Niestety, ta okazja już wygasła
Gra SWITCH Fire Emblem Warriors @allegro
29° Zakończono

Gra SWITCH Fire Emblem Warriors @allegro

99złAllegro Okazje
3
29° Zakończono
Gra SWITCH Fire Emblem Warriors @allegro
wrz 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra SWITCH Fire Emblem Warriors

Czas na spotkanie bohaterów z całego uniwersum Fire Emblem! Zmierz się z legionami żołnierzy lub groźnymi potworami jako Marth, Xander, Corrin lub inni bohaterowie Fire Emblem, wyprowadzając niezwykle potężne ataki w stylu Dynasty Warriors. Przejmij kontrolę nad znanymi oraz nowymi postaciami Fire Emblem, wydawaj rozkazy podczas walki, łącz w pary bohaterów, aby użyć jeszcze potężniejszych ataków i więcej. Odblokuj nowych grywalnych bohaterów, z unikatowymi ruchami, specjalnymi atakami, rodzajami broni oraz dialogami w wielkiej grze od zespołu Hyrule Warriors. Zwiedź nowe królestwo , w którym oryginalne postacie zmierzą się z bohaterami z całego uniwersum Fire Emblem. Walcz jako bohater Fire Emblem Chrom, Ryoma, Marth, Xander, Corrin lub inni z unikatowymi ruchami, specjalnymi atakami, rodzajami broni oraz dialogami. Połącz dwóch bohaterów w jedną jednostkę , aby mogli wyprowadzać potężne ataki kombo, a nawet zmieniać się ze sobą podczas walki. Dzięki klasycznemu trójkątowi broni taktycznie wybieraj i zmieniaj bohaterów Fire Emblem, aby zdobyć przewagę w walce przeciwko niezliczonym wrogom.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
3 Komentarze
Minus, nie jest to najtańsza oferta na allegro za nówkę, jest jeszcze oferta za 4zł mniej. Cena sama w sobie nie jest okazyjna, bo gra od kilku miesięcy jest do dorwania w tych pieniądzach.
Kupujebadziewia24/09/2020 11:59

Minus, nie jest to najtańsza oferta na allegro za nówkę, jest jeszcze of …Minus, nie jest to najtańsza oferta na allegro za nówkę, jest jeszcze oferta za 4zł mniej. Cena sama w sobie nie jest okazyjna, bo gra od kilku miesięcy jest do dorwania w tych pieniądzach.


Nie wstawił tej najtańszej, bo skopiował ofertę prosto z łowców

PS. Po wstawieniu wstawiania była dostępna jeszcze oferta za 89zł, ale wziąłem ją ja. Stówka to regularna cena.
Edytowane przez: "Tarec" wrz 24.
Tak nie sprawdziałem zamykam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst