Niestety, ta okazja już wygasła
Gra YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters na Nintendo 3DS
156° Zakończono

Gra YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters na Nintendo 3DS

29,90zł149,90zł-80% 8,99zł Allegro Okazje
6
156° Zakończono
Gra YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters na Nintendo 3DS
lis 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra na Nintendo 3DS (ewentualnie 2DS) YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters w zaskakująco niskiej cenie. Okładka francuska, ale za te pieniądze to bez znaczenia. Jako cenę referencyjną podaję najniższą ofertę w "normalnym" sklepie, ponieważ najwyraźniej kilku sprzedawców na raz stara się wyprzedać ten tytuł. Wszyscy zainteresowani tematem zrozumieją o co mi chodzi. Dla tych niezainteresowanych: czasem jest tak, że nagle dany tytuł jest przeceniony u kilku sprzedawców, przez co dla osoby która nie śledzi cen może to wyglądać jak "cena regularna". Później przez rok gra stoi w cenie 150 zł...

Co do samej gry - w dużym uproszczeniu jest podobna do serii Pokemon, jednak z bardziej rozbudowaną mechaniką walki.

Ocena na Metacritic:
Metascore: 73
User Score:8.2

Trailer:

Opis z GRYOnline:

Yo-kai Watch 2: Psychic Specters to trzecia wersja drugiej odsłony cyklu jRPG, od studia Level-5 (Ni no Kuni, Rogue Galaxy), rozpoczętego w 2013 roku. Seria szybko zyskała popularność w Japonii i szybko doczekała się adaptacji anime, filmów kinowych oraz różnorakich gadżetów. Druga odsłona trafiła na Zachód w 2014 roku w dwóch edycjach, różniących się nieznacznie fabułą oraz dostępnymi stworkami: Bony Spirits oraz Fleshy Souls. Psychic Specters ma być definitywną wersją dwójki, oferując kolejne Yo-kai, ekskluzywne zadania oraz garść innych dodatków.

Yo-kai Watch 2: Psychic Specters na platformę 3DS kontynuuję historię jedynki, aczkolwiek dostosowując ją pod fabułę serialu animowanego. Gracze ponownie wybierają pomiędzy Nathanem lub Katie, których poznali przy okazji obcowania z pierwszym Yo-kai Watch. Akcja zawiązuje się w momencie, gdy tajemniczy Yo-kai (w mitologii japońskiej określenie oznaczające przeróżne nadprzyrodzone byty) wymazuje wspomnienia głównego bohatera lub bohaterki, jak również zaprzyjaźnionych z nimi przyjaznych duchów. Wkrótce postać ponownie wchodzi w posiadanie specjalnego zegarka, pozwalającego skontaktować się z tymi bytami, i postanawia znaleźć sprawcę całego zamieszania.

Akcja Yo-kai Watch 2 rozgrywa się w miasteczku Springdale, które można swobodnie eksplorować w poszukiwaniu Yo-kai, czających się w przeróżnych zakamarkach. W Psychic Specters znalazły się wszystkie lokacje uwzględnione w poprzednich edycjach, jak również zupełnie nowa, do której można się dostać za pomocą specjalnego pociągu. Rozgrywka sprowadza się do rozwiązywania problemów napotykanych postaci, zwykle wywołanych przez nieprzyjazne Yo-kai, z którymi trzeba stoczyć turowy pojedynek. Po wygranej pojawia się możliwość zaprzyjaźnienia się z danym duchem, co pozwala na korzystanie z jego umiejętności W przeciwieństwie do dwóch pierwszych edycji, Psychic Specters pozwala graczom na wybranie jednej z dwóch ścieżek fabularnych. Obie oferują nieco odmienną historię oraz dodatkowe Yo-kai do złapania, przy czym w grze znalazły się stworki niedostępne w Fleshy Souls i Bony Spirits, w tym członkowie Wicked Tribe. Nie zabrakło też wątków nieobecnych w poprzednich edycjach, jak również ekskluzywnych zadań.

Jedną z nowości w Yo-kai 2: Psychic Specters na platformę 3DS jest rozszerzony tryb kooperacji o nazwie Oni Blasters Mode, pozwalający na wspólną zabawę czterem osobom i walkę z nowymi bossami. Oprócz tego istnieje możliwość wystawienia własnej drużyny przeciwko innym graczom za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej.

Pod względem technicznym Yo-kai 2: Psychic Specters nie różni się od wcześniejszych edycji dwójki. Tytuł oferuje kolorową i pełną życia oprawę graficzną, uzupełnianą przez sympatyczną ścieżkę dźwiękową.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz