Niestety, ta okazja już wygasła
Gra World's End Club Deluxe Edition na Nintendo Switch
132° Zakończono

Gra World's End Club Deluxe Edition na Nintendo Switch

149zł242zł-38% 6,99zł Allegro Okazje
132° Zakończono
Gra World's End Club Deluxe Edition na Nintendo Switch
lip 14. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

416769-DHAyh.jpg416769-Dpgma.jpgWorld End Club (Deluxe Edition) zawiera:
  • Grę World's End Club na Nintendo Switch
  • Mini Art Book „Go-getters Club Yearbook”
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Wymienne opakowanieTwórca serii Danganronpa i scenarzysta serii Zero Escape połączyli siły tworząc grę World's End Club, któej część została pierwotnie wydana na platformie Apple Arcade. Ta pełna wersja uzupełnia fabułę, a także oferuje udoskonalenia rozgrywki.

„Go-Getters Club”, grupa studentów z całej Japonii, którzy raczej nigdzie nie pasują, podczas wycieczki klasowej zostaje uwięziona w dziwnym parku rozrywki. Aby rozwikłać tajemnicę ich sytuacji i podjąć próbę ucieczki, muszą wziąć udział w „grze losu”, która wystawi na próbę ich przyjaźń! Dzięki barwnej grafice, uroczym postaciom, przystępnej rozgrywce i fascynującej historii doświadczysz niezapomnianych przygód!

  • Przyjaźń przede wszystkim: Wciel się w dziwaczną i różnorodną obsadę postaci i sprawdź, jak mocne są ich więzi, odkrywając otaczające ich tajemnice!
  • Urok i tajemnica: Zanurz się w tętniącym życiem świecie, w którym zabawna sceneria spotyka się z dziwnymi zjawiskami, zapewniając niezapomnianą widowiskową podróż.
  • Ze strony na platformę: przełączaj między powieścią wizualną a platformówką w tej wyjątkowej przygodzie, podnosząc swoje doświadczenie fabularne na nowy poziom
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz