Niestety, ta okazja już wygasła
GreedFall (Xbox One) Ms store Brazylia
380° Zakończono

GreedFall (Xbox One) Ms store Brazylia

28,50złMicrosoft Okazje
15
380° Zakończono
GreedFall (Xbox One) Ms store Brazylia
lis 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja dla posiadaczy golda!
GreedFall zabiera nas w podróż do uniwersum stylizowanego na XVII wiek. W trakcie zabawy wcielamy się w młodego legata Kongregacji Kupieckiej, który przybywa na wyspę, by zajmować się stosunkami dyplomatycznymi z innymi nacjami, lecz przede wszystkim – by znaleźć lekarstwo na chorobę wyniszczającą Stary Świat. Podczas przygody musimy dołożyć starań, by nie narazić się zbytnio ani rdzennej ludności (chronionej przez tak zwanych Strażników – potwory i inne istoty nadprzyrodzone będące manifestacją działającej tu magii), ani przedstawicielom innych frakcji z kontynentu. Podejmowane przez nas decyzje wpływają przy tym nie tylko na rozkład sił na wyspie, lecz także na to, w jaki sposób będzie można wykonać wiele zadań.
316217.jpg

Instrukcja
1. Kupujemy kartę podarunkową w kwocie 40 R$.
Przed zakupem najlepiej wybrać walutę w dolarach, przejść do płatności i zapłacić kartą revolut. Kod przyjdzie na podanego maila oraz będzie można go znaleźć po zalogowaniu się na stronie. Na stronie kody z reguły pojawiają się o wiele szybciej, więc jeśli komuś na tym zależy to polecam się zarejestrować przed zakupem.

2. Na swoim koncie Microsoft wchodzimy w płatności i rozliczenia, wybieramy książkę adresową i dodajemy nowy adres np.
Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curitiba, Parana, Brazylia Tel: (27) 6719-3871(Ci którzy kupowali już wcześniej w Brazylii i mają przypisany adres mogą pominąć ten punkt).

3. Na brazylijskim MS Store kupujemy grę klikając "Comprar", następnie "Avançar" i na kolejnej stronie "Resgatar um cartão-presente" wpisujemy w okienko nasz kod z karty podarunkowej który dostaliśmy na maila i potwierdzamy zakup gry.

Do zakupów w Brazylii nie potrzebujemy VPN
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz