Niestety, ta okazja już wygasła

Powerbank Green Cell GC PowerBoost Car Jump Starter 16000mAh 2000A

mar 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od dłuższego czasu szukałem promki na ten sprzęt. Mam hybrydę i niestety przy nieregularnym korzystaniu akumulator potrafi ni stąd ni zowąd odmówić posłuszeństwa. Potrzebuję czegoś co pozwoli mi doładować okazjonalnie akumulator bez dostępu do gniazdka sieciowego(czyli standardowy prostownik odpada). Plus okazjonalnie przyda się na dłuższe wycieczki jako powerbank.

Darmowa dostawa kurierem DPD i do paczkomatów InPost.

To chyba najlepsza oferta jak do tej pory. Była już tutaj za ~609zł i niedawno w xkomie za 629zł. Aktualnie najniższa jaką udało mi się znaleźć poza okazją to 699zł.

Sklep po opiniach wydaje się legitny, ale to mój pierwszy zakup u nich.

Opis ze strony producenta:
Green Cell GC PowerBoost Car Jump Starter CJSGC01Green Cell GC PowerBoost Car Jump Starter to prostownik, urządzenie rozruchowe i powerbank w jednym. Green Cell CJSGC01 bez problemu uruchomi rozładowany akumulator w samochodach zarówno osobowych, jak i dostawczych. Ogniwa o pojemności aż 16 000 mAh i 2000 A prądu szczytowego pozwolą odpalić przeciętny silnik samochodu osobowego nawet 30 razy.

Green Cell GC PowerBoost Car Jump Starter najważniejsze cechy:
  • Pojemność 16000 mAh
  • Możliwość rozruchu samochodu w dwóch trybach: Offline oraz Online
  • Wyświetlacz OLED
  • Ładowanie urządzeń mobilnych za pomocą portu USB-C Power Delivery (60 W) oraz dwóch portów USB-A Ultra Charge (18 W + 18 W)
  • Wytrzymała, szczelna obudowa o klasie ochronności IP64
  • Wbudowana latarka z czterema trybami świecenia
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz