Niestety, ta okazja już wygasła

Grill węglowy Jaxon z żeliwnym rusztem

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najtańszy tego typu grill węglowy z żeliwnym rusztem jaki ostatnio widziałam. Zakupiony w Obi. Od dziś promocja z gazetki.
518920_1.jpgGrill węglowy Jaxon marki Jamestown zapewni niepowtarzalny smak steków, hamburgerów, ryb i warzyw. Dzięki grillowaniu na węglu drzewnym możesz przygotować pełne aromatu, soczyste potrawy. Prostokątny, łatwy w użyciu grill idealnie sprawdzi się podczas imprez ogrodowych z rodzina i przyjaciółmi.

Praktyczne miejsce na opał
Otwory wentylacyjne pozwalają na regulację obiegu powietrza i zapobiegają wygaszeniu się węgla przy zamkniętej pokrywie. Klapa węglowa pozwala na dodanie opału w każdej chwili. Dzięki zintegrowanemu termometrowi w pokrywie możesz łatwo odczytać temperaturę w komorze pieczenia i regulować jej poziom. Poziom węgla w grillu jest regulowany za pomocą korby, dzięki czemu jedzenie jest zawsze przygotowane w odpowiedniej temperaturze. Posiada również żeliwny ruszt o powierzchni 58,0 cm x 42,5 cm, na którym przygotujesz potrawy dla kilku osób w tym samym czasie.

Grill węglowy Jaxon

Praktyczne funkcje
Grill węglowy Jaxon oferuje wiele możliwości przechowywania przyborów do grillowania na dolnej oraz bocznej półce. Półka boczna jest składana, co pozwoli zaoszczędzić miejsca podczas przechowywania grilla. 2 koła sprawiają, że urządzenie jest mobilne. Możesz je łatwo ustawić w ogrodzie lub na tarasie, a także przetransportować w każde inne miejsce, w którym chcesz cieszyć się smakiem grillowanych potraw. Atutem grilla jest również otwieracz do butelek. Ten niestandardowy dla grilli przyrząd sprawdzi się podczas upalnych dni i długich spotkań towarzyskich.

Grill węglowy Jaxon

Grillowanie, pieczenie i smażenie
Marka Jamestown oferuje system modułowy dla swoich urządzeń, dzięki któremu możesz zamienić swoje urządzenie w patelnię, wok lub piec do pizzy. Wystarczy zakupić odpowiedni element i wymienić go z rusztem grilla, aby cieszyć się różnorodnymi potrawami przygotowanymi na jednym urządzeniu.

Dane techniczne
Atrybuty produktu
Rodzaj: Grille prostokątne
Wymiary i waga (netto):
Waga: 25,5 kg
Wysokość: 104,0 cm
Szerokość: 102,0 cm
Głębokość / Grubość: 68,0 cm
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
62 Komentarze
Prześlij Komentarz