Niestety, ta okazja już wygasła

Graveyard Keeper na Androida lub IOS za 13,99zł

gru 22. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersją na IOS

Graveyard Keeper to najbardziej niedorzeczny symulator zarządzania średniowiecznym cmentarzem tego roku. Rozbudowuj i zarządzaj swoją nekropolią, tnij koszty, aby gromadzić oszczędności, poszerzaj działalność o wydarzenia kulturalne, takie jak festiwale palenia wiedźm, oraz podnoś frekwencję w kościele, napędzając strachu pobliskim wieśniakom.
Do czego się posuniesz w tej grze o kapitalizmie, aby zbudować prosperujący biznes?  Stawiaj czoła dylematom moralnym: czy naprawdę chcesz wydawać pieniądze na parówki, skoro główny składnik hot dogów jest pochowany wszędzie wokół? Gromadź cenne zasoby i wytwarzaj nowe przedmioty: przekształć cmentarz w prężny interes i polegaj na swojej żyłce zbieracza, przeczesując okolicę w poszukiwaniu cennych zasobów.
Zawiązuj biznesowe alianse: zwłokom krew na nic się nie przyda, więc dlaczego by jej nie spożytkować? A co z częściami ciał – czyż to nie umiejętna gospodarka odpadami? Zgłębiaj tajemnicze lochy, bez których nie obędzie się żadna gra osadzona w średniowieczu. Zapuszczaj się w nieznane i znajduj przydatne składniki, którą mogą, acz wcale nie muszą otruć okolicznych mieszkańców. Ach, uroki kapitalizmu.

481075_1.jpg481075_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
35 Komentarzy
Prześlij Komentarz