Niestety, ta okazja już wygasła

Grab the Bottle (PC) za darmo w IndieGala

kwi 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Instrukcja:

  • zaloguj się na konto IndieGala
  • przewiń w dół i kliknij przycisk „Add to Your Library”, aby dodać grę do swojej biblioteki
  • przejdź do „My Library” żeby znaleźć grę, ewentualnie przejdź do zakładki "Showcase"
  • można też pobrać launcher do gier IndieGala z ich strony - galaClient (beta), zainstalować go, zalogować się i pobrać dodane do biblioteki gry


522393_1.jpg
Grab the Bottle jest grą logiczną stworzoną przez ulokowaną w fińskim Kuopio ekipę Kamina Dimension, dla której jest to pierwsze dzieło. Pracownicy to w większości przyjaciele znający się od czasów liceum i, jak sami o sobie piszą, wieloletni entuzjaści gier wideo, pragnący dzielić się swoją pasją z każdym zainteresowanym.

522393_1.jpg
Akcja toczy się w Ameryce lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to bohater gry przychodzi na świat. Jeszcze znajdując się w kołysce, odkrywa w sobie potęgę umysłu, jednak to tylko dodatek do pierwszoplanowej umiejętności dziecka – elastycznej ręki, która może się dowolnie wydłużać i w ten sposób sięgać po znajdujące się w dużej odległości butelki. Historię tej wybitnej jednostki śledzimy niemal od samych narodzin aż do śmierci.

522393_1.jpg
Grab the Bottle jest grą logiczno-zręcznościową, w której sterujemy rozciągającym się ludzkim ramieniem. Napotyka ono na swojej drodze wiele różnorakich przeszkód, które należy pokonać w drodze do upragnionej butelki. Zadanie nie jest proste, ponieważ każdorazowe potknięcie (np. dotknięcie płomienia świecy) i brak precyzji powoduje skuchę, w rezultacie której ramię zostaje cofnięte. Ponadto w świecie gry obowiązuje fizyka newtonowska, dzięki czemu w trakcie zabawy możemy wchodzić w interakcje z otoczeniem reagującym na nasze postępowanie.

Żywot protagonisty został podzielony na rozdziały o rosnącym stopniu trudności.

522393_1.jpg
Zmagania z dotarciem do butelek podzielono na kilkadziesiąt plansz, których ukończenie powinno zająć od siedmiu do dziesięciu godzin. Zabawie towarzyszy ścieżka dźwiękowa w stylu adekwatnym do wieku głównego bohatera.

522393_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz