Niestety, ta okazja już wygasła
GreedFall Xbox One
254° Zakończono

GreedFall Xbox One

19,36zł49,99zł-61% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
8
254° Zakończono
GreedFall Xbox One
sie 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Greedfall – R$38,73 (~19,36 zł)

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft StoreKrok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • G2A:50 BRL za 41,95 zł lub
  • G2A: 100 BRL za 54,13 zł, GAMIVO: 100 BRL za 49,48 zł z kodem 3RDBIRTHDAY2

Ze względu na cenę zakupu rekomendujemy giftcard o większym nominale – środki pozostałe z płatności giftcardem 100 BRL możecie przeznaczyć na dowolną inną grę, np. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition– R$29,70 (~14,85 zł).

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoftnależy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Źródło: ŁG.

Przemierzaj nowe ziemie na odległej wyspie przepełnionej magią, bogactwami, zapomnianymi tajemnicami i fantastycznymi stworami.

Ukształtuj los tego nowego świata, pielęgnując relacje z towarzyszami i całymi frakcjami lub zdradzając sojuszników. Korzystając z dyplomacji, podstępu i siły, zostań częścią dynamicznego świata i wpłyń na jego losy i historię.

– Doświadcz klasycznej rozgrywki RPG, wykonując zadania i osiągając cele na rozmaite sposoby – poprzez walkę, dyplomację lub podstęp.

– Całkowicie swobodny rozwój postaci – graj jako mężczyzna lub kobieta, spersonalizuj swój wygląd i wybierz dowolne zdolności, zaklęcia i umiejętności.

– Zanurz się w tajemniczym świecie magii – rozpocznij wielką przygodę i odkryj starożytne tajemnice chronione przez nadprzyrodzone istoty będące wcieleniem wyspiarskiej magii.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
8 Komentarzy
Taka moja sugestia niewielka to uważać z zakupem tej karty 100 BRL na GAMIVO od tego sprzedawcy co ma najtaniej. Nie ma on żadnych ocen, żeby się przypadkiem nie okazało, że kupił te karty z jakiejś kradzionej karty czy coś w tym stylu. Ryzyko nie jest duże, ale ja już wolę dołożyć piątaka i kupić od pewniejszego sprzedawcy.
Za szybko przewaliłeś z Łowców gier do tej ceny trza mieć Golda
Dokładnie trzeba mieć Golda, do takiej ceny, ja ograłem co chciałem w GP i już nie mam i wywaliłem sobie dla sportu te 50zl, więc proszę uważać.
Pewnie do końca roku będzie w Gamepassie.
Paanie, ale cenę piszemy najmniejszego nominału jaki trzeba doładować żeby ją kupić, a nie po kursie. Minus.
Nie wiem czemu nikt tego nie poprawi, żeby uzyskać tą cenę potrzebny jest gold polecam więc kupić GPU na miesiąc za 4 zł, a cena zdrapek chyba historyczna przez te promocje pójdę z torbami
kupująć GPU na brazylijskim MS Store zapłacimy za pierwszy miesiąć 1R$, czyli ~50gr. Można kupić subskrypcję za środki z konta - nie trzeba dodawać karty (sam tak zrobiłem na świeżo stworzonym koncie pod zakupy na Brazylię). Polecam od razu wyłączyć subskrypcję w ustawieniach konta.

PS. Polecam uważać na GAMIVO - cena 100 BRL zmieniła się w trakcie dnia, ale cena w koszyku nie uległa zmianie - nawet po odświeżeniu ekranu. W zwiazku z tym podczas płatności próbowało pobrać mi wyższą kwotę niż pokazana podczas finalizacji zamówienia i gdybym nie korzystał z revolut z dokładnie odliczoną kwotą, to pobrałby wyższą kwotę i pewnie nawet bym tego nie zauważył. Support kręci i po 2 rozmowach otwarcie przyznał, że są tego świadomi... tak więc ostrzegam i polecam czujność
Edytowane przez: "petroz" sie 12.
Hej. A nie można revolutem zapłacić na VPN i bez kupowania giftcardów (bo co zrobię z 11 R$).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst