174°
Zakończone
Grill & Fun Kiełbasa śląska 1,3 kg @Lidl
9 Komentarzy

Polecam, dobrej jakości ta kiełbasa w tej klasie cenowej

Kupujcie, na zdrowie :P

szopen2 godz., 37 min

Kupujcie, na zdrowie :P


dziękujemy ,ty pewnie sam w domu kiełbachę pędzisz ,albo kolejny wege-mądry inaczej

oberkronWrz 2.

dziękujemy ,ty pewnie sam w domu kiełbachę pędzisz ,albo kolejny wege-mądry inaczej


nie trafiłeś i na 100% dobrze wiesz, że tania masówka nie może być tej samej jakości, co kiełbasa z wyrobu przez PRAWDZIWEGO rzeźnika (i niestety nie będzie to taka sama okazja CENOWA)

Ameryki nie odkryłem

szopenWrz 2.

nie trafiłeś i na 100% dobrze wiesz, że tania masówka nie może być tej samej jakości, co kiełbasa z wyrobu przez PRAWDZIWEGO rzeźnika (i niestety nie będzie to taka sama okazja CENOWA)Ameryki nie odkryłem


tylko zauważ ,że tutaj mowa jest o produkcie w cenie 10 zł /kg ,który dodatkowo jest całkiem przyzwoity. Więc trudno go porównywać z kiełbasą za 30-40 zł minmum.

szopenWrz 2.

Kupujcie, na zdrowie :P



wszystko co śląskie to się nie nadaje do spożycia

oberkronWrz 2.

tylko zauważ ,że tutaj mowa jest o produkcie w cenie 10 zł /kg ,który dodatkowo jest całkiem przyzwoity. Więc trudno go porównywać z kiełbasą za 30-40 zł minmum.



taką kiełbasę idzie zrobić/kupić taniej niż 30-40 złotych/kg

chociaż gdybym trafił takich debili co tyle zapłącą ... to czemu by sprzedawać taniej

Windwalker.WindwalkerWrz 3.

taką kiełbasę idzie zrobić/kupić taniej niż 30-40 złotych/kg chociaż gdybym trafił takich debili co tyle zapłącą ... to czemu by sprzedawać taniej


Strach pomyśleć ,że taki debil mógłby się brać za robienie kiełbasy

oberkron7 godz., 24 min

Strach pomyśleć ,że taki debil mógłby się brać za robienie kiełbasy



Ja pisze z własnego doświadczenia głombie ...


samemu robię wędliny (dla siebie nie na sprzedaż) i znam pare osób które robia już na sprzedaż, koszt produkcji jest niski ale oczywiście jak znajdą jelenia który by zapłacił i 100zł/kg to czemu mieli by mu sprzedawać taniej?

Tylko klientowi nie powiedza ile faktycznie kosztuje ich produkcja kiełbaski za którą zapłacił 40zł/kg bo by chyba z bólu dupa pękła.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst