśnością Japonczyków Asahi Group

a na naszym rynku pod koniec ubiegłego roku Grupa Żywiec kupiła NAMYSŁÓW i Braniewo wiec jak ktoś liczy że nadal z Namysłowa będzie pił dobre piwo a nie koleją tatrę z inną etykietą to powodzenia
Edytowane przez: "InspektorGadzet" sty 6. 2019
Premium to jest tylko cena :d
Myślę, że to piwo warto kupić tylko dla butelki na jakieś domowe wyroby. Piłem to piwo kilka razy w przeciągu 3 lat. Nie powala. Za te 4 złote można dostać lepsze piwa. Np. raciborskiego pilsa, czy nowofalowe piwa z Żywca. A opis to dla mnie czyste komercyjne lanie wody.
Dary237806/01/2019 21:11

Właścicielem tejże marki jest Kompania Piwowarska z siedzibą w Poznaniu któ …Właścicielem tejże marki jest Kompania Piwowarska z siedzibą w Poznaniu która jest w 100% japońską firmą. To by było na tyle holenderskości tego piwa. Nie ma się czym zachwycać. Zwykły koncerniak. W NL jakieś 80 centów.


Kompania Piwowarska właścicielem producenta Grolscha serio? A może obie firmy należą do jednej grupy
Chomiczkanin07/01/2019 06:42

Kompania Piwowarska właścicielem producenta Grolscha Kompania Piwowarska właścicielem producenta Grolscha serio? A może obie firmy należą do jednej grupyGrolsch to tylko marka i jej właścicielem jest KP. Także KP jest kontrolowana w 100% przez tych Japońców. Tyle. Do możesz sobie o tym poczytać na wikipedii (Marki należące do Kompanii Piwowarskiej).
Dary237807/01/2019 11:12

Grolsch to tylko marka i jej właścicielem jest KP. Także KP jest ko …Grolsch to tylko marka i jej właścicielem jest KP. Także KP jest kontrolowana w 100% przez tych Japońców. Tyle. Do możesz sobie o tym poczytać na wikipedii (Marki należące do Kompanii Piwowarskiej).


Wikipedia ty sobie żartujesz.
Nie KP nie jest właścicielem. Ale będę tracić czasu na dyskusję z wikipedysta
Chomiczkanin07/01/2019 11:32

Wikipedia ty sobie żartujesz.Nie KP nie jest …Wikipedia ty sobie żartujesz.Nie KP nie jest właścicielem. Ale będę tracić czasu na dyskusję z wikipedystaJest jeszcze info na business insider. Albo na stronie KP. Albo na dziesiątakach innych stron. Ale jak tam sobie chcesz...
Ja też nie będę ciągnął tej dyskusji bo po co? Żaden logiczny argument nie trafi do twojej główki. To jest miejsce do oceny wstawki a nie do takich dyskusji
Edytowane przez: "Dary2378" sty 7. 2019
Dary237811 min

Jest jeszcze info na business insider. Albo na stronie KP. Albo na …Jest jeszcze info na business insider. Albo na stronie KP. Albo na dziesiątakach innych stron. Ale jak tam sobie chcesz...Ja też nie będę ciągnął tej dyskusji bo po co? Żaden logiczny argument nie trafi do twojej główki. To jest miejsce do oceny wstawki a nie do takich dyskusji


Mylisz prawa do dystrybucji w Polsce od właściciela
Jeszcze może napisz że KP jest właścicielem Pilzner Urquel czy Peroni
rp.pl/Prz…tml
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst