Niestety, ta okazja już wygasła

Granny 1, 2 & 3 za darmo na itch.io

kwi 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na itch.io możesz obecnie pobrać trzy horrory za darmo.

Linki bezpośrednie:
Granny 1
Granny 2
Granny 3

Witamy u babci.
Babcia trzyma cię w swoim domu i nie pozwoli ci odejść.
Budzisz się w ciemnym pokoju z bólem głowy i czujesz, jakby ktoś uderzył Cię w głowę. Jedyne, co oświetla pokój, to twoja latarka leżąca na stole.

Główne drzwi są zamknięte różnymi zamkami, a teraz musisz przeszukać dom i znaleźć klucze i inne przedmioty, aby otworzyć drzwi i uciec z domu.
Ale trzeba uważać, bo Babcia wszystko słyszy i jeśli upuścisz coś na podłogę lub będziesz chodził po skrzypiącej podłodze, zacznie biec do miejsca, w którym usłyszała dźwięk.
Musisz także uważać na ich pułapki na niedźwiedzie i inne rzeczy, które czają się w ciemności, takie jak ich zwierzaki. Możesz chować się w szafach i trumnach, ale upewnij się, że ona cię nie widzi, gdy się chowasz.

Jest inny sposób na ucieczkę. Na końcu domu znajduje się garaż.
W garażu stoi stary samochód. Jeśli uda Ci się go uruchomić i otworzyć bramę garażową, możesz uciec w ten sposób.

Możesz chronić się przed Babcią, używając jednej z dwóch różnych broni, które możesz znaleźć w domu. Ale to tylko ją powstrzymuje. Ale to jest tego warte.

Istnieje pięć różnych poziomów trudności.
Ekstremalny, twardy, normalny, łatwy i ćwiczący. Kiedy grasz w trybie ćwiczeń, jesteś w domu bez babci i masz możliwość wypróbowania różnych rzeczy bez większych trudności.
Ale dom nie jest całkowicie wolny od niebezpieczeństw.

Babcia daje ci pięć dni w domu, ale możesz zarobić dodatkowy dzień, robiąc coś dla niej. Jeśli nie udało Ci się uciec po ostatnim dniu… cóż, prawdopodobnie domyślasz się, co się wtedy stanie.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz