Niestety, ta okazja już wygasła
   Grill węglowy żeliwny landmann
   175° Zakończono

   Grill węglowy żeliwny landmann

   499zł739zł-32%Leroy Merlin Okazje
   12
   wrz 20.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Aktualizacje społecznościowe

   Grupy

   12 Komentarzy
   z tym rusztem z żeliwa emaliowanego to pojechali zwykła stal emaliowana to jest a grill to jest blaszany malowany proszkowo, że żeliwny
   Edytowane przez: "zeng" wrz 20.
   wam tez nie działa?:

   739,88 zł /szt.
   Avatar
   Usunięty16023
   I to jest grill. A nie te gazowe dla cieniasów. Jak slysze jak ktoś wychwala grill gazowy to już wiem, ze to d... a nie kucharz.
   Oglądałem go w sklepie w podobnej cenie, zrezygnowałem z zakupu. Ładnie wygląda na obrazku a nawet na wystawie, ale jakość mizerna. Ruszt faktycznie emaliowana blacha. Ale sezon powinien wytrzymać.
   zeng20/09/2019 10:06

   z tym rusztem z żeliwa emaliowanego to pojechali zwykła stal e …z tym rusztem z żeliwa emaliowanego to pojechali zwykła stal emaliowana to jest a grill to jest blaszany malowany proszkowo, że żeliwny


   Są dwie wersje tego grilla. Mam mniejszą wersję i też były do wyboru z klasycznym rusztem z drucików emaliowanych i z rusztem żeliwnym.
   Edytowane przez: "krzychoo" wrz 20.
   krzychoo20/09/2019 10:29

   Są dwie wersje tego grilla. Mam mniejszą wersję i też były do wyboru z klas …Są dwie wersje tego grilla. Mam mniejszą wersję i też były do wyboru z klasycznym rusztem z drucików emaliowanych i z rusztem żeliwnym.


   Ale ta na zdjęciu ma druciaka, to widać przy powiększeniu. A poza tym tej wielkości ruszt żeliwny ważyłby tyle, że huhu, musiałby być dzielony. Tak jak ten z Twojego zdjęcia jest dzielony.
   Edytowane przez: "zeng" wrz 20.
   krzychoo20/09/2019 10:22

   u mnie 499zł + kurier 78zł   wszedłem w trybie prywatnym przeglądarki i jest niższa cena, dzięki
   zeng20/09/2019 10:31

   Ale ta na zdjęciu ma druciaka, to widać przy powiększeniu. A poza tym tej w …Ale ta na zdjęciu ma druciaka, to widać przy powiększeniu. A poza tym tej wielkości ruszt żeliwny ważyłby tyle, że huhu, musiałby być dzielony. Tak jak ten z Twojego zdjęcia jest dzielony.


   W opisie grilla (na innej stronie) jest informacja, że ruszt jest dzielony na 3 części.
   krzychoo20/09/2019 10:50

   W opisie grilla (na innej stronie) jest informacja, że ruszt jest dzielony …W opisie grilla (na innej stronie) jest informacja, że ruszt jest dzielony na 3 części.


   Jeżeli tak to jak najbardziej może być żeliwny. Leroy dał więc zdjęcie innego modelu, bo widać wyraźnie, że jest jednoczęściowy druciak. Ciekawe więc czy w paczce przyjdzie ten z opisu czy ten ze zdjęcia...
   2854249-kTsdA.jpgSam się zastanawiałem czy nie łykać, ale nawet w opisie dane są niespójne: w jednym miejscu pisza, że ruszt żeliwny, a kilka linijek niżej że stalowy
   koniec promocji :/
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst