Niestety, ta okazja już wygasła
325° Zakończono
25
Opublikowano 24 lipca 2021

Grill elektryczny. Sklep NETTO

89zł
Avatar
Opublikowane przez khportal
Dołączył w 2020
692
11.091

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Akurat szukałem takiego ustrojstwa i trafia się ten w niezłej cenie
Najważniejsze, że każdy element da się zdemontować i osobno umyć, a grzałka jest wbudowana w ruszt, więc nie będzie sytuacji, że tłuszcz kapie nam na grzałkę.
Widziałem go osobiście i wygląda solidnie.
Moc 1250W.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

25 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Autor
  damian1124/07/2021 17:08

  Dużo bardziej polecam grilla z Action 2000w za 67zl w stałej ofercie. h …Dużo bardziej polecam grilla z Action 2000w za 67zl w stałej ofercie. https://www.action.com/pl-pl/p/elektryczny-grill-stoowy-tristar/


  W nim jest grzałka odkryta, a tego chciałem właśnie uniknąć.
 2. Avatar
  khportal25/07/2021 12:42

  Rozumiem, że miałeś oba .


  Miałam taki jak w netto będzie, mam ten z odkrytą grzałką. Jak dla mnie lepszy jest ten z odkrytą grzałką. Na tym z zakrytą grzałką dłużej się piecze. Poza tym na tym z odkrytą grzałką tłuszcz spływa (kapie) do pojemnika z wodą pod grzałką a na tym z zakrytą w większej ilości zostaje na ruszcie. To moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać.
 3. Avatar
  Dużo bardziej polecam grilla z Action 2000w za 67zl w stałej ofercie.

  action.com/pl-…ar/
 4. Avatar
  khportal24/07/2021 17:11

  W nim jest grzałka odkryta, a tego chciałem właśnie uniknąć.


  Miałem próbnego grilla z biedronki - zrobienie na nim kiełbasy to godzina czasu.

  Szybko się go pozbyłem. Natomiast tego z Action używałem dość długo i byłem dużo bardziej zadowolony
 5. Avatar
  Z odkrytą grzałką o wiele lepszy. Smakuje jak z grilla a takie to jak z patelni
 6. Avatar
  BasiaiPiotrek_25/07/2021 18:42

  Miałam taki jak w netto będzie, mam ten z odkrytą grzałką. Jak dla mnie le …Miałam taki jak w netto będzie, mam ten z odkrytą grzałką. Jak dla mnie lepszy jest ten z odkrytą grzałką. Na tym z zakrytą grzałką dłużej się piecze. Poza tym na tym z odkrytą grzałką tłuszcz spływa (kapie) do pojemnika z wodą pod grzałką a na tym z zakrytą w większej ilości zostaje na ruszcie. To moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać.


  Przecież na tym z zakrytą grzałką też skapuje tłuszcz do pojemnika z wodą. Mam z biedry za 50 PLN podobny do tego z okazji i sprawdza się idealnie. Podobnej mocy i jak ktoś nie robi grilla na czas, byle szybciej to jest ok Nie miałem takiego z odkrytą grzałką ale wyobrażam sobie, że smrodzik przypalanego tłuszczu jest?
  Dużą zaletą tego grilla jest to, że można go rozłożyć na części i dokładnie umyć.
 7. Avatar
  Autor
  Spoko sprzęt. Można śmiało kupować.
  7520913-4nhoK.jpg
 8. Avatar
  Autor
  Promocja niby od poniedziałku, ale mi się udało już dzisiaj kupić w tej cenie. Na półce było z 10 sztuk, więc pewnie tyle będzie w każdym sklepie.
 9. Avatar
  Trochę mała moc. Plus za to że grzałka nie jest odkryta. Mam taki z odkrytą grzałka i już dwa razy się palił bo żona lubi przed grillowaniem wszystko wysmarować olejem, który później kapie na grzałkę. Czekam na jakąś fajną promocję na grill z zakrytą grzałka i mocą ok 2000W.
 10. Avatar
  Autor
  Mikrus24/07/2021 19:59

  Trochę mała moc. Plus za to że grzałka nie jest odkryta. Mam taki z odk …Trochę mała moc. Plus za to że grzałka nie jest odkryta. Mam taki z odkrytą grzałka i już dwa razy się palił bo żona lubi przed grillowaniem wszystko wysmarować olejem, który później kapie na grzałkę. Czekam na jakąś fajną promocję na grill z zakrytą grzałka i mocą ok 2000W.


  No właśnie nie znalazłem takiego z większą mocą i zakrytą grzałką za jakieś sensowne pieniądze. Jak przetestuję to dam znać.
 11. Avatar
  Autor
  BARTOL4825/07/2021 12:34

  Z odkrytą grzałką o wiele lepszy. Smakuje jak z grilla a takie to jak z pa …Z odkrytą grzałką o wiele lepszy. Smakuje jak z grilla a takie to jak z patelni


  Rozumiem, że miałeś oba .
 12. Avatar
  khportal25/07/2021 12:42

  Rozumiem, że miałeś oba .


  Oba ale nie te z okazji. Oba modele z Tefal i uważam że te zalewane woda są o niebo lepsze. Mięso nie leży w tłuszczu, jest obieg powietrza i wychodzi bardzo dobrze.
 13. Avatar
  Autor
  BARTOL4825/07/2021 20:14

  Oba ale nie te z okazji. Oba modele z Tefal i uważam że te zalewane woda s …Oba ale nie te z okazji. Oba modele z Tefal i uważam że te zalewane woda są o niebo lepsze. Mięso nie leży w tłuszczu, jest obieg powietrza i wychodzi bardzo dobrze.


  Może nie widać tego na zdjęciu, ale ten model też ma ruszt i tłuszcz spływa do tacki z wodą, nie jest to jednolita płyta grillowa.
 14. Avatar
  Mikrus24/07/2021 19:59

  Trochę mała moc. Plus za to że grzałka nie jest odkryta. Mam taki z odk …Trochę mała moc. Plus za to że grzałka nie jest odkryta. Mam taki z odkrytą grzałka i już dwa razy się palił bo żona lubi przed grillowaniem wszystko wysmarować olejem, który później kapie na grzałkę. Czekam na jakąś fajną promocję na grill z zakrytą grzałka i mocą ok 2000W.


  allegro.pl/ofe…951
 15. Avatar
  Bardzo mała moc, trudno na tym cokolwiek usmażyć. Mięso raczej się dusi, szczególnie grubsze kawałki. Co najwyżej można na tym usmazyć warzywa lub jakieś grzanki/tosty, ew. kiełbaski.
 16. Avatar
  urtedbo25/07/2021 20:57

  Przecież na tym z zakrytą grzałką też skapuje tłuszcz do pojemnika z wodą. …Przecież na tym z zakrytą grzałką też skapuje tłuszcz do pojemnika z wodą. Mam z biedry za 50 PLN podobny do tego z okazji i sprawdza się idealnie. Podobnej mocy i jak ktoś nie robi grilla na czas, byle szybciej to jest ok Nie miałem takiego z odkrytą grzałką ale wyobrażam sobie, że smrodzik przypalanego tłuszczu jest?Dużą zaletą tego grilla jest to, że można go rozłożyć na części i dokładnie umyć.


  Tak, skapuje ale ruszt przez to, że jest zakryty jest grubszy przez co osiada bardziej na nim. Co do smrodku jak to napisałeś, owszem, czasem się zdarzy, że tłuszcz skapnie na grzałkę ale to się rzadko zdarza. Powiem jeszcze, że czas pieczenia na tym z odkrytą grzałką jest szybszy w porównaniu do drugiego co jest zaletą w przypadku jak masz 1 grill a wpadną do Ciebie znajomi to nie czekasz na zrobienie kiełbasy nie wiadomo ile. Dla mnie lepszy jest ten sam odkrytą grzałką co też napisałam, to moja opinia. Ten mój grill też da się dokładnie umyć. Ogólnie mówiąc cena w netto jest fajna, za jeden jak i drugi dałam grubo ponad 150 zł, fakt faktem już kilka lat temu.
 17. Avatar
  BasiaiPiotrek_26/07/2021 04:51

  Tak, skapuje ale ruszt przez to, że jest zakryty jest grubszy przez co …Tak, skapuje ale ruszt przez to, że jest zakryty jest grubszy przez co osiada bardziej na nim. Co do smrodku jak to napisałeś, owszem, czasem się zdarzy, że tłuszcz skapnie na grzałkę ale to się rzadko zdarza. Powiem jeszcze, że czas pieczenia na tym z odkrytą grzałką jest szybszy w porównaniu do drugiego co jest zaletą w przypadku jak masz 1 grill a wpadną do Ciebie znajomi to nie czekasz na zrobienie kiełbasy nie wiadomo ile. Dla mnie lepszy jest ten sam odkrytą grzałką co też napisałam, to moja opinia. Ten mój grill też da się dokładnie umyć. Ogólnie mówiąc cena w netto jest fajna, za jeden jak i drugi dałam grubo ponad 150 zł, fakt faktem już kilka lat temu.


  Z tym "grubszy przez co osiada bardziej na nim" to mnie rozbawiłaś. Bzdura. Żeberka grilla są półokrągłe i do tego z warstwą nieprzywieralną. Tłuszcz swobodnie spływa po nich w dół. Wygląda na to, że nie miałaś w ogóle do czynienia z takim grillem.
  Z drugim argumentem też przesadzone. Jeśli ktoś traktuje grillowanie jako sport na czas to wtedy można się zgodzić. Jak wpadają znajomi to nie robi się grilla na teraz i już bo każdy musi się już teraz nażreć tylko grill to pretekst aby posiedzieć właśnie przy nim.
  A z tym długim czasem grillowania to też bym nie przesadzał. Chyba, że skręcisz termostat na minimum
 18. Avatar
  urtedbo26/07/2021 09:11

  Z tym "grubszy przez co osiada bardziej na nim" to mnie rozbawiłaś. B …Z tym "grubszy przez co osiada bardziej na nim" to mnie rozbawiłaś. Bzdura. Żeberka grilla są półokrągłe i do tego z warstwą nieprzywieralną. Tłuszcz swobodnie spływa po nich w dół. Wygląda na to, że nie miałaś w ogóle do czynienia z takim grillem.Z drugim argumentem też przesadzone. Jeśli ktoś traktuje grillowanie jako sport na czas to wtedy można się zgodzić. Jak wpadają znajomi to nie robi się grilla na teraz i już bo każdy musi się już teraz nażreć tylko grill to pretekst aby posiedzieć właśnie przy nim.A z tym długim czasem grillowania to też bym nie przesadzał. Chyba, że skręcisz termostat na minimum


  Dlatego napisałam to moja opinia. Każdemu coś innego będzie pasować.
 19. Avatar
  BasiaiPiotrek_26/07/2021 09:21

  Dlatego napisałam to moja opinia. Każdemu coś innego będzie pasować.


  Opinia, a fakt to 2 różne sprawy. Mam wrażenie (na podstawie tego co piszesz), że tą swoją opinię opierasz na doświadczeniu z grillem z pełną płytą, a nie z takim jak w tej okazji.
 20. Avatar
  urtedbo26/07/2021 09:25

  Opinia, a fakt to 2 różne sprawy. Mam wrażenie (na podstawie tego co pi … Opinia, a fakt to 2 różne sprawy. Mam wrażenie (na podstawie tego co piszesz), że tą swoją opinię opierasz na doświadczeniu z grillem z pełną płytą, a nie z takim jak w tej okazji.


  Nie, miałam taki jak w tej wstawce. Na podstawce (metalowa tacka), którą masz pod rusztem miałam znikome ślady wytapianego tłuszczu. Pełną płytę miałam zamienną z płytą z rusztem. Poza tym mało równomierne rozłożenie grzałki, na moim nawet jak dam bliżej brzegu przykładowo kiełbasę to się upiecze a na tym musiałam zmieniać miejsce aby się upiekła. Może trafiłam na model który był felerny, nie wiem. Poza tym sądząc po Twoich wpisach (bez urazy) próbujesz na siłę udowodnić, że tylko ten grill jest ok.
Avatar